Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-зелених очей шатенок

Макіяж для сіро-зелених очей шатенок помітно перетворює даму. Однією з найбільш непростих, але в той же час цікавих завдань вважається макіяж для сіро-зелених очей шатенок. Майстерно нафарбовані зелені очі здатні зовсім змінити жінку, зробивши її надзвичайно красивою. Навіть у стародавні часи зелені очі наділялися великої гіпнотичною силою. Існує величезна кількість відтінків зеленого кольору - це і смарагдовий, і сіро-зелений, а також бірюзовий і оливковий.Зелені очі - просто знахідка для візажистів. Існує безліч різних тіней, за допомогою яких можна з легкістю передати всю загадковість і таємничість зелених очей. Тут і будь-які відтінки бірюзового, і смарагдового, і кольору моху, а також зеленувато-жовтий, якими багатий для сіро-зелених очей шатенок.

 

Наведеними нижче порадами може скористатися будь-яка володарка очей зеленого кольору. Однак, як і в будь-якому правилі, тут є виняток, тому не обмежуйте себе. Методом проб і помилок знайдіть саме свій колір, той, який буде вам подобатися, і свойц макіяж для сіро-зелених очей шатенок. Сподіваємося, результат виправдає ваші очікування.

Тіні макіяжу для сіро-зелених очей шатенок

Рекомендуємо вам спробувати шоколадні тони, а також темно-зелені з золотистим або мідним відтінком. Сірувато-коричневі або персикові тіні відмінно підійдуть в якості основи. Вони гармонійно поєднуються з темнішими і насиченими відтінками тіней.

Вершкові, металеві або темно-фіолетові кольори - хороший варіант для вечірнього make-up. Ви хочете надати своєму образу більше гламуру - тоді додайте золотисті або мідні тони, як радить макіяж для сіро-зелених очей шатенок. Щоб стати асом в макіяжі для сіро-зелених очей шатенок, мало знати те, що можна застосовувати. Потрібно знати і ті кольори, які не можна застосовувати ні в якому разі. Вам варто відмовитися від всіх відтінків синього і блакитного кольору.

Завжди вважалося, що рожевий колір відноситься до примхливим, тому важко говорити про можливість його використання. Пробуючи всі наявні варіанти, просто рекомендуємо вам знайти свій відтінок. Слід враховувати також відтінок кольору шкіри, і колір волосся. Не захоплюйтеся сріблястим кольором, так як він - привілей блакитнооких.

Корисні поради з виконання макіяжу для сіро-зелених очей шатенок

Відмовтеся від використання чорного підведення або олівця. Альтернативний варіант - олівець шоколадного або чорно-сірого кольору. Для того щоб візуально збільшити очі, використовуйте золотистий або білий олівець.


Також рекомендуємо вам вибирати кольори теплих відтінків і відмовитися від холодної колірної гами. Не обов'язково прислухатися до даних порад, але керуючись ними, ви будете виглядати набагато привабливіше.

Техніка нанесення макіяжу для сіро-зелених очей шатенок

Яку вибрати техніку? Підкаже професійний макіяж для сіро-зелених очей шатенок. Це залежить від того, що ви хочете отримати в результаті, а також від випадку, для якого ви наносите макіяж для сіро-зелених очей шатенок.

Варіант для повсякденного casual макіяжу для сіро-зелених очей шатенок:

• основа - світлі або перламутрові тіні, нанесені на все віко, від нижньої складки до підбровної кістки.

• зверху основи наносяться і розтушовують сіро-коричневі або персикові тіні

Для створення вечірнього варіанту макіяжу для сіро-зелених очей шатенок обов'язково використовуйте тіні темного відтінку, наприклад - темно-зелені, шоколадні або мідні, користуючись технікою, наведеної нижче:

  • починаючи від лінії росту вій і середини століття до складочки наносимо і ретельно розтушовуємо тіні. Завдання - зробити перехід між квітами як можна більш непомітним. Цим же тоном потрібно підкреслити нижню повіку. 

  • Потім необхідно нанести тонкою лінією темні тіні, поступово розширюючи її до зовнішнього куточка ока, і ретельно розтушувати. 

  • Завершальний штрих - нанесення туші. Тренд сезону - ретельно, густо прокрашенние, вигнуті об'ємні вії. 

Прийнявши зазначені вище відомості та керуючись ними при нанесенні макіяжу для сіро-зелених очей шатенок, ви будете досконалістю і ідеалом краси.

Додати коментар


Захисний код
Оновити