Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро зелених очей блондинок

Макіяж для сіро зелених очей блондинок має кілька варіантів виконання. Власниці зелених очей часто боятися експериментувати з макіяжем для сіро зелених очей блондинок, щоб не зіпсувати природну виразність очей. Для того, щоб зробити макіяж для сіро зелених очей блондинок, необхідно враховувати, що далеко не всі кольори тут будуть доречні, але якщо правильно підібрати відтінки і техніку нанесення, то можна надати зеленим очам ще більше виразності і глибини чарівності. Просто навчитеся правильно поєднувати допустимі для зелених очей відтінки тіней.Макіяж для сіро зелених очей блондинок. Як підібрати тіні для зелених очей.

Макіяж для сіро зелених очей блондинок допускає використання безлічі відтінків. Все залежить від цілей, які поставлені перед використанням макіяжу. Щоб створити глибокий драматичний погляд, потрібно підібрати відтінки тіней, які не конкуруватимуть з природним відтінком Ваших очей. Якщо очі темно-зеленого кольору, то виконуючи макіяж для сіро зелених очей блондинок, підберіть тіні світлих відтінків, і навпаки, до світло-зеленим очам чудово підійдуть насичені відтінки тіней.

Щоб макіяж для сіро зелених очей блондинок вийшов виразним, варто використовувати тіні фіолетових, персикових, коричневих, пурпурних, бронзових, бежевих відтінків. Прекрасно підійде колір хакі і його відтінки. Слідкуйте, щоб колір підібраних тіней поєднувався з кольором контурного олівця (підводки), але вони не повинні бути ідентичними. Для ефекту драматизму в погляді чудово підійдуть кораловий, сіро-коричневий, бузковий, ліловий, кавовий відтінки тіней.

Макіяж для сіро зелених очей блондинок. Процес нанесення тіней

Це практично самий основний етап у макіяжі очей. Виберіть потрібний відтінок тіней, намагаючись уникнути блакитного, рожевого і сірого кольорів. Для нанесення основи прекрасно підходить світло-бузковий відтінок тіней, або будь-який інший світлий тон. Нанесіть основний колір рівномірним шаром до брови. Далі на рухому повіку можна нанести боле темний відтінок (фіолетовий, пурпурний) і розтушуйте кордон переходів. Це поєднання відтінків дозволить додати очам глибину. Якщо необхідний більш спокійний ефект, то роблячи макіяж для сіро зелених очей блондинок, скористайтеся тінями коричневого і світло-бронзового кольорів.

Макіяж для сіро зелених очей блондинок. Нанесення туші і підводки

Виконуючи макіяж для сіро зелених очей блондинок, пам'ятайте, що олівець або лайнер чорного кольору не бажані в ансамблі з зеленими очима. Набагато краще підійдуть відтінки сірого або шоколадно-коричневого кольору. Якщо Ваш макіяж для сіро зелених очей блондинок витриманий у теплих тонах, то можна вибирати олівець (або підведення) в золотистих, бронзових або коричневих відтінках, а якщо макіяж для сіро зелених очей блондинок зроблено у витриманому холодному відтінку, то підійде підводка фіолетового, сливового або темно-сірого відтінку. Олівцем або лайнером обраного кольору необхідно провести по верхньому століттю лінію, розташувавши її максимально близько до підстав вій, далі провести лінію по нижньому століттю з зовнішнього краю і з'єднати обидві лінії в зовнішньому куточку ока імпровізованій буквою V. Якщо лінії наносилися лайнером, то необхідно дати час підводці висохнути.

Виконуючи макіяж для сіро зелених очей блондинок, знайте, що в туші бажано віддавати перевагу темно-коричневим відтінкам, або, як альтернатива - туш прозорого кольору.


Макіяж для сіро зелених очей блондинок щоденного використання.

Нанесення макіяжу на зелені очі з натяком на природність, яка добре виглядає в повсякденному житті, можна використовувати таку техніку:

- Нанести на всю верхню повіку до лінії брови основу світлого або перламутрового відтінку;

- Нанести на рухому повіку більш темний відтінок (сіро-коричневий, персиковий) і акуратно розтушувати кордону та переходи.

макіяж для сіро зелених очей блондинок вечірнього призначення.

Як і будь-який інший вечірній макіяж для сіро зелених очей блондинок, він передбачає використання насичених і темних відтінків тіней:

- Нанесіть світлу основу, далі на рухому повіку слід нанести тіні тонів як при повсякденному макіяжі і розтушувати кордону з особливою ретельністю, щоб переходи тіней вийшли максимально плавними. Можна таким же відтінком підкреслити нижню повіку, це додасть глибини Вашому погляду;

- Від внутрішнього кута ока до зовнішнього необхідно нанести лінію темних тіней, причому зробіть так, щоб лінія поступово розширювалася. Акуратно розтушуйте;

- Нанесіть туш (чорну або коричневу) у кілька шарів. Приділяючи особливу увагу зовнішнього куточка ока.

Макіяж для сіро зелених очей блондинок «димчастий».

Для ефекту «димчастих» око нанесіть основу для тіней. Далі на верхню повіку необхідно нанести темні тіні, поступово звужуючи лінію нанесення в області зовнішнього куточка ока. Зовнішній куточок очей покрийте більш темними тінями, чим завдано на внутрішньому куточку, причому як на верхньому столітті, так і на нижньому. Тепер можна наносити підводку: по верхньому століттю уздовж підстави вій, по нижньому століттю - від середини століття до зовнішнього куточка. І останній штрих - виділіть брови, використовуючи темно-коричневий відтінок пудри спеціально для брів.

А тепер посміхніться своєму відображенню і підготуйтеся до величезної кількості компліментів і уваги до Вашого образу. Макіяж для сіро зелених очей блондинок готовий!

Додати коментар


Захисний код
Оновити