Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток увазі чотири рівня кольору

Стилісти поділяють макіяж для сіро блакитних очей брюнеток на 4 рівні насиченості, залежно від яких можна підбирати підходящі для макіяжу кольору.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Перший рівень - темно-блакитний відтінок. Колір таких очей настільки насичений, що в глибині таких очей можна помітити фіолетові іскри. До таких очам добре підійдуть тіні і підводка практично будь-якого кольору, але тільки потрібно віддавати перевагу насиченим тонам.Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Другий рівень - блакитні очі середнього відтінку. Це більш спокійний блакитний відтінок, іноді може прослизати золотисто-палевий проблиск. До таких очам можна підібрати світлі тони, а якщо є необхідність темного відтінку - то наносите його на зовнішній кут ока або лінію росту вій.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Третій рівень - світло-блакитний відтінок очей. Підібрати відтінки тіней для таких очей непросто, адже очі настільки яскраві, що виходить сяючий ефект. Віддавайте перевагу пастельним відтінкам, так як темні «перенавантажуватимуть» обличчя. До таких очам прекрасно підходять стрілки в стилі «ретро».

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Четвертий рівень - сіро-блакитний відтінок очей. Це мінливий відтінок очей, залежно вашого одягу він може купувати або сірий, або блакитний відтінок. Це можна сприймати як відмінне перевагу, підбираючи макіяж для сіро блакитних очей брюнеток залежно від наряду - як для сірих, так і для блакитних очей.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Кілька базових правил з підбору «вашого» кольори:

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Правило 1. Не бійтеся експериментувати в пошуках себе. Навіть якщо Ви знаєте який відтінок тіней Вам може підійти, коштувати обов'язково нанести їх на очі, щоб визначити оптимальний ступінь насиченості і текстуру підходящого макіяжу.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Правило 2. Не бійтеся. Проявляйте ініціативність, поєднуйте всі кольори, які здадуться Вам цікавими. У магазинах, де продаються засоби якими можна нанести макіяж для сіро блакитних очей брюнеток надається можливість перевірити вподобаний відтінок на шкірі. Для цього тестові зразки виставлені на спеціальних стендах, нанесіть тіні на долоню на ділянку між згином долоні і зап'ястям, де шкіра світла.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Правило 3. Якщо Ви губитесь у виборі відтінку для блакитних очей, сміливо наносите тіні відтінку лаванди, це універсальний колір для Ваших блакитних очей.


Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Правило 4. Також відмінний варіант макіяж для сіро блакитних очей брюнеток «смокі айз». Такий макіяж додасть сексуальності Вашим блакитним очам. Просто пам'ятайте. Що такий макіяж можна робити не тільки з застосуванням чорних тіней, але і відтінків синього і сірого кольору. Все залежатиме вибраної одягу, кольору Вашого волосся.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Правило 5. Блакитні очі будуть виглядати дуже виразними, якщо замість тіней нанести на повіку блиск і злегка підвести вії тушшю. Особа освіжиться, очі виділятися на фоні особи.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток. Блакитні очі люблять і не люблять ...

Всупереч поширеній думці дівчатам з блакитними очима варто проявляти обережність з тінями блакитного відтінку. Якщо неправильно підібрати відтінок блакитних тіней, то ризикуєте отримати ефект «лялькових» очей. Але якщо все ж Ви не можете відмовитися від улюбленого кольору, то зупиніть свій вибір на самому темному відтінку блакитного. Хоча краще підібрати відтінки бірюзового тону або поєднувати сіро-блакитні тони - це оптимальні варіанти для блакитних вічко.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток не любить коричневий колір. Варто трохи не вгадати з потрібним відтінком, і Ви ризикуєте отримати ефект хворобливо-червонуватих або заплаканих очей. Якщо подобається цей колір, зупиніть вибір на відтінках глини та кави. Також чудово підійдуть мідні та бронзові відтінки, особливо якщо Ви шатенка або володарка рудого волосся, а відтінок шкіри у Вас теплий.

Макіяж для сіро блакитних очей брюнеток Рекомед проявляти акуратність з відтінками золотого. Успішність використання його в образі голубоглазка залежить від відтінку шкіри. Відмінно виглядатимуть такі тіні на засмаглою шкірі, а якщо у Вас світла шкіра - то краще відмовитися від золотистих тіней. Якщо Ви любите блиск на повіках, краще зупиніться на відтінках срібного кольору, він чудово гармонує з блакитними очима. Удачі в макіяжі сіро блакитних очей брюнеток.

Додати коментар


Захисний код
Оновити