Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Який спосіб депіляції краще

Трохи часу і холоду нас покинуть, прийде довгоочікуване літо і, звичайно ж, пляжний сезон. Кожна жінка бажає виглядати якомога привабливіше саме в літній час, коли дуже складно приховати наявні недоліки. Дуже багато уваги приділяється саме депіляції, але, незважаючи на велику різноманітність методів видалення волосся, не всі з них настільки гарні, як здаються на перший погляд. Кому-то найкращим засобом буде традиційна бритва, а хтось бажає особливого підходу. У даній статті ми ознайомимо вас з можливими способами депіляції. Але який саме спосіб стане для вас найкращим вирішувати тільки вам.Для початку необхідно зрозуміти, що депіляція й епіляція є абсолютно різними речами. Депіляція є цілісним комплексом процедур, які руйнують структуру волосся або видаляють його, але при цьому залишають цибулину недоторканою. А епіляція - це саме та система, при застосуванні якої руйнується саме цибулина волоса, з цієї причини ефект від неї видно значно довше. У гонитві за ідеальною шкірою слід зважити всі переваги і недоліки кожної процедури, перед тим як зважитися на яку-небудь з них.

Креми

З появою депилирующих кремів основна проблема здавалося вирішеним, оскільки волосся видаляються без болю, при цьому ризик поранитися або отримати роздратування шкіри мінімальний. Діють дані креми просто, до їх змісту входить спеціалізоване речовину, яка швидко руйнує волосся. Наносити дані креми зовсім не складно, потрібно просто розподілити по поверхні крем спеціалізованої лопаткою, а після змити в комплексі з відпалими волосками.

Процедура зовсім не обтяжлива, оскільки ви швидко, легко і без проблем втрачаєте непотрібних волосся. Але слід пам'ятати і про те, що за рахунок змісту, всі подібні креми мають не надто приємний аромат, а ефект від їх застосування не тривалий, до того ж надчутлива шкіра може запалитися, навіть не дивлячись на те, що механічне вплив повністю відсутня.

 

Бритва

Бритва є найпоширенішим інструментом, застосовуваним у боротьбі з непотрібними волосками. Застосовувати їй легко, досить пари тренувань, щоб кожна жінка змогла пристосуватися до приладу. Однак навіть досвід зовсім не гарантує того, що ви не порежетесь, особливо якщо сильно поспішайте.

За допомогою бритви можна видалити волосся абсолютно на будь-якій ділянці тіла, досягнувши необхідного ефекту. Але саме бритва є головним джерелом роздратування шкіри, а результат від даного методу видалення волосся дуже короткий.

Віск

Віск є універсальним інструментом для депіляції. Можна вибрати холодний варіант, при якому віск вже нанесений на смужки, потрібно тільки злегка розігріти їх у долонях перед застосуванням. Можна приготувати віск самостійно, розігріваючи його на плиті, наносити на шкіру за допомогою лопаток і видаляти волосся, коли він остигає. Цей метод хороший тим, що підходить і для салону, і для самостійного застосування. Дуже важливо видаляти волосся саме проти їх зростання для того, щоб досягти бажаного ефекту.


Віск видаляє волосся на тривалий час, особливо якщо дотримати всі поради. Однак така процедура дуже болюча, великий ризик виникнення врослого волосків, позбавитися від яких важко.

Епілятор

Даний електричний прилад полегшує життя безлічі жінок. Застосовувати його просто, оскільки він з коренем висмикує волоски на абсолютно будь-яких ділянках тіла. До того ж це дуже болісний спосіб, але з плином часу шкіра звикає до впливу епілятора і біль не відчувається гостро. Але він теж не захищає від виникнення врослого волосків, а застосовувати його для видалення волосся в зоні бікіні неможливо з причини хворобливості.

Електроепіляція

Даний спосіб дуже популярний в салонах. Суть його в тому, що в кожну цибулину вводять спеціальний електрод, через який проходить розряд, руйнує структуру волосся. За допомогою електроепіляції можна позбутися від непотрібних волосків назавжди, але для цього доведеться терпіти не одну процедуру, кожна з який болюча. До того ж, косметологи не радять видаляти волосся даним способом з великих ділянок шкірного покриву.

Лазерна епіляція

Зовсім недавно лазери були атрибутом тільки фантастичних романів, але зараз їх якості успішно застосовують у багатьох сферах життя, включаючи і косметологію. Всього за дванадцять сеансів за допомогою лазера кожна жінка зможе позбавитися від непотрібних волосків на будь-якій ділянці шкіри. Дана процедура хороша і тим, що мінімально впливає на шкіру, а отже ви не зможете змінювати свій спосіб життя, зовсім не забороняється відвідування солярію. Але при цьому ризик виникнення опіків і шрамів, досить великий. Важливо знайти досвідченого фахівця і надійний салон, щоб з упевненістю довірити себе в руки майстра.

Фотоепіляція

Фотоепіляція є впливом на цибулину волосся за допомогою світла. На проблемну ділянку шкіри наносять спеціалізований гель, захищає шкіру від опіків, потім за допомогою коротких спалахів руйнується сам волосся. Для того, щоб видалити волоски, які є зайвими, слід пройти через десять даних процедур.

До того ж процедура зовсім не гарантує, що волосся не виникнуть знову. Але навіть якщо вони і виникнуть буде це не скоро. Є ще один нюанс: світле волосся прилад не визначає, тому спосіб епіляції не доречний для тих, у чиїх волосках мало пігменту.

В даний час існує величезна безліч способів позбутися від волосся й зробити шкіру ідеально гладкою. Вибрати можна абсолютно будь-який, враховуючи особливості шкіри, наявність вільного часу і звичайно ж суму грошових коштів. Слід пам'ятати, що кожна процедура по видаленню волосся, згубно позначається на стані вашої шкіри. З тієї причини, що шкіра позбавляється захисного шару і на час втрачає пружність і здатність утримувати необхідний обсяг вологи, тому вона потребує хорошого догляду та харчування. У разі якщо проблемна шкіра, схильна до алергії, рубці, гнійнички або запалення, то перед тим, як зважитися на депіляцію, слід обов'язково проконсультуватися з кваліфікованим лікарем. Але в будь-якому випадку, у кожної сучасної жінки є великий вибір методів, що дозволяють надягати саму відверту одяг.

Додати коментар


Захисний код
Оновити