Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за нарощеними нігтями

У всі часи справжніх леді впізнавали по доглянутим нігтям, а вже довгі нігті з головою видавали благородне походження дами. А якщо довгі нігті чомусь «не виходить», то люди здавна використовували штучні нарастітелі. Вже в середині 20 го століття майстри придумували типси з будь-яких, часом неймовірних матеріалів, навіть зі шматочків зі шматочків кіноплівки або відрізаних натуральних ногтей.А початок сучасної нейл-індустрії поклали, як відомо, стоматологи, які придумали новий спосіб створення манікюру. З тих пір штучними нігтями вже нікого не здивуєш, а популярність їх тільки зростає разом з розвитком нейл-арту ...Здавалося б, що може бути простіше-«зробили» нігті і ходить з ними спокійно. А адже нарощені нігті вимагають не меншого догляду, ніж свої рідні. По-перше, до них треба звикнути і навчитися відкривати двері, застібати гудзики, мити посуд ... Втім, мити посуд і виконувати інший домашня праця тепер доведеться виключно у гумових рукавичках-ну що ж, краса вимагає жертв, і це не найстрашніша з них . А ще слід уникати ударів, інакше можна пошкодити свій ніготь ... А щоб новопридбані нігтики були міцними і довго радували і вас та оточуючих, слід пам'ятати основні правила хорошого ставлення до нігтів.

 

А вони такі:

  • застосовуйте креми і лосьйони для рук, а також масла для нігтів і кутикули.
  • не забувайте і про полірування, яка зробить нігтики більш терпимими до механічних впливів. В принципі, для полірування й додання форми штучним нігтям можна використовувати і мелкоабразівной пилочки.

Для манікюру краще всього використовувати професійний лак без жодного ацетону, та й змивати його найкраще рідиною без ацетону, зате на основі олій.
Під професійний лак непогано б використовувати базове покриття, а ще краще, якщо покриття буде і зверху.
І звичайно ж, не забувайте про корекції. Щоб відкоригувати довжину, стресову зону і перекрити відросла частина нігтя моделюючим матеріалом, її потрібно робити раз на 2-3 німіли, і штучні нігтики будуть служити вам вірою і правдою, радуючи вас своєю красою і доглянутістю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити