Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-блакитних очей рудих

Макіяж для сіро-блакитних очей рудих володіє коригувальним ефектом. Якщо комусь для зміни кольору очей потрібні кольорові й оттеночние лінзи, то щасливим власницям сіро-зелено-блакитних очей для цього достатньо косметики. Недаремно ж ці очі називають «хамелеон». Чистий зелений або блакитний відтінок вкрай красиві, але лише хамелеони можуть виділити і підкреслити як блакитно, ї так і зелений відтінок використовуючи макіяж для сіро-блакитних очей рудих, так і наколдовать собі вкрай рідкісний для очей бірюзовий колір.Така мінливість відтінків створюється наявністю в райдужці вкраплень. Якщо в блакитний райдужці вкраплення блакитних і жовтих кольорів, то в суміші з основним блакитним відтінком райдужки ці вкраплення створюють ефект зелені або, навпаки, посилюють блакитний до бірюзового. Якщо у сірій райдужці вкраплення блакитні і є темна окантовка, то очі міняють колір від блакитного до сірого. При зеленої райдужці, сірих вкрапленнях і темної або шоколадною окантовці очі міняють колір від сіро-зеленого до насиченого зеленого. Причому змінювати свій колір вони можуть мимоволі, в залежності від настрою господині, або за бажанням жінки - якщо правильно підібрати кольорову гаму і накласти макіяж для сіро-блакитних очей рудих.

Для того щоб макіяж для сіро-блакитних очей рудих підкреслив у сіро-блакитних очах відтінки блакитного або синього, потрібні холодні відтінки: тіні можуть бути сріблястими у поєднанні з блакитним, сіро-сталеві, що відтіняють блакитними або темно-синіми, темно-сині з нотами сірого, кольору «синій лід», «блакитний лід», а також небесно-сині або небесно-блакитні. Щоб відвести колір таких очей в сірий потрібно використовувати холодні сірі відтінки: попелясто-сріблястий, сірий колір сталевого відтінку самостійно або в поєднанні з чорним, той же ефект дасть макіяж для сіро-блакитних очей рудих відтінків графіту.

Використання теплих відтінків потримає жовті вкраплення в очах «хамелеонах» і додадуть їм трав'янистий відтінок. Для такого ефекту, крім зелених або світло-зелених з золотистим або мідним відливом тіней, можна використовувати золоті, яскраво-рожеві і бірюзові відтінки, що допускає макіяж для сіро-блакитних очей рудих.


Тепер поговоримо про хитрощі видобутку настільки рідкісного бірюзового відтінку.

Яскраво-бірюзовими очі стануть на тлі насичених відтінків темно-синього, кольору морської хвилі, смарагдового, яскравого відтінку водянисто-синього, в комбінації з пастельними тонами бірюзового.

Бліді відтінки рожевого і темно-фіолетовий фон додадуть хамелеонам колір блідо-бірюзовий з нотами зелені.

А варіації коричневого кольору тіней (сіро-коричневі відтінки, темно-коричневі, шоколадні, а також поєднання золотистих, золотисто-рожевих і бежевих відтінків з коричневими) додадуть хамелеонам болотно-зелений відтінок, що допускає макіяж для сіро-блакитних очей рудих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити