Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Проблемна шкіра, вугрі, прищі: як лікувати

Більшість людей вважають, що про прищі на обличчі не варто не тільки говорити, а й думати. Але є такі люди, для яких причина трагедій, біда і справжнє покарання, зіпсоване вуграми особа. Для дерматологів, сімейних лікарів і педіатрів вугрової хвороба являє собою серйозну проблему. Фахівці найчастіше уникають діагнозу «вугри» і воліють говорити про вугрової хвороби. Що ж робити, якщо у вас прищі, вугрі і проблемна шкіра? Про те, як можна лікувати розповімо нижче.Угри вперше з'являються в підлітковому віці в 14-17 років, коли відбувається гормональна перебудова організму. До 20-Тігода у більшості людей припиняються висипання на шкірі, але у 3-8% людей вугри залишаються на все життя. Прищі і вугри (інакше акне) є запаленням волосяних фолікул разом з сальними залозами, що відкривають фолікули. Постійно на шкірі живе безліч мікроорганізмів, а так само хвороботворні, які, проникнувши всередину, посилюють запалення. Вугрової хвороба, з'являючись на шкірі, найчастіше є загальним захворюванням організму, а не косметичним недоліком.

Неправильне або надмірне користування косметикою, прийом певних медикаментів, порушення ліпідного обміну, гормонального фону та імунітету можуть бути причиною появи у дорослих акне. Але є випадки, коли вугри і проблемна шкіра можуть бути професійною хворобою, яка виникає під час роботи з деякими розчинниками і маслами. Різновидом вугрової хвороби може бути розвиток на шкірі закупорених сальних залоз, комедонов. Комедони бувають чорні і білі, і це залежить від того, наскільки довго шкірне сало перебуває в стані застою. Фахівцям відомі безліч інших різновидів акне - блискавичні, кулясті, флегмонозні, вугри з ущільненнями, вульгарні. Тому перед початком боротьби з вуграми в домашніх умовах обов'язково проконсультуйтеся у фахівців.

Наявність прищів, вугрів і проблемної шкіри доставляє їх власницям безліч проблем. Як можна лікуватися від цієї напасті? Від пацієнта потрібно чимало зусиль і часу для лікування вугрової хвороби. Також необхідний хороший контакт і повна довіра до лікуючого лікаря. Дуже часто лікування починається з корекції гормональної сфери, визначенням чутливості організму до антибіотиків, для усунення стафілокока. Необхідні дослідження імунітету хворого, виконання імунограми, для позначення слабких ланок імунітету і можливості впливу на них. В обов'язковому порядку призначаються нестероїдні протизапальні засоби.

Багатьох хворих бентежить такий великий список призначень і досліджень, адже вони розраховували за один візит вирішити всі проблеми. У той же час хворі впевнені, що для особи достатньо лише очищувальних процедур. Ми повинні відзначити, що місцевими процедурами неможливо вилікувати вугрову хворобу. Місцеві процедури підключають, як правило, на заключних етапах терапії вугрової хвороби. Косметологи приберуть рубці, комедони, виконають пілінг, чищення, приведуть особа в порядок. До вибору косметолога підходите з усією серйозністю, тому що непрофесійна чищення може посилити вугрові висипання і травмувати шкіру.


Більшість пацієнтів з трепетом ставляться до вугрів на шкірі обличчя, але зовсім забувають про шкіру грудей і спини, і звертаються до фахівця тільки тоді, коли там утворюється суцільне рубцево полі. Лікування в подібних випадках може бути дуже складним, виникає необхідність у різних методах лікування, аж до призначення сучасної фізіотерапії - Черезшкірна активація шкіри, лазерне опромінення. Звертайтеся до лікаря під час, на початку процесу, тому що найчастіше лікування вугрової хвороби може затягнутися на 2-4 місяці.

Медикаментозне лікування

Для місцевого лікування вугрової хвороби можна назвати нові негормональні гель і крем «Скінорен». Вони містять азелаиновую кислоту, яка є природним компонентом шкірного сала людини, прекрасний протизапальний і протимікробний засіб. Ці ліки не закриває сальні протоки і пори, не створює на поверхні плівку, дає шкірі можливість «дихати».

Як правило, хворі досить добре відгукуються про «Скінореном ®». При правильному застосуванні він дає непогані результати. Приблизно 10% хворих говорять про легке печінні перші 30-40 хвилин після нанесення крему, трохи рідше - гелю. «Скінорен» застосовують двічі на день, ввечері і вранці, якщо тільки лікар не рекомендував інший час нанесення. Наносять його на ті місця, де групуються акне - верхню частину грудей, спину, шию, обличчя. Приблизно через 4 тижні лікування настає поліпшення.

Швидше за все, вам необхідно буде змінити спосіб життя, адже під час лікування «Скінореном ®» користуватися активно косметикою не варто, дозволяється тільки злегка припудрювати шкіру розсипчастою пудрою. З харчування слід виключити здобу, солодощі, шоколад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити