Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Екстракт плаценти в косметології

Ще з часів Гіппократа відомо про чудодейных властивості плаценти. Але при цьому в нинішній час її активного вивчення приступили порівняно недавно. Застосовували плаценту для лікування обширного ряду захворювань, що показало хороший результат. За рахунок цінних речовин, які є в плаценті, люди почали застосовувати даний екстракт і в косметології.

Плацентарна косметика являє собою косметичні засоби, які створені з екстракту плаценти, дана косметика новинка для нашої країни. Поява цих косметичних засобів стало справжнім проривом в косметології, і відкрило масу нових можливостей.Історія

У давні часи знали про цілющі якості плаценти, навіть вважали, що вона має зв'язок з космосом. Про чарівні якості плаценти знала і Клеопатра. Але вчені зацікавилися плацентою тільки на початку двадцятого століття. Швейцарський спеціаліст Кар тривалий час вивчав плаценту, отриману від вівці. У процесі своїх досліджень він виявив цінне біологічно активну речовину, яка здатна омолоджувати клітини. Саме за дане відкриття професор і був нагороджений Нобелівською премією.

Трохи пізніше професор зі Швейцарії Денихан ґрунтуючись на дослідах Кара винайшов метод лікування клітин.

А в 43 році вченому Шан Дао, вдалося виділити з плаценти вівці екстракт. У 80 році даний екстракт застосував професор Каролинг з Швейцарії, і результатом стало відновлення ділення клітин шкіри.

Для чого необхідний

Екстракт плаценти активно стимулює периферичний кровообіг, що в свою чергу дозволяє суттєво поліпшити кровопостачання шкіри, при цьому з неї активно виводяться токсини, активізує клітинне дихання, значно поліпшується метаболізм. Плацента дозволяє підвищити меланін з глибоких шарів на поверхню, звідки він видаляється в процесі відлущування спільно з кератином. Вичавка з плаценти має протизапальні якості, екстракт знижує запалення, отримане при тривалому впливі сонячних променів сонця. Компоненти екстракту плаценти можуть утримувати вологу в клітинах, а ще запобігати в'ялість шкіри і утворення плям. Екстракт не дозволяє шкірі зменшуватися в об'ємі з причини втрати вологи.

 

Косметичні препарати виготовлені на основі вичавки з плаценти застосовують для поліпшення кольору і регенерації шкіри, нормалізації жирового балансу, збільшення пружності, зволоження, уповільнення процесу старіння, для боротьби з запальними процесами та іншими негативними впливами.

Гормони у плацентарної косметики

Існує думка, що косметика, виконана на основі плаценти результативна, внаслідок наявності в ній гормонів. Плацента містить у своєму складі різноманітні гормони. Гормони були лише в перших косметичних препаратах, отриманий результат омолодження всіх неймовірно здивував. Проте дія даних препаратів спровокувало побічні ефекти, оскільки вони містили в своєму складі гормони, після застосування цієї косметики були випадки серйозних порушень в гормональному фоні.

Застосовувати екстракт плаценти, стало можливим за рахунок новітніх технологій, які дозволили отримати необхідні речовини з плаценти без застосування будь-яких стероїдних гормонів. Після цього організація охорони здоров'я, дозволила вільну реалізацію косметики.


В плаценті, за винятком гормонів, є безліч біологічних речовин, які надають омолоджуючу дію на сполучні тканини. Дані речовини забезпечують клітини киснем, відмінно зволожують її, а також забезпечують пружність.

Особливість складових полягає в тому, що їх просто неможливо отримати штучним шляхом або синтезувати з рослин.

Звідки беруть плаценту

Для обміну речовин між матір'ю і дитиною існує спеціалізований орган, який фахівці назвали плацентою. Вона формується абсолютно у всіх ссавців під час вагітності.

Плацента має у своєму складі такі речовини, як білки, жири, вітаміни і нуклеїнові кислоти. Для повноцінного протікання вагітності, плацента синтезує безліч гормонів. Так само в ній присутні речовини, які здатні чинити вплив на життя клітин. У переважній більшості випадків з косметологічної метою застосовують плаценту тварини або людини. Якщо зміст косметичного засобу входить плацента отримана від людини, то в анотації має бути позначка «аллогенный».

Деякі вважають, що виробники цих продуктів застосовують плаценту, отриману після аборту. Але насправді виробники даної косметики застосовують плаценту, отриману після стандартних пологів, оскільки її обсяг значно більше, ніж у випадку аборту.

Плацента тварин і людей містять фактично однакові активні речовини, з цієї причини зовсім не важливо, чия плацента застосована в косметиці. Слід також зазначити, що при застосуванні тваринної плаценти, тварина донор має вирощуватися в чистому середовищі, отримувати харчування лише на органічній основі.

У нинішній час на основі плаценти виробляють безліч лосьйонів, кремів, бальзамів, масок, і навіть шампунь. Можна здійснювати спеціалізовані косметичні процедури з метою корекцію та відновлення шкіри, не тільки в салонах, але і в домашніх умовах.

При цьому завжди слід звертати увагу на те, щоб косметика була виконана відомим виробником, який має хорошу репутацію. Даний продукт повинен пройти випробування на безпеку і результативність. На упаковці має бути вказано адресу виробника.

Плацентарну косметику можуть застосовувати жінки абсолютно в будь-якому віці. Але при цьому найбільш оптимальний вік застосування становить 35-45 років, оскільки саме в цьому віці починають скорочуватися обсяги еластину і колагену в шкірі. Речовини наявні в плаценті успішно відновлюють енергію клітин, результативно омолоджують шкіру і забезпечують їй надходження всіх необхідних компонентів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити