Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметична хірургія та самі затребувані косметичні операції

Ті, хто хоче виглядати завжди молодо і виправити які - то недоліки у своїй зовнішності, можуть це зробити за допомогою косметичної хірургії. Спектр послуг дуже великий: можна підтягнути шкіру, там, де утворилися зморшки, позбавиться від надлишків жиру в проблемних місцях, позбутися розтяжок і рубців. Все це буде можливо за умови, що операція пройде добре і буде виконана професійними медиками. Як всі такі зважиться на косметичні операції, і які з них найбільш затребувані.Косметична операція здатна змінити думку оточуючих про нас. Підняти власну самооцінку, змінити наш зовнішній вигляд. Адже кожен з нас прагне зробити свою зовнішність досконалою, щоб вона приваблювала і захоплювала оточуючих. Після втручання хірургів, впевненість у собі багато що змінить у вашому житті. Але часом люди помиляються, думаючи, що якщо операцію назвали «косметичної», то вона не несе небезпеки. У цій операції, як і в багатьох інших, трапляються непередбачувані ситуації, часом зовсім не залежать від професіоналізму лікарів. Це і параліч м'язів, різноманітні інфекції, і в рідкісних випадках можливий летальний результат.

Розглянемо найбільш затребувані і популярні на сьогоднішній день косметичні операції. Але не варто забувати, що кожна з них може обернутися серйозними наслідками для вашого здоров'я. Якщо говорити про таку процедуру, як ліпосакція, то тут і зовсім можливий летальний результат, у решті випадку настає ризик утворення шрамів, рубців і наступ паралічу. Запам'ятайте, що для проведення, навіть найпростіших операцій на тілі, необхідно звернеться до досвідченого і кваліфікованого хірурга.

1. Кругова підтяжка обличчя (рітідектомія)

Процедура дозволяє легко, а найголовніше швидко, позбавити від зморшок, і повернути чіткі контури рисам обличчя. Можна позбавиться від зайвого жиру, при цьому шкіра залишиться еластична, стягнеться, і не залишить рубців і розтяжок. Після цієї процедури рекомендується 10 - 14 днів провести в домашній обстановці, для відновлення. Гематоми будуть зберігатися ще близько двох - трьох тижнів. Ефект від операції триває дуже довго, протягом 5 - 10 років. Небезпечна ця операція тим, що можуть виникнути ускладнення: параліч лицьових м'язів, сильна кровотеча, зараження різними інфекціями, рубці які можуть довго не гоїтися, може дуже сильно змінитися зовнішність.

2. Зміна форми носа (ринопластика)

Цю операцію використовую, люди, які хочуть змінити форму носа. Процедура відбувається таким чином: методом дроблення, розрізання та фіксації, змінюється форма хряща і кістки. Після операції рекомендується перебувати в домашніх умовах для відновлення. Триває воно близько 1 - 2 тижні. Повне загоєння ран настає лише рік або навіть два роки по тому. Можуть настати вкрай важкі ускладнення, які можуть вимагати додаткових операцій. До таких ускладнень фахівці відносять пошкодження судин, не загоюються рубці, інфекції. В результаті без додаткових операцій не обійтися, так як утворюється почервоніння носа практично на все життя.


3. Підтяжка шкіри на лобі

Цією процедурою користуються жінки для позбавлення від зморшок на лобі, навколо брів, на повіках, розгладження кажи, в процесі операції зайві тканини видаляються, а шкіра на щоках, підборідді і лобі натягується. Відновлення триває - від 7 до 10 днів при повному спокої в домашніх умовах. Період може зменшитися, якщо операція була проведена за допомогою ендоскопа. Через два - три тижні настає повне загоєння ран. Позитивне дію операції триває 5 - 10 років. У результаті операції можуть настати такі ускладнення: нерухомість м'язів, лицьові м'язи можуть бути повністю розслаблені, під шкірою можуть розвиватися різні інфекції, видимі рубці, може проявитися асиметрія обличчя.

4. Корекція форми вік (блефаропластика)

Даная операція на всі життя позбавляє від набряків повік і мішків під очима. Проводиться операція шляхом видалення жиру, шкіри, м'язових тканин. На відновлення після операції потрібно від 7 до 10 днів, в домашніх умовах. Протягом двох-трьох днів після операції, заборонено читати, а протягом двох тижнів не дозволяється носити контактні лінзи. Набряки і гематоми зникнуть не раніше ніж через два тижні. Головна перевага цієї операції - вона довічно. Але існує і ряд досить серйозних ускладнень: кровотеча, часткова втрата зору, поширення інфекції, поява синдрому «сухого ока», набряклість. Здатність Маргао і закривати очі - також одне з ускладнень цієї операції.

5. Ліпосакція

Ліпосакція - на даний момент, найпоширеніша і затребувана процедура у жінок. Вона пов'язана з видалення надлишків жиру в різних областях. Проводиться вона для того щоб підкоригувати жіночу фігуру, і надати їй витонченість. Відсмоктують жир через трубку, за допомогою вакуумної установкою. Існує два види ліпосакції: тумесцентная і ультразвукова. При тумесцентной в зону, яку оперують, вводять знеболюючий розчин. При цьому не утворюються набряклість і гематоми. При використанні ультразвукової ліпосакції, жир спочатку розріджується, а потім видаляються. Відновлення відбувається в домашніх умовах, і триває близько 1 - 2 тижні. Але набряклість і гематоми зберігаються ще на протяг півроку.

6. Підтяжка живота (абдомінопластика)

До цієї операції вдається мільйони жінок по всьому світу. В результаті неї, підтягується шкіра на животі. Досягається це тим, що видаляється шкіра і зайвий жир, а волокна м'язів натягуються. Відновлювальний період триває від 2 до 4 тижнів в домашніх умовах. Протягом 5 - 6 тижнів забороняється займатися спортом, напружуватися, піднімати важке протягом 5 - 6 тижнів. Якщо після даної операції дотримуватися дієти і правильно займатися спортом, то хороший ефект може розтягнутися на все життя. Існують наступні ускладнення: можуть утворитися тромби, незагойні шрами, при цьому потрібні додаткові операції для їх видалення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити