Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж, що збільшує очі

Макіяж, що збільшує очі потрібно знати тим, хто у кого очі потребують додаткового акценті. Очі, ця частина нашого обличчя найяскравіша і виразна. Якщо ви добре можете використовувати косметику, то за допомогою її ви можете підкреслити їх природну красу, а так само перетвориться самої. Усі жінки хочуть мати навичками сучасного фахівця макіяжу, які дійсно творять чудеса з нашими очима, навичками макіяжу, що збільшує очі.Класичний макіяж, збільшує очі

Є різні варіанти, які можуть зовні збільшити ваші очі. Ось один з них, варіант класичного макіяжу. Чорні або темні тони звичайно накладаються у вій, у самого їх підстави. Верхнє ж повіку, треба робити світліше, разом з його складками. А знизу під бровою треба наносити тільки світлі тони.

Макіяж, що збільшує очі можна зробити якщо використовувати контурні олівці. Виберіть темний олівець, і з його допомогою проведіть до краю століття лінію, біля самого початку вій. При цьому в два три шари накладається туш, а вії трохи підкручують щіточкою, і акуратно розчісується. Брови тут так само грають не останню роль. За допомогою пінцета ви повинні видалити непотрібні вам волоски, і додати своїм бровам красу і елегантну форму.

Макіяж, що збільшує очі для тих у кого маленькі очі

Розглянемо інший варіант. Макіяж, що збільшує очі творить чудеса. Навіть якщо у вас маленькі очі, не турбуйтеся, за допомогою макіяжу це можна виправити. Перше, на що необхідно звернути увагу, це на брови і якщо це необхідно, видалити непотрібні волоски. Тепер повіки, на них необхідно нанести світлі відтінки, хоча замість тіней ви можете використовувати прозору пудру. Вії покрийте тушшю в 2-3 шари. Для збільшення ефекту збільшення ви можете наклеїти вії.


Даний макіяж, збільшує очі можна зробити погляд виразнішим. Необхідно нанести тіні, темного кольору, на верхню повіку так, щоб центр був вище ніж бічні сторони. Місце під бровами треба покрити світлими тонами. Після цього створіть контур брів олівцем, і розтушуйте цю область. Після чого накрасть якомога густіше вії.

Макіяж, що збільшує очі для тих, у кого очі з важкими століттями.

Розглянемо макіяж, збільшує очі для очей, що мають важкі повіки. Як і раніше почнемо з брів. Для початку підкреслимо їх форму олівцем і розчешіть їх спеціальною щіточкою. Обведемо верхню повіку, за допомогою того ж олівця, і ним же створимо тонку лінію по складці над століттям. Залишилося тільки розтушувати контур століття з з'явилася лінією. Зону, що знаходиться під бровами необхідно зробити світлою, для цього можна використовувати косметичний олівець. Нижню повіку обведіть коричневим олівцем. Вії фарбуйте тушшю з підкручують ефектом.

Як зробити макіяж, який збільшує очі жінкам з глибоко посадженими очима? Необхідно просто використовувати наступний макіяж. Відкоректуйте брови за допомогою щипців, вискубавши непотрібні волоски. Верхню повіку починайте фарбувати від носа до скронь. А верхню частину століття і місце зі кладкою зробіть більш світлим. Освітлити відстань між брів. Намалюйте контур очей так само від носа до скронь. Окрасьте вії тушшю, виділяючи крайні вії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити