Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для овального обличчя

Макіяж для овального обличчя - найбільш ідеальний візаж. Особа, безсумнівно, являють собою візитну картку людини. А макіяж (у тому числі і для овального особи), в першу чергу, відображає ставлення жінки до моди і уявлення про себе як про особистість. У разі коли макіяж для овального обличчя відповідає внутрішньому "Я" і настрою дами, макіяж для овального обличчя робить її істотно привабливіше: так як жінка добре виглядає і якісно себе почуває.Ідеальним в наш час прийнято вважати саме обличчя овальної форми, що має плавні лінії. Якщо уважно подивитися, то і при овальній формі осіб можна побачити характерні риси і інших типів. Але все ж прийнято вважати особу тієї форми, риси якої в більшості переважають. До слова, більшість моделей має саме овальною формою обличчя, яким стилісти якраз і роблять естетичний макіяж для овального обличчя.

У нинішній час в макіяжі для овальної форми обличчя повинна бути промальована кожна деталь. Макіяж для овального обличчя лише в тому випадку вважається грамотним, якщо він "повний". Навіть якщо бажаєте, щоб на вашому обличчі не було видно косметики (так званий макіяж для овального обличчя "чисте обличчя"), все одно необхідний шар тонального крему, очі повинні бути оформлені за допомогою тіней, туші і контурного олівця, і бажано - хоча б трохи губної помади або рум'ян. Насиченість кольору безпосередньо залежить і від функції самого макіяжу. Наприклад, при природному макіяжі для овального обличчя косметика повинна бути приглушених, ніжних тонів, лежати легким серпанком і бути практично не помітною зорово. За канонами класики, грамотний макіяж для овального особи-це макіяж для овального обличчя з акцентом тільки на одну деталь. У більшості випадків виділяють або очі, або губи. Запевняють, що якщо насичено нафарбовані губи, то очі підкреслювати вже не слід, і навпаки, при яскраво окреслених очах, губи повинні бути обов'язково нейтральними. Враховуючи те, що овальне обличчя вважають просто досконалим, то, відповідно, і макіяж для овального особи може бути різноманітним. Вам не слід коригувати особа, а необхідно лише підкреслити гарну зовнішність. Але, незважаючи на це, слід все ж таки враховувати певні правила виконання макіяжу для овального обличчя:

Несоответствующе накладені рум'яна можуть візуально зробити обличчя набагато ширше або, навпаки, вже, чого власницям овального обличчя слід обов'язково уникати. З цієї причини рум'яна слід накладати, починаючи саме від вилиці в напрямок до скроні - так ваше обличчя до всього стане ще й молодше.

Натуральність буде в моді завжди, і дівчатам мають овальну форму обличчя не варто старатися з косметикою. Ваша форма досконала і без застосування макіяжу! Якщо овальне обличчя має злегка подовженою формою і його слід візуально «вкоротити», при цьому намагаючись відразу і розширити. Для цього слід темною пудрою затемнити нижню площа підборіддя. Верхню частину лоба можна затонувати за допомогою все тієї ж темною пудрою або закрити волоссям зачіски, наприклад, чубчиком в стилі «поні» або зачіскою типу «паж», як у французької іменитої співачки Мірей Матьє, яка використовувала макіяж для овального обличчя. Рум'яна відмінно розширять особа, якщо будуть застосовані і розтушовані на середині щоки і тільки горизонтально.

Очі і брови переважніше підводити розширюються горизонтальними лініями. Ділянка між бровами на переніссі слід збільшити, кінчики брів при цьому залишаючи трохи закругленими.

Якщо у власниці овального обличчя:

Довгий ніс, куоторий коригує макіяж для овального обличчя. Кінчик носа і ту частину, яка нижче перенісся, а ще ділянку шкіри між ніздрями маскують за допомогою темної пастою, а поверху використовують темну пудру, як того бажає макіяж для овального обличчя.

Широкий ніс, що виправить макіяж для овального обличчя. Слід застосовувати основу, колір якої повністю відповідає кольору обличчя, після застосовувати коригувальну фарбу темного тону двома прямими лініями уздовж всієї спинки вашого носа, що робить макіяж для овального обличчя.


Подовжений підборіддя, який приховає макіяж для овального обличчя. На опуклу частину подовженого підборіддя застосовують темну пасту, а після - більш темну пудру.

Подвійне підборіддя, який маскує макіяж для овального обличчя. Слід накладати основу, яка відповідає кольору обличчя, після - коригувальну фарбу на тон темніше ніж друге підборіддя.

Особа з овальною формою має саму красиву симетрію, зазвичай найбільш ширше в щоках, злегка звужується в напрямку до чола і також до підборіддя. Злегка заокруглена форма, трохи вужча в області вилиць у порівнянні з лінією скронь, що учітиваеті макіяж для овального обличчя.

З цієї причини макіяж для овального обличчя дає можливість обійтися і без нанесення контуру і без висвічування певних зон особи. Крім того, дозволяє експериментувати з різноманітними варіаціями макіяжу.

Що ж стосується зачісок, то особа володіє такою формою, може дозволити собі фактично всі варіації зачісок.

За рахунок збалансованої та пропорційної форми можна носити як короткі, середні, а також довгі зачіски.

Додати коментар


Захисний код
Оновити