Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфуми, парфуми, історія духів, цитати і вислови про духів

Аромат, який залишається від людини, коли він проходить повз, це воістину чарівна сила, яка здатна вирішити навіть долю. Це може бути і запах сексуальності і жіночності, краси, елегантності ну або мужності, який обов'язково хто-небудь помітить ... Що ми знаємо про духів і парфум? Про це магічному світі ароматів. Давайте розберемося в цій темі.

ІсторіяРоль і значення ароматів для людини були відомі з дуже давніх часів. Запахи могли впливати на настрій людей і наші далекі предки вже тоді це знали. Під час божественних ритуалів язичники спалювали в вогнищі сильно пахнуть трави, коріння рослин, що б з'явився ароматний дим, який, на їх думку, мав у своєму розпорядженні до них богів і робив ритуал більш таємничим. Запахи квітів та інших рослин перетворювали на пахощі, які так само широко використовувалися в давнину, але вже не в стінах храму.

У Стародавньому Єгипті вперше люди стали створювати косметику з використанням меду і кориці. Ними натирали свої тіла дуже знатні люди тих часів. Тому що така косметика була дуже дорога. Саме єгиптяни ввели аромати в культуру. Відомо, що цариця Клеопатра навіть просила просочувати вітрила ароматами парфумів, щоб, ще не бачачи корабля знати про його наближення за божественним запахом. Звичайно ж це була розкіш, в принципі як і у всі часи.

Наприклад, стародавні Перси вирощували садах пахучі квіти з яких згодом готували пахощі. У садах багатих людей Персії можна було побачити безліч троянд, жасмину, лілій і фіалок. Саме звідси бере початок історія створення рожевої води. А от давні Греки намагалися записати рецепти майбутніх духів. Поєднуючи різні аромати рослин, вони описували вийшов запах і складові його. Нанесення пахучих мазей після гоління прийшло з Риму. А ось технологія виготовлення парфуму, відома нам донині, з використанням летючого спирту і ефірних масел, була винайдена в середньовіччі. Тоді це було необхідністю, т.к у зв'язку з поганою гігієною потрібно було боротися з поганими запахами.

Хороший парфум - це завжди дорого, тому є привілеєм багатих і статусних людей. Королі і королеви, імператори і знати завжди гналися за найкращим і новим ароматом у своїй колекції. Наполеон, наприклад, використав близько 12 літрів парфумів на день. Його переваги віддавалися запахів жасмину і ніжних фіалок. Бонапарт був твердо впевнений, що гарні запахи допомагають йому вибирати правильну стратегію в бойових діях. У дезінфекції ран він так само запропонував використовувати парфуми. Його заслугою так само є те, що в 1804 році він заклав камінь у будівництві першої компанії, яка займалася виробництвом косметики. Туалетна вода це винахід так само Наполеона Бонапарта.

Але головним ім'ям в історії парфумерії по праву можна назвати Франсуа Коті. Володіючи талантом, добре визначати і чути запахи він став дуже відомим парфумером. Він одним з перших здогадався, що більш прибутковіше продавати духи в красивих і навіть ексклюзивних флаконах, а так само першим з'єднав натуральний і штучний запах, представивши світу аромат «Chypre», який прославив його.

У наші дні розібратися з величезною кількістю парфумів дуже складно, так як їх безліч. Знайти запах, який подобається не тільки самому собі, але й залишає про себе спогад у оточуючих дуже складно, але ми вам постараємося допомогти в цьому.

Як вибрати парфуми

Радити у виборі парфумів невдячне заняття, тому що тут все індивідуально і запах повинен відповідати тільки вашим смаком. Але все ж є кілька правил.

Потрібно знати, що кожна людина має різний хімічний склад на поверхні шкіри, а він безумовно дуже впливає на аромат парфумів. Тому не варто орієнтуватися на чийсь вибір, на вас бути може той же самий запах набуде зовсім інші нотки.

{/source}Спочатку потрібно визначитися, який аромат вам потрібен: квітковий, ніжний, вечірній або більш спортивний. І приходячи в магазин не пробувати все підряд, тому що запахи більше трьох парфумів швидко змішаються, і ви перестанете правильно їх розрізняти. У результаті може сильно розчаруватися потім.


Вибираючи відповідний для себе аромат, необхідно бризнути на себе і почекати якийсь час, а потім вже вловлювати запах. тому що всі духи створюються і складаються з тріад: перша нота верхня, її ми чуємо в перші секунди, центральна, саме «серце» парфумерної композиції і базова, залишає так званий «шлейф», який і буде вас супроводжувати в перебігу дня. Ноти змінюють і доповнюють один одного, і аромат начебто знаходить силу і розкривається. Ось на цей «шлейф» і необхідно орієнтуватися при виборі духів.

Непогано мати кілька ароматів у своїй колекції і так само як одяг, підбирати з нагоди. Якщо ви активний сучасна людина, виберіть більш спортивний запах. Для робочого дня в колективі - краще використовувати ніжні квіткові або свіжі. У вечірньому ароматі повинна виражатися ваша вишуканість, це повинен бути глибокий запах з дуже запам'ятовується «шлейфом».

Найчастіше упаковки парфумів відповідають їх характеристикам. Якщо парфуми має яскраво виражений квітковий аромат, то навряд чи на упаковці ви знайдете спортивні смуги або вона буде похмурого кольору.

Вибравши одного разу, свій парфум, стежте за новинками виробника цих духів. Це надалі істотно скоротить час, витрачений на їх вибір.

Правила використання парфуму.

Парфум, на який впав вибір як і будь-який інший необхідно наносити на певні частини тіла. Це, як правило, найніжніші ділянки, що мають тонкий шар шкіри і місця, де відчувається пульс. Це - внутрішня частина зап'ястя і ліктя. Місце за мочками вуха, декольте, коліна «ззаду». Аромат в цих місцях, то затухає, то знову розгорається, даруючи прекрасний запах. Дуже добре наносити на волосся, особливо туалетну воду. Вони довго зберігають запах і при кожному русі його оживляють. Кількість використовуваного за один раз парфуму, має бути мінімальним. Треба пам'ятати, що різкий нав'язливий запах це ознака поганого тону, навіть якщо його аромат буде влаштовувати оточуючих. Особливо якщо має знаходитися в закритому приміщенні, в якому, швидше за все, буде жарко. Пот значно посилить запах.

Ступінь надушених сама людина може об'єктивно не визначити, якщо використовує один і той же парфум довгий час, звикаючи до нього. Необхідно міняти хоч іноді навіть найулюбленіший запах.

Купуючи флакон, потрібно адекватно оцінити його обсяг. Хороші парфуми можна використовувати по кілька крапель на день, і вони будуть зберігатися довгий час. Тому не варто купувати великі флакони, вони можуть вам просто набриднути, а викинути буде шкода. Краще мати кілька ароматів в маленьких обсягах.

Оберігайте дорогоцінні пузиречкі від сонячного світла. Він негативно впливає на їх вміст. Через час такого зберігання запах і колір зміняться. Краще зберігати флакони і в їх коробочці, нехай навіть на туалетному столику, але не в жаркому приміщенні, як наприклад, у ванній. Перепади температури так само призведуть до зміни якості парфуму.

Аромат, може додати до образу родзинку або створити образ. Пам'ятайте, це дуже важливе враження про вас - ваш запах. Він може розповісти оточуючим про ваш смак, соціальний статус і вихованості. Ваш образ підкреслений правильним парфумом запам'ятається надовго і створить про вас тільки хороше враження.

Класифікація парфуму.

Всі створені на сьогоднішній день парфумерні композиції прийнято розділяти на:

цитрусові - в цих ароматах домінують масла цитрусових фруктів, роблячи їх неймовірно легкими, свіжими, денними. Масла для їх виробництва роблять з витяжок відомих усім цитрусових фруктів як, наприклад апельсин, бергамот, грейпфрут.

Подібно цитрусовим, тільки використовуючи витяжки квіткових рослин, створюються квіткові аромати. Тут найчастіше використовують сильно пахнуть квіти, такі як троянда, лілія, фіалка і багато багато інших. Такі аромати створять дуже романтичний образ, невловимою сексуальності і жіночності.

Духи, що мають у своєму складі запах кедра або сандалу, з нотками блакитного ірису мають назву деревні. Такі аромати дуже важкі і потужні.

Дуже цікавий парфум, що має в центральній тріаді запах свіжого скошеного сіна - папороті (фужери). Таку назву дано не на честь однойменного рослини, а за назвою Fougere Royale, відомого парфуму. Тут використовують синтетичну складову, кумарин. Запах, якого й імітує скошене сіно. Аромат цієї групи буде мати рослинний, терпкий акцент з домішкою лаванди, дубового моху або герані.

Створені Франсуа Коті «Chypre», про який йшла мова раннє, мають нотки дубового моху, а так само ладаніка-лабданума, шавлії, бергамоту. Іноді в цих ароматах можна помітити і запах пачулі або смоли. Їх все об'єднали під загальною назвою шипри.

І нарешті, амброві або східні запахи. Вони має дуже сильний характер, глибину. Це скоріше вечірні аромати з пряним відтінком. Мають такі нотки як мускус, місцями жасмин. Пряний, солодкуватий, важкий, але дуже запам'ятовується запах.

Але це, звичайно ж, не вся класифікація, мають місце бути безліч підгруп. Існують і духи без додавання натуральних ефірних масел, а зроблених повністю на основі хімічних речовин, наприклад Chanel № 5.

По процентному співвідношенню концентрації ефірних масел, а значить і по стійкості аромати поділяються на парфуми (parfum), які мають найвищий показник близько 30%,

На парфумерну воду, що має концентрацію до 25% і туалетну воду від 10до 20%.

Звичайно ж парфуми мають колосальну роль у нашому житті, а особливо для жінок. Цитуючи, велику жінку світу моди Коко Шанель, завершуємо словами: «Духи - це невидимий, але незабутній, неперевершений, модний аксесуар. Він оповіщає про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, коли вона пішла »....

Додати коментар


Захисний код
Оновити