Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сучасна ароматерапія

Сучасна ароматерапія дуже цікава і корисна. Загальновідомо, що запахи здатні чинити сильний вплив на самопочуття і здоров'я людини. Неприємні запахи можуть стати причиною для дратівливості, депресії і навіть безсоння. Аромати здатні посилювати різноманітні простудні захворювання і стати серйозною причиною для загострення безлічі хронічних захворювань. Навіть просто незвичні аромати можуть мати серйозний вплив на організм людини. Ароматерапія сучасна є древнім способом лікування безлічі захворювань, яким успішно користуються люди ось уже кілька століть.Сучасна ароматерапія: вплив

Слід обов'язково розуміти, що сучасна ароматерапія - зовсім не панацея від усіх існуючих хвороб. У разі якщо аромати, які призначені для коригування захворювань, вам неприємні, то їх цілющий ефект зовсім не проявиться. Та й до того ж аромати не на всіх впливають з однаковою силою. Ті, хто має творчу жилку, схильні до образного мислення, більш схильні до дії запахів у порівнянні з прагматичними людьми, які схильні гранично тверезо дивитися на все навколишнє їх. Жінки є більш сприйнятливими до запахів, ніж представники сильної половини суспільства.

Сучасна ароматерапія: доречність

Найбільший дискомфорт відчувають саме ті люди, життя яких тісно пов'язана з частими переїздами. Яким би звичним ні здавався даний кочовий спосіб життя, він все одно робить згубний вплив на психіку, істотно збільшує тривожність і схильність до різноманітних депресивним настроям. Для того, щоб знизити даний вплив, можна застосувати дуже простий спосіб, а саме оточити себе ароматами ванілі та свіжої здобної випічки.

Аромати можуть допомогти не просто відчути себе, як вдома навіть у чужому місці, але і значно підняти самооцінку, знизити тривожність. У випадку якщо ви відчуваєте останнім часом дефіцит впевненості в собі, то запахи обов'язково допоможуть, рекомендовані аніс, сандал і троянда.

Досить часто діти страждають від кошмарів, в деяких випадках вони переслідують і дорослих людей. У даній ситуації фахівці з ароматерапії настійно радять вдихати аромат іланг-ілангу або ж ладану.

Навіть для тих, хто страждає від клаустрофобії, також є свій аромат, а саме-запах яблук, що рекомендує сучасна аромотерапія. А для підняття настрою найбільш доречні запахи лаванди, мирта.

Особливо широке поширення ароматерапія отримала за рахунок можливостей вилікування безлічі простудних захворювань. І насправді, аромат евкаліпта, хвої, цитрусових здатний значно підняти імунітет, очистити і пом'якшити дихальні шляхи, знизити температуру і відчути себе набагато бадьоріше.


Сучасна ароматерапія: застосування

Першочергово, слід розуміти, що сучасна ароматерапія якісно працює лише в комплексі з традиційними методами лікування, у разі якщо запахи легко знімуть стрес без будь-якого втручання, то вилікувати грип вони навряд чи допоможуть, якщо не застосовувати інші ліки. Важливо усвідомлювати і те, що не всі люди однаково реагують на однакові запахи, та й до того ж інтенсивність запаху може підсилити ефект або ж зовсім звести його нанівець. У випадку якщо ви страждаєте на алергію на певні запахи, то застосовувати ароматерапію вам категорично заборонено, оскільки вельми складно передбачити реакцію організму на певний запах.

Найлегший спосіб зрозуміти, як вплине на вас аромат - це просто згадати, які запахи пов'язані з приємними спогадами і почуттями. У випадку якщо ви знайдете даний аромат, він гарантовано допоможе.

Для ароматерапії переважно всього натуральні ефірні масла без домішок, а аромалампи переважніше вибирати з кераміки, глини, порцеляни й звичайно ж дерева.

Відрізнити натуральне масло від штучного дуже просто, як переконує сучасна ароматерапія. Слід лише знати, що не всі рослини ефіроносние, а запахи дині, кавуна, бузку, магнолії, полуниці, лотоса, кокоса і манго просто не можуть бути природними.

Для отримання стійкого ефекту достатньо всього лише п'яти крапель олії, після чого можна сміливо запалювати свічку. Сеанси ароматерапії слід починати приблизно з десяти хвилин, плавно доводячи їх до півгодини. Деякі люди сильно звикають до впливу ароматів, застосовують їх в якості фону в приміщенні, оскільки вони допомагають створити необхідну атмосферу. Однак це доречно лише для тих, хто легко переносить аромати.

Базилік, лимон, апельсин, мирта, нарцис, чайне дерево, жасмин, гвоздика, іланг-іланг, бергамот, меліса, сандал, троянда, ялиця, можевельніка, вербена, лімонграсс, льовзея, м'ята, чебрець - вибір ароматів дійсно великий і кожен здатний поліпшити ваш настрій, допомогти позбутися страхів, заспокоїти і надати життєвих сил. Можливості ароматерапії не проявляються настільки явно, як ми очікуємо від більшості фармацевтичних засобів, однак саме м'який вплив робить даний метод лікування одним з найбільш улюблених і результативних.

Додати коментар


Захисний код
Оновити