Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Роль гіалуронової кислоти в косметичних засобах

Практично Вся косметика на нинішній день, особливо так яка використовується для догляду за шкірою, містить у собі багато ефективних і корисних інгредієнтів. У складі засоби для обличчя, дуже часто трапляються різні рослинні інгредієнти, кислоти, смоли та інші компоненти. Яке їх призначення і чим, по суті, один від одного вони відрізняються? Дуже часто, ці інгредієнти допомагають нашій шкірі, і їх підбирають так, щоб надавати тільки позитивні впливи на неї, при цьому посилюючи один одного діями. Вважають, що один з найбільш потрібних компонентів в сучасних косметичних засобах є гіалуронова кислота. Останнім часом все більше і більше говорять і пишуть про цю кислоті. Так яка по суті, роль в засобах косметики гіалуронової кислоти?Гіалуронова кислота.

Ця кислота це полісахарид (дуже складна молекула цукру), який міститься у нас в організмі. Найбільше його міститься в шкірному покриві, і стимулює колагени і эластины. Завдяки такій кислоті, наша шкіра постійно зберігає гладкість і підтягнутість, а також перебуває в тонусі.

З-за того, що білкові волокна колагену і еластину переплетені, покрив шкіри залишається гладким і пружним. Сам еластин виступає сполучною матеріалом, і з його допомогою волокна білків колагену фіксуються, з-за цього відбувається зовнішній вигляд шкіри.

Звідси виникає питання - так яку ж роль відіграє гіалуронова кислота? Вся справа в наступному, ця кислота знаходиться між колагеном і еластином ланцюгами молекул, що заповнює собою весь вільний простір, і тим самим тримає чистові волокна у потрібному положенні. Якщо в організмі з'являється недостатність гіалуронової кислоти, то в результаті шкіра стає в'ялою, втрачає свою пружність, а якщо вона отримує достатньо кислоти, то залишається гладкою і підтягнутою.

 

Гіалуронова кислота та її властивості

Кислотні властивості настільки різні, що її застосовують, коли лікують рани та опіки, а також іноді її застосовують офтальмологи. Якщо кислота використовується в косметичному засобі, то вона не здатна проникнути у верхні шари покриву шкіри. У будь-якому з випадків, якщо використовувати такий засіб, шкіра отримує захисну полоні і зволожується.

На ринок, вже зараз надходить косметика, у якій містяться низькомолекулярні кислотні сполуки, що дає можливість проникати в шари досить глибоко, минувши епідерміс.

Створюють таку косметику, використовуючи лише сучасні технології, а якщо вам попалася косметика, у якій міститься хоча б трохи низькомолекулярної гіалуронової кислот, то грошей шкодувати не варто.

Гіалуронова кислота і її роль.


Головним завданням, на думку фахівців, є те, як кислота може утримувати воду (щось по аналогу губки), тим самим надає шкірі пружності. Коли людина старіє, то кислоти в організмі ставати все менше і менше, в результаті шкіра вже не така пружна, як було до цього. Брак такої кислоти, на жаль, проблема не тільки для людей старшого віку, але також і для молодих людей, які відчувають її дефіцит. У більшості випадків, найчастіше це виявляються дівчата, які зазнали хімічних ліків і втратили більшу частину цієї кислоти. На утримання цього полісахариду впливає: неправильне харчування, шкідливі звички, екологічна обстановка, клімат.

Якщо відбувається дефіцит гіалуронової кислоти, то відбувається сильне ослаблення між колагеном і еластином, що в підсумку призводить до зниження тонусу покриву шкіри. Каркас, який створили еластин і колаген ставати по суті непридатним, шкіра сохне, обвисає і лущитися. Овал на обличчі втрачає свій вигляд, який був спочатку, і стає більш розпливчастим. Так, картина похмура, говорити тут нема.

Бади і гіалуронова кислота.

На сьогоднішній момент випускаються особливі (Бади) біологічні активні добавки. У складі цих добавок, міститься: колаген, еластин, вітамін С, всі вони підсилюють дію гіалуронової кислот на низькомолекулярної основі. Якщо використовувати таку добавку, то стан організму і загальний зовнішній вигляд покращаться. Адже крім звичайного молекулярного каркаса шкіри, також компоненти допомагають і інших тканин, наприклад зв'язкам і хрящами.

Унаслідок цього, жінки, які виглядають набагато молодше свого віку, менше відчувають болю у своїх суглобах. Артриту і радикуліту у них немає. Всі лікарі говорять не просто так, що зовнішній вигляд демонструє стан здоров'я організму. Ми можемо набагато довше залишатися молодими, якщо вчасно і постійно поповнювати необхідний запас гіалуронової кислоти.

Використання в косметології гіалуронової кислоти

Як в косметології використовувати гіалуронову кислоту? Використання таких речовин в салонах краси в основному пропонуються під виглядом ін'єкції, в різних кількостях та концентраціях. Спеціаліст спеціально призначає дану процедур, але остаточне рішення за вами, яка також залежить від ваших фінансових можливостей. Вартість однієї ін'єкції починається від 180 доларів.

Такі ін'єкції своїх грошей коштують, адже шкіра моментально зволожується і оживає, іншим словом ставати знову красивою. На поверхні зникають дрібні зморшки, вона стає рівною і розгладжується. Такі результати триматися іноді пів року, а іноді і більше, все залежить від способу життя.

Проводять також процедуру, де в глибокі зморшки вводять цю кислоту, відразу після неї зморшки на обличчі стають малопомітними, і такий ефект тримається декілька років. Такий спосіб ін'єкцій своїм чином став альтернативою операціями з допомогою пластичних хірургів, а також по собі більш безпечний. У такому разі пройдений результат зберігається протягом року, а іноді й довше. Кислота в такому випадку розсмоктується набагато довше, за час її дії значно збільшується.

Проводять також і косметологічні операції, за допомогою яких роблять поліпшення особового овалу, свого роду армування. Спеціаліст при цьому визначає для кожного окремо схему препаратного введення, а вже потім вводить саму ін'єкцію. Після такої процедури, овал обличчя отримує зовсім інші обриси.

Від традиційних засобів косметики, ця кислота відрізняється тим, що вона зберігає вологість на шкірному покриві, і при всьому цьому створює на його поверхні дихаючу плівку.

Використовуючи гіалуронову кислоту в косметології для того щоб проводити різні процедури в підсумку ви не викликаєте алергічних реакцій, тим самим покращуєте вигляд шкіри і ваш зовнішній вигляд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити