Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Епіляція цукром

Епіляція цукром - приємний момент нелюбимої процедури. Цукор для зовнішнього застосування цілком підходить, якщо виконати епіляцію цукром.

У стародавніх староруських історичних документах сказано, що ще в X столітті за допомогою додаткових природних компонентів позбувалися від небажаної рослинності (епіляція цукром). Проте ці дані ставилися тільки до слов'янських державам.

Якщо ж згадати про початкової інформації, про епіляцію в цілій світовій історії, тоді слід підкреслити, що ще в XIV столітті до н.е. прекрасна Нефертіті відмінно позбавлялася від зайвих волосків за допомогою цукрової тягучою суміші. Між іншим, на сьогоднішній день широко використовують епіляцію цукром. Саме про цей спосіб епіляції (епіляція цукром) - дуже старому, легкому і безпечному - ми зараз розповімо. Більше того, цукор - дуже доступний засіб і кожна жінка може його купити.

 

Цукрову епіляцію, або її ще називають шугарінг, що означає від англійського слова «sugar» - цукор, можна робити в домашніх умовах, а також в салонах краси. Цей процес (епіляція цукром) відмінно підходить дівчатам з дуже сприйнятливою і вразливою шкірою, а також тим дівчатам, які схильні до алергічних впливів. Тому що лимонна кислота і цукор, які входять до складу зробленої цукрової суміші, не заподіює подразнення шкіри і не викликає гіперчутливі прояви. Епіляція цукром заборонена тільки тим людям, які хворіють на цукровий діабет або на шкірі є відкриті рани, подряпини або порізи.

Техніка епіляції цукром

Існує два види епіляція цукром: використання цукрового кульки і застосування цукрової пасти. Для того щоб в домашніх умовах провести епіляцію цукровою пастою, необхідно її купити або приготувати самим. Для приготування нам буде потрібен цукровий пісок - грамів 250, видавлений лимонний сік (половина лимона), а також столова ложка чистої води. Всі компоненти кладемо в каструлю, а потім нагріваємо на дуже повільному вогні, поки цукор повністю не розчиниться (епіляція цукром). Після того, як цукрова маса закипить, треба прокип'ятити її ще десять хвилин, щоб вона стала золотистого кольору і загусла. Потім чекаємо, поки маса охолоне. Після цього необхідно провести експеримент на в'язкість: візьміть пальцями трошки готового речовини: якщо у вас пальці злипнуться сильно, значить, вийшов перебір з водою, якщо ж злипаються в міру, тоді, ви все правильно приготували (епіляція цукром). Як правило, маси приготовленої суміші вистачає на декілька процедур (епіляція цукром). Після процедури (епіляція цукром) залишився засіб необхідно зберігати в холодильнику і бажано в пластиковій посуді, в наступному застосуванні масу трохи нагрівайте в гарячій воді, мікрохвильової печі або духовці.


Процес епіляції цукровим засобом (епіляція цукром) проходить у два етапи: на першому етапі потрібно підготувати шкіру, а на другому - ліквідувати волосся. Для початку спеціальним тоніком необхідно знежирити шкіру, потім просушити і присипати тальком. Далі - підігріту цукрову пасту накладають на волосяну частину тіла, коли паста підсохне, її здирають. Здирати потрібно суміш завжди проти росту волосся (епіляція цукром). Такий спосіб (епіляція цукром) позбавляє від майбутнього виростання волосся. Більше того, цукрова епіляція є майже безболісною, тому що, цукор огортає тільки волоски і не липне до шкіри. Найзручніший розмір волосків для цукрової епіляції - 3-4 міліметри. Якщо ж у вас волоски більше, то їх потрібно обстригти, якщо цього не зробити знадобиться дуже велика кількість пасти (епіляція цукром). Після епіляції залишилася суміш необхідно змити теплою водою, якщо раптом шкіра почервоніла, тоді обробіть її засобом проти запалень. Але все-таки гіперемія, в основному, проходить вже через добу без спеціального лікування. Дія гладкої шкіри триває від 1 до 1,5 місяців, що гарантує епіляція цукром.

Тепер розповімо про другий методі - епіляція цукром за допомогою цукрового кульки. Принцип цього методу (епіляція цукром) аналогічний першому, єдина різниця, що приготовлену суміш скачують у кульку. Потім застосовують той же метод накладання та зняття цукрового кошти. Перевага другого способу (епіляція цукром) полягає в тому, що він більш легкий і естетичний в застосуванні. Його можна використовувати і не думати, що ви щось вимажете.

Додати коментар


Захисний код
Оновити