Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Накладні нігті

Великим успіхом зараз користується нарощування акрилових або гелевих нігтів. Вони мають природний вигляд, і тримаються такі нігті довгий час. У зв'язку з цим, жінки трохи призабули про те, що є накладні нігті, які колись були дуже популярні. Ну і даремно. Найзручнішим способом у короткий час зробити природний і бездоганний манікюр з красивими довгими нігтями, якими будуть всі захоплюватися і викликати бурхливе захоплення, є накладні нігті. Накладні нігті додадуть їх власниці впевненості у власній привабливості.На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються пластмасові накладні нігті. Вони можуть мати молочний відтінок або бути абсолютно прозорими. Основна перевага пластмасових нігтів - довговічність. Вони не втратять своєї міцності, навіть якщо використовувати їх довгий час. Накладні нігті не втрачають свій первинний зовнішній вигляд, тому можна проводити нескінченні експерименти з підбором кольору. Лак на накладних нігтях тримається довше, ніж на своїх власних. За допомогою таких найпростіших приладів як щипчики і пилка, можна надати нігтям будь-яку форму. Наприклад, якщо Ви маєте нігті округлої форми, можна посперечатися, що Вам хочеться поміняти їх на нігті квадратної форми.

У нігтьової набір зазвичай входить десять нігтьових пластин для манікюру. За розміром і контурам ці пластини цілком і повністю відповідають природному нігтя. Необхідно відзначити, що процес манікюру з застосуванням штучних нігтів займає більш тривалий час, ніж із звичайними нігтями.

Крім набору нігтів, необхідно придбати тюбик спеціально призначеного для цього клею. Також потрібно уважно прочитати інструкцію для того, щоб правильно накласти накладні нігті, і потім безболісно їх зняти.

 

Для того, щоб накладні нігті бездоганно лягли на ваші власні, само собою, потрібно запастися терпінням і докласти трохи зусиль. Перед тим, як наклеювати штучні нігті, розм'якшите їх, поклавши на пару хвилин у гарячу воду, потім за допомогою щипчиків необхідно відрізати зайвий край, надавши тим самим нігтя форму і довжину, яку Ви бажаєте. За допомогою пилочки підпиляєте край. Нігті можна почати наклеювати після того, як обробите їх дезінфікуючим засобом. Власні нігті також необхідно добре підготувати: на них не повинно бути присутнім ні сліду від декоративного лаку. Поверхня власного нігтя змастіть клеєм, потім зверху накладіть штучний ніготь, а потім подушечками вказівного і великого пальців зафіксуйте його на одну-дві хвилини. Приступити до манікюру можна лише після того, як висохне клей, наклавши на накладні нігті лак і закріплювач.

Якщо Ви не бажаєте возитися з процедурами з використанням клею, можна спробувати використовувати накладні нігті з клеять смужками. На процедуру манікюру з такими нігтями затрачається менше часу, так як вони швидко наклеюються і фіксуються дуже надійно. Ці нігті вже мають покриття базовим лаком, і на них чудово лягає будь тональний лак, але він не повинен містити в собі ацетон. Накладні нігті з клеять смужками продаються в комплекті з липкими пластинами.

Не потрібно забувати про деякі найбільш важливі правила при використанні накладних нігтів:

- Не використовувати їх при алергічних реакціях і при подразненні шкіри;

- Щоб не розчинити нігті, в засобі для зняття лаку не повинно міститися ацетону;

- При контакті з миючими засобами надягайте захисні рукавички;

- Не використовуйте накладні нігті при інфекції власних нігтів або у разі їх підвищеної чутливості;

- Накладні нігті необхідно тримати подалі від відкритого вогню та тепла;

- Не носіть штучні нігті більше 48-ми годин, тому що власним нігтям необхідно мінімум 12 годин перерви для відпочинку, між послідовним використанням накладних нігтів.

Щоб зняти накладні нігті, Вам потрібно руки помістити в теплу воду. У цьому випадку клей розчиниться, і Ви зніміть нігті без особливих проблем. Потрібно буде просто потягнути штучний ніготь за його кінчик за напрямом «від підстави». Рідиною для зняття лаку видаліть залишки клею. Щоб Ваші природні нігті не набули вигляду ламких і знебарвленого, обов'язково використовуйте зміцнюючі засоби для нігтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити