Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перманентний макіяж

Перманентний макіяж очей по іншому називається "татуаж очей" або татуаж століття ". Обробляється не сам очей, а його нижню і верхню століття. Саме з цієї причини правильно буде сказати - татуаж повік.

Перманентний макіяж очей прийнято виконувати тільки в трьох варіантах:

1. Перманентний макіяж очей для того, що б створити ефект пишних вій;2. Перманентний макіяж очей для того, що б зробити ефект декоративної підводки;

3. Перманентний макіяж очей як надання ефекту декоративних стрілок.

Якщо застосовується перший варіант, то там перманентний макіяж роблять за допомогою маленьких крапочок між віями або ж проводять штрихи. У підсумку виходять дуже гарні і пишні вії, при цьому не використовується туш або інші косметичні засоби.

Такий перманентний макіяж може бути виконаний і у вигляді підведення. Застосовуючи другий варіант, використовується і перший. У цьому випадки проведення ліній відбувається, як на нижньому, так і на верхньому століттях, причому під і над віями. Якщо ж хочеться доповнити ефект ще й пишними віями, то робиться точкове нанесення.

Для того, що б змінити форму очей, не потрібно відразу ж іти до пластичного хірурга, можна застосувати перманентний макіяж, в якому вам зроблять стрілки. Стрілка в ньому малюється вздовж усього контуру століття, а ще й виходить трохи за його межі. Використовуючи третій варіант, можна збільшити очі, а також підняти або, навпаки, опустити куточки очей.


Як і будь-який інший макіяж, перманентний макіяж володіє своїми плюсами і мінусами

Перманентний макіяж очей має такі переваги: очі клієнта будуть впродовж довгого часу виглядати просто шикарно, навіть якщо цілком відмовитися від застосування косметики, зовнішній вигляд більше не буде для вас великою проблемою, наприклад, в дощ або інших несприятливих умовах. Також перманентний макіяж очей значно заощадить час, який необхідно для нанесення макіяжу. Якщо вам захочеться зробити шикарний вечірній макіяж, то потрібно буде додати деякі штрихи і ви будете на висоті.

Негативних сторін перманентний макіяж очей має не багато, але все ж вони присутні. Крім того, що перманентний макіяж очей робиться на досить тривалий час, так під час нанесення перманентного макіяжу ви ще й біль будете відчувати. Також може статися таке, що зроблений майстром перманентний макіяж очей, вас просто не влаштує.

Додати коментар


Захисний код
Оновити