Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плюси і мінуси нарощування

Безперечний і, мабуть, основний плюс - це зовнішній вигляд рук. Складно нам, жінкам, встояти перед такою спокусою. Краса і витонченість, що називається - всі козирі в руках, адже навіть якщо немає часу на манікюр, то з нарощеними нігтями важко помітити його відсутність. Лак тримається скільки завгодно довго, задирки теж кудись діваються, шкіра навколо нігтя з бічних сторін стає гладкою і м'якою. І все ж, скажу чесно і відверто: не існує такої технології нарощення, яка була б корисною для нігтів або хоча б не шкодила. Хороший спеціаліст і якісні матеріали забезпечать вам мінімум дискомфорту, але все ж він буде.

 

Я радею за грамотний догляд за своїми натуральними нігтями і, спостерігаючи результати такого догляду, залишаюся задоволеною. В той же час я не є противником нарощування, я лише закликаю до розумного підходу в цьому питанні. Наприклад, цілком розумно і доречно наростити нігті на літній період, до весільної церемонії та іншим важливим або урочистим моментам, але не варто носити накладні нігті, не знімаючи, навіть якщо корекція проводиться регулярно і якісно. Це все одно, що постійно ходити у вечірній сукні, тому що воно дуже красиве і так вам до лиця, за тим лише винятком, що плаття не принесе шкоди вашому здоров'ю. І тим не менше я впевнена, ніхто не відправиться у вечірній сукні на пляж і не займеться приготуванням їжі біля плити. Ми, жінки, дбайливо і трепетно ставимося до дорогих речей, так чому ж не поберегти свої власні нігті, тим більше, що ніяке нарощення не замінить їх природний вигляд, не збільшить назавжди їх міцність і довжину.

Жертвувати здоров'ям заради краси нерозумно. Я навмисно загострюю вашу увагу на розумності, адже досвід показує, що, на жаль, не всі і не завжди прислухаються до порад і виконують рекомендації фахівців. І в результаті виходить, що спочатку ми ходимо красивими, а потім довго і дорого лікуємося. І тоді вже не до краси - суцільні прикрості й розчарування, це і все, що залишається після нарощування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити