Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сірих очей

Макіяж для сірих очей русявих має свої особливості. Очі сірого кольору - не рідкість, проте від цього вони не позбавляються притаманною їм принади та краси. Вони можуть мати різноманітні відтінки, підкреслюючи індивідуальність власниці, що робить і макіяж для сірих очей русявих. Які ж існують хитрощі в макіяжі для сірих очей русявих для посилення привабливості сірих очей?

Якщо ви від природи наділені сірими очима, то у вас дуже широкий діапазон для фантазій, тому що вам ідеально підійде найрізноманітніший макіяж для сірих очей русявих, проте не слід все ж нехтувати правилами.

При підборі кольору тіней слід брати до уваги також випадок, для якого потрібно зробити макіяж для сірих очей русявих, а також колір волосся і шкіри. Один раз підібравши виграшні кольору, ви зможете користуватися ними постійно, що не орієнтуючись на колірну гамму одягу.

Потрібно використовувати ті кольори, які підкреслять монохромність сірих очей, додадуть родзинку образу. Ось чому потрібно навчитися наносити макіяж для сірих очей русявих, в якому буде задіяно багато різних квітів.

Ідеальним вибором будуть тіні сріблястого кольору, в яких чітко простежується металевий блиск. Також виграшно виглядатимуть темно-сині тони.

Непоганий вибір - приглушені сірі тони, на кілька тонів темніше кольору райдужки, можна також використовувати сіро-блакитні тіні. Слід відмовитися від використання в макіяжі для сірих очей русявих сірих тіней, які трохи світліше кольору ваших очей або збігаються з ними, і від яскравих відтінків.

За наявності в кольорі очей блакитного відтінку хороший варіант - сіро-блакитні кольори тіней або темно-сірі, сіро-бежеві і кольору сталі. Категорично протипоказані яскраво-блакитні, бірюзові або зелені тіні.

Якщо у вас дуже світлий колір очей, то ні в якому разі не можна використовувати яскравий макіяж для сірих очей русявих. Щоб не виглядати тьмяно, підкресліть брови й вії.

Якщо ваші волосся і шкіра теплого тону, спробуйте використовувати тіні коричневого і бежевого кольору. Більш розкішно і святково виглядатимуть тіні бордового і зеленого відтінку.


У вас чорний колір волосся? Тоді у вас повна свобода у виборі кольору, відмінно підійдуть тіні будь-яких кольорів, крім жовтих і помаранчевих. Приголомшливого ефекту можна домогтися, використовуючи темно-сині тони тіней.

Для того, щоб зробити колір очей більш темним, використовуйте тіні дуже світлого відтінку, що припускає макіяж для сірих очей русявих.

Очі сірого кольору дуже чутливо реагують на кольорові плями, ось чому їм дуже легко надати небудь відтінок. Просто накрасьте верхню повіку контрастно до того кольору, який ви хотіли спочатку використовувати, і нанесіть на нижню повіку тіні бажаного тону.

Отже, колір тіней вибраний. Тепер слід приступати до підбору кольору контуру. Якщо провести лінії чорного кольору по внутрішньому століттю, це додасть виразності погляду. Однак слід знати міру, щоб очі не здавалися дуже маленькими. Бажано не захоплюватися жирними лініями навіть у тому випадку, якщо ви хочете зробити вечірній макіяж для сірих очей русявих.

Якщо вам з якихось причин не хочеться використовувати контур чорного кольору, то ви можете зупинити свій вибір на коричневому, темно-сірому або синьому кольорі. Який колір вибрати - залежить від кольору тіней. Для макіяжу в сіро-блакитній гамі слід вибрати олівець темно-синього кольору, при бежево-коричневій гамі і олівець повинен бути відповідним.

Використовуючи кольоровий олівець, можна трохи змінити колір очей. Ви навіть можете добитися того, що очі візьмуть блакитнуватий або зелений відтінок, що гарантує правильний макіяж для сірих очей русявих. Підведіть нижню повіку олівцем синього кольору, і за рахунок цього очі будуть здаватися трохи більше, а білки - більш білими. Зробити погляд відкритим і очі більші можна, якщо підвести внутрішні краї очей білим олівцем.

Це тільки невелика частина рад по тому, як зробити очі сірого кольору більш красивими. Придумайте якісь нововведення, привнесіть свою родзинку, і можливо, макіяж для сірих очей русявих буде лише у виграші від цього. Однак не радимо вам зовсім відступати від загальних рекомендацій.

Вдалого вам макіяжу для сірих очей русявих!

Додати коментар


Захисний код
Оновити