Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дезодоранти. вибираємо захист

Дезодоранти бувають різні. Більшість сучасних жінок досить активні в повсякденному житті, а це обумовлює особливу ретельність у виборі засобів гігієни, які покликані забезпечувати захист від усякого роду дрібних неприємностей. Дезодоранти - це різного роду косметика та інші гігієнічні засоби, без яких сьогодні не обходиться практично жодна жінка. Часто за один день жінці потрібно побувати на роботі, відвідати спортзал, провести час з дітьми, а може, навіть зустрітися з друзями. І чи реально в житті з таким темпом обійтися без такого засобу, як дезодорант? Природно, що ні. Потрібно тільки одне - підібрати для себе той варіант, який не дасть приводу зайвий раз згадати про необхідність його використання або неприємному запаху, але при цьому не буде залишати білих плям на одязі.Практично маловідомий факт, що сам по собі піт не має запаху. А неприємний запах йому надають бактерії і мікроби, які «живуть» в ділянках потових і сальних залоз організму. Це нормальне явище, і не залежить від того, наскільки часто або ретельно ви миєтеся протягом дня. Достатньо й кількох хвилин, щоб мікроби за певних умов почали розмножуватися, а неприємний запах став уловимо і помітний. Однак не варто впадати в паніку, сьогодні є безліч препаратів, які відмінно справляються з неприємними наслідками від активної діяльності мікробів і бактерій, - дезодоранти.

Що вибрати: той, який потрібно мазати або бризкати?

Відомо, що дезодоранти бувають різної консистенції, в різних флакончиках і з різним ефектом дії. Наприклад, дезодорант - спрей. Якщо у вас спостерігається зайве потовиділення, навіть за умови мінімальних навантажень, то дезодорант у вигляді спрею буде найкращим варіантом. Такі дезодоранти сильніше інших впливають на бактерії і мікроби, а також додатково створюють приємне відчуття прохолоди. Це має особливу актуальність у жаркі і теплі дні. Однак у дезодоранту - спрею є і певні мінуси: вони схильні частіше інших дезодорантів викликати роздратування шкіри, їх не рекомендується використовувати після депіляції, і вони мають більший витрата, ніж інші види дезодорантів.

Дезодоранти у вигляді крему або гелю? Чому б і ні, це новинка на ринку дезодорантів. Це прекрасний варіант для тих жінок, у яких підвищена чутливість шкіри, а також схильність до подразнень і алергій. Дезодоранти у вигляді гелю або крему легко лягають і діє м'яко, пери цьому у них відмінна ступінь захисту. Але у випадку, якщо спостерігається підвищена сухість шкіри, використання таких видів дезодорантів може викликати кілька неприємні відчуття, так як вони схильні стягувати шкіру.

Аналогічно може охарактеризувати і дезодоранти в стіках. Вони зручні для шкарпетки з собою, вони не розтікаються, не брудняться і зручні у використанні. Однак такі дезодоранти не рекомендується використовувати занадто часто, адже вони схильні сушити шкіру.

Найбільшою популярністю сьогодні користуються так звані роликові дезодоранти. Більшість жінок віддає їм перевагу, вважаючи найбільш надійним захистом. Такий дезодорант легкий в нанесенні, простий у використанні, не сушить шкіру. До недоліків можна віднести відносну недовговічність дії дезодоранту.

Яка різниця між дезодорантами?

Під дезодорантами маються на увазі кошти, які покликані заглушати поширення неприємних запахів. Дезодорант - антиперспірант покликаний боротися з причинами появи неприємного запаху, він контролює роботу потових залоз і знищує бактерії в місці нанесення.


Парфумований дезодорант - один з найбільш поширених видів. Такі дезодоранти володіють яскравим ароматом, який і заглушає неприємний запах поту. Однак приємний аромат від такого дезодоранту тримається не більше декількох годин, а після просто зникає. Боротися з бактеріями покликані також дезодоранти на спиртовій основі, крім того, вони ще й знезаражують шкіру. Їх захист досить надійно і довготривала. Але є одне «але» - при занадто частому використанні такого дезодоранту на шкірі можуть виникнути мікротріщини, які будуть наслідком від постійного знежирення шкіри.

Як користуватися дезодорантом?

Часто можна почути, що той чи інший дезодорант не дає той ефект, який покликаний давати за словами виробника. Можливо, це пов'язано не з недобросовісністю виробника, а, наприклад, із захворюваннями потових залоз або неправильним використанням дезодоранту. Захворювання - окрема тема, а далі розглянемо декілька простих правил нанесення дезодорантів.

Дезодоранти необхідно наносити виключно на чисту і суху шкіру - перед використанням можна прийняти душ або ванну, а потім ретельно витерти шкіру насухо. Якщо спробувати за допомогою дезодоранту просто перебити неприємний запах, то результат може перевершити ваші очікування в не найкращу сторону.

Використання звичайних дезодорантів краще чергувати з антиперспірантами.

Обов'язковий елемент - депіляція, так як відросло волоски можуть тільки сприяти розвитку мікробів і бактерій.

Не варто використовувати парфумований дезодорант одночасно з духами, виняток можуть становити запахи одній лінії.

При надмірному потовиділенні рекомендується для початку звернутися за консультацією до лікаря, і якщо не будуть виявлені порушення зі здоров'ям, то можна порекомендувати вибирати одяг виключно з натуральних тканин.

Щоб від дезодоранту не залишалося білих плям на одязі, перед одяганням потрібно нанести дезодорант, дати йому час для всмоктування в шкіру, а залишки видалити, використовуючи суху серветку. Якщо на шкірі виникають почервоніння або інші реакції, то засіб краще змінити. Для використання в паховій області не рекомендуються звичайні дезодоранти, велика ймовірність виникнення сильного роздратування.

Як видно, сьогодні існує досить багато способів для захисту від поту і неприємного запаху протягом дня. Для успіху та ефективності використання необхідний практичний підхід до вибору засобу - тут необхідно враховувати індивідуальні особливості організму, а також чітко поставлена ​​мета. Для різних ситуацій у житті краще вибирати різні засоби для захисту, в тому числі і дезодоранти. Це дозволить не відчувати себе незграбним і в дискомфорті від неприємних запахів поту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити