Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж зі стрілками

Макіяж зі стрілками знову в моді! Макіяж зі стрілками почали використовувати рівно півстоліття тому. На сьогоднішній день, мода на стрілки повертається, мабуть нікуди нам без цікавого і чітко окреслює очі прийому. Макіяж зі стрілками а-ля 50-ті знову займає перші місця, але він повернувся не один, з деякими збільшеннями. Такий надбавкою можна вважати макіяж губ. Хоча відмінність цього макіяжу від стилю 50-х лише в кольорі. Якщо півстоліття тому губи фарбували в яскраво-червоних тонах, то зараз це блідо-рожеві кольори.Де ж народився, цей так полюбився нами макіяж зі стрілками? З давнини, жінки в усьому світі, хотіли виглядати якомога красивіше і краще. Зануримося в стародавній Єгипет. Зображення тих жінок починається з очей, а вже після перед поглядом з'являється їх лик. Так трапляється тому, що жінки стародавнього Єгипту використовували у своєму стилі макіяж з довгими стрілками, які вони жирно обводили, для створення ефекту широких і виразних очей. Чому саме так? Все просто, адже древні єгиптяни поклонялися кішкам, і тому намагалися бути на них схожими. Для всіх жителів того часу ці тварини були священними, тому жінки намагалися їх наслідувати, малюючи і подовжуючи візуально розріз своїх очей. Використовували ж древні єгиптянки малахітові грифелі в ролі олівців.

Півстоліття тому, модні дівчини, якимось чином відчули, що макіяж зі стрілками буде зачаровувати їх чоловіків краще. І тоді даний макіяж зі стрілками став дуже модним, серед дівчат. На сьогоднішній день, цей макіяж, став так само потрібен, як і в той час, в добавок він став різноманітнішим, адже зараз існує необмежену кількість варіантів стрілок. Вони діляться на чітко підведені, на широкі, розтушовані та інші. Такі різні прийоми, використовують різні фахівці по всьому світу. Виникають так само різні образи, такі як жінка - кішка, дівчина шейха, східна красуня, де головна фішка це очі.


Приємно, що нашим жінкам, на відміну від стародавніх, не треба користуватися тільки лише малахітовим грифелем, так як існує багато різних косметичних аксесуарів, для створення свого індивідуального образу. Такі засоби як туш, підводка, помада, олівці, вже давно прижилися в нашому житті.

Є деякі речі, які необхідно запам'ятати, для того щоб виконати макіяж зі стрілками. По-перше, необхідно за допомогою інструменту консилер, заховати дефекти шкіри, і мішки під очима. Після цього зробіть основу для макіяжу, тобто нанесіть основні тіні на всю площу брів, а потім розтушуйте дані тіні. Потім на верхню частину століття накладіть більш темні тіні. За допомогою аплікатора або кисті розтушуйте тіні, направляючи їх до зовнішнього кута очей. Тут в майбутньому проходитиме стрілка. Окресліть лінію брів природним ніжним відтінком. Після переходите до малювання стрілок. Застосовуйте підводку для очей для малювання стрілок, так стрілки будуть здаватися більш чіткими. Намагайтеся малювати лінію, не відриваючи підводки від очей. Якщо відразу не виходить, то намагайтеся прибирати підводку до її висихання. Лінію малюйте дуже близько до вій, від одного куточка до іншого. Закінчення стрілки повинно впиратися в небо, ближче до скроні і повинно бути тонким. Переходимо до нижнього століття, його треба обводити темним кольором, з'єднавши разом зі стрілкою, а після розтушовуйте. Фінальний акорд - це фарбування вій та нанесення рум'ян, ще можна обвести губи чорним кольором.

О, диво! У дзеркалі ви побачите неписану красуню, чарівну й таку красиву жінку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити