Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметичні вологі серветки - революційний засіб гігієни

Революційний засіб гігієни - косметичні вологі серветки вважаються справжнім породженням нашого часу. Близько 10 років тому вологі серветки з'явилися на ринку косметичних засобів, і відразу придбали велику кількість прихильниць. Косметичними серветками створена серйозна конкуренція таким засобам, як лосьйони і косметичне молочко. Кількома причинами пояснюється така конкурентоспроможність.

Перша причина. Заощадити велику кількість сил і часу дозволяє використання косметичних серветок.Жінка накладає макіяж вранці і знімає його вже через 10-12 годин. Досить багато часу займає процедура зняття макіяжу. Для цього спочатку очищають шкіру обличчя від косметики тонізуючими засобами для шкіри, після чого наноситься зволожуючий нічний крем. До стану близького до істерики можуть довести щоденні процедури по 10-15 хвилин. Зовсім по-іншому йде справа з серветками: два рухи - очищене обличчя, ще два рухи - обличчя в тонусі, наноситься нічний крем і можна лягати спати. Все набагато швидше і простіше, тим більше, якщо враховувати, що сучасні красуні багато часу зайняті на роботі, а вечорами клопочуться по господарству.

Друга причина. Завдяки серветок можна значно заощадити на косметичних засобах.

Не один засіб для зняття і нанесення макіяжу потрібно жінці щодня. Сюди входять не тільки креми і лосьйони, але і ватні диски, які стоять стільки ж, скільки упаковка вологих серветок. Якщо проведете нескладний розрахунок, отримаєте, що використовувати серветок дешевше в три рази, якщо порівнювати з класичним набором засобів по догляду за шкірою обличчя.

Третя причина. Дуже зручно використовувати серветки не тільки вдома.

Для активних жінок, робота яких пов'язана з далекими поїздками та відрядженнями це засіб гігієни є незамінним. Крім усього, це косметичний засіб може бути прекрасною альтернативою лосьйонів, баночках з кремом і флаконам під час відвідувань спортивних клубів, поїздок на природу. Мало представниць прекрасної статі знайдеться зараз, у яких в сумочці не знайти упаковки косметичних серветок.


Четверта причина. Серветки універсальні і багатофункціональні.

Даний косметичний засіб застосовувати, як правило, можна як власницям сухої, так і жирної шкіри, і це не вимагає придбання серветок, які призначені для певного типу шкіри. Що може звільнити жінку від ретельного і тривалого вибору. У кожній волога серветка є ряд функцій: зволоження й очищення шкіри, або тонізування та очищення шкіри.

Треба зауважити, що, як і будь-яке інше очищає і доглядає засіб, серветки мають деякі недоліки.

• Розмір серветки не завжди виправданий. Серветки можуть бути за розміром і великими, і малими і вузькими.

• Склад просочення серветок влаштовує не завжди. Бувають випадки, що після використання серветки на шкірі утворюється жирний наліт, позбутися якого можна тільки за допомогою спиртовмісної лосьйону.

Для виготовлення косметичних серветок використовують різні матеріали.

Основою для серветок спочатку було неткане полотно. Цей матеріал на дотик не зовсім приємний, але цей недолік був компенсований низькою ціною. Пізніше стали використовувати матеріал «спанлейс» (за назвою компанії-виробника « Spunlance»). Вже давно існує традиція давати матеріалу назва фірми-виробника. На ринку крім «спанлейс» представлені косметичні серветки «шалака» компанії «Shalak» і «эрлейта» компанії «Airlade». Матеріали цих виробників більш якісні і щільні, ніж виправдана їх висока ціна.

Насичуючі склад вологих серветок відіграє дуже важливу роль, який залежить від того, для чого призначений даний товар.

Гігієнічні серветки просочуються розчинами з мылких і освіжаючих компонентів. Серветки, які призначені для дітей, просочуються розчинами, з вмістом великої кількості добавок рослинного походження. Кремоподобные склади застосовують для зняття макіяжу. Серветки для інтимної гігієни, просочують складами, де не містяться агресивні компоненти. В деяких випадках в насичуючі склад додаються дезодоруючі компоненти.

Існує кілька видів серветок:

• для автолюбителів,

• для тварин,

• для нежиті,

• освіжаючі,

• для інтимної гігієни,

• гігієнічні,

• дитячі,

• для зняття лаку,

• парфумерні,

• дезодоруючі,

• зволожуючі,

• захищають,

• універсальні,

• для зняття макіяжу.

Споживача приводить у захват таке розмаїття. Потрібно зауважити, що багато виробників проводять заходи по створенню серветок для схуднення. Серветку просочують ефірними маслами і при вдиханні такого аромату, у людини буде пропадати апетит.

Додати коментар


Захисний код
Оновити