Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Склад гелів для душу

У нинішній час в країні завоювали неймовірну актуальність гелі для душу. Безліч людей застосовують гель для душу, замінюючи ним традиційне мило. У більшості випадків гелі для душу також очищають шкіру, як і звичайне мило, але при цьому гель не сушить і не порушує PH баланс. Вони істотно краще миляться і застосування гелів набагато приємніше.

В даний час легко заплутатися серед обширного різноманітності даних продуктів, які пропонують нам виробники косметики. У продажу є спеціалізовані гелі з частинками, які якісно отшелушивают шкіру, інтимні гелі, гелі для ароматерапії, гелі-креми, гелі з морськими мінералами і багато інші.

Також зустрічаються гелі з запахом популярних парфумів. Безліч відомих виробників пропонують нам лазневі лінійки гелів для тіла.

Зміст гелів: луг

У деяких випадках в гелях може бути мило, проте в дуже маленьких обсягах. А деякі виробники замінюють мило якими або іншими компонентами.

Гелі повинні обов'язково мати у своєму змісті воду.

Низький вміст лугу, яка може зробити згубний вплив на шкіру, є значущим перевагою. Крім того, за допомогою різних добавок імениті виробники знижують згубний вплив лугу. У більшості випадків застосовують саме лимонну кислоту, яка добре нейтралізує луг. Дана властивість лимонної кислоти загальновідомо так, у колишні часи її застосовували при обполіскуванні, після миття волосся.

Слід зазначити, що гелі просто не обходяться без лугу в своєму змісті з причини її здатності якісно очищати волосся і шкіру. Компоненти, що мають луг, формують піну, яка в свою чергу сприяє при змиванні очищенню шкірного покриву.

Хімічне зміст

Поверхнево-активні речовини є базисом для гелів, ще дані речовини іноді іменують ПАВи.

При придбанні гелю слід звернути свою увагу на м'якість його впливу на шкіру. Сполуки лаурилсульфата мають дуже виражені очищаючі якості. А такі компоненти, як кокогліцерін і Лауретсульфат і бетаїн, сприяють пом'якшенню цієї формули.

Чим вище м'якість поверхнево-активних компонентів, тим вище буде і вартість гелю. Це одна з причин, по якій виробники гелів застосовують комбінації компонентів, що мають лаурилсульфат і речовин понижуючих агресивну миючу здатність.

Переважна частина гелів, за винятком миючої основи, має різні рослинні екстракти. Присутність даних речовин в гелі сприяє підвищенню попиту на даний продукт. Слід також звернути свою увагу і на те, що в різних гелях міститься різний обсяг рослинних компонентів. Кількість даних речовин в гелі само собою впливає і на вартість. Гель, який містить один рослинний компонент, зазначений в кінці списку, не можна назвати природним.

Гелі містять в собі стабілізуючі агенти, наприклад, ЄДТА (тетрасодіум). Наявність їх в гелях потрібно для рівномірного розподілу складових речовин.

Лимонна кислота і содіум гідрооксид в більшості випадків застосовуються в якості регуляторів кислотності. Одним з найбільш поширених загусників виступає содіум хлорид.

Гліцерин і полікватерніум як пом'якшувальні компоненти

Типове зміст гелів: барвники, віддушки і звичайно ж консерванти. Дані речовини не додають гелям для душу корисності, але нинішня косметологія обійтися без них фактично не може.


Парабени зазвичай застосовують у ролі консервантів. Також на ринку є продукція, де консервантом виступає бензоатом. Дана речовина фахівці вважають менш агресивним і згубним для шкіри. Також іноді додають і інші інгредієнти, серед яких є природні протибактерійні компоненти.

Барвники і всілякі віддушки застосовують для того, щоб зробити продукт більш цікавим покупцю. З тієї простої причини, що переважна більшість споживачів орієнтуються на колір і аромат. Успіх продажу безпосередньо залежить саме від даних властивостей гелю для душу.

Але насправді яскравий колір гелю і його приємний аромат просто ілюзія, призначена для підвищення попиту. Запах і колір створені штучними ароматизаторами і барвниками ні корисного ні природного там просто немає.

Але іноді на ринку трапляються винятки з загальних правил. При бажанні можна знайти гель, хімічне зміст якого не містить зовсім штучних барвників та ароматизаторів. Синтетичні ароматизатори виробники замінюють натуральними компонентами, наприклад? ессенціальними маслами. Зазвичай даний гель відрізнити від конкурентів більш високою вартістю. Даний гель не матиме різкий запах, навпаки, його аромат буде більш глибоким і тонким. При застосуванні гелю даний аромат дарує психологічне задоволення.

Оскільки гель не містить барвників, то він буде фактично безбарвним. Натуральний гель неймовірно м'яко впливає на шкіру. При цьому даний продукт фактично не провокує алергічних реакцій.

Вибираємо гель

При виборі слід обов'язково враховувати стан шкіри і її тип. Кваліфіковані фахівці настійно рекомендують приділити пильну увагу саме анотації до продукту.

Крім цього гелі можуть виконувати різні функції. Одні призначаються для бадьорості, тонізації шкіри, підняття настрою, інші - мають заспокійливі якостями, вони допомагають зняти стрес, розслабитися після робочого дня. З цієї причини гелі, які тонізують, слід застосовувати в ранковий час, а гелі, мають розслаблюючі властивості, необхідно застосовувати перед сном, оскільки вони якісно прискорюють процес засипання.

Тонізуючі гелі для душу, найчастіше мають запах цитрусових, наприклад, апельсин, лимон, лайм. Людям, які люблять більш свіжі аромати, можна застосовувати гелі з ароматом м'яти, евкаліпта або морської свіжості.

Хвойні, лавандові аромати якісно підійдуть для вечірнього душу.

Тепер вам відомо як слід вибирати гель, завжди звертайте свою увагу на зміст та термін придатності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити