Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Типси

Кілька слів про те, які вимоги повинні пред'являтися до типсам, і про те які різновиди мають тіпси, застосовуваних для нарощення. Тіпси складаються з високоякісного синтетичного матеріалу, вони накладаються на натуральні нігті і прикріплюються за допомогою клею. Від якості обраних типсів залежатиме і якість нарощених нігтів. Тіпси повинні бути пружними, витримувати певне навантаження і добре сідати на ніготь. Поверхня типсів може бути який завгодно, від дуже опуклою до абсолютно плоскою, різноманітність форм дає можливість ідеальної посадки нігтя. Перевага віддається класичній формі, так як вона є універсальною.Вибрати тіпси - дуже відповідальний етап. Якщо типси занадто малі, вони будуть здавлювати нігтьову пластину і, в підсумку, після зняття справжній ніготь може виявитися деформованим. Якщо натуральні нігті такі, що важко підібрати ідеальний розмір, то перевагу віддають великим розміром. За допомогою пилочки типсу надається ідеально підходяща форма.

 

Типси з внутрішньої сторони складаються ніби з двох частин. Одна, більш тонка, називається поверхнею накладення - це та частина, яка приклеюється на ніготь. При необхідності, наприклад, при дуже короткому нігтьовому ложі, можна вкоротити і поверхня накладення або використовувати типси з маленькою площею накладення. Насічка повинна ідеально підходити до форми натуральних нігтів, в цьому випадку вони будуть більш міцними, і візуально здадуться природним продовженням. При доданні форми нігтя ви повинні враховувати, що конструкція буде більш міцною і досконалої в тому випадку, якщо форма типсів максимально відповідає потенційній формі нігтя в відросло стані і не набагато перевищує звичну довжину. Підрізають типси спеціальними щипцями - від звичайних ножиць тіпси можуть тріснути.

Товщина типса не є гарантією якості та довгострокової експлуатації. Штучні нігті, незалежно від способу нарощення, повинні виглядати естетично і натурально.

Кілька порад:

  • Якщо типс надламався або нерівно приклеївся, то не намагайтеся його відірвати, краще зріжте і обережно сошліфуйте пилою.
  • Бувають руки з неоднаковими формами нігтьових пластин, коли доводиться використовувати тіпси різних видів, для цього майте в наявності асортимент, кілька наборів.
  • Якщо при наклеюванні типса утворився міхур, то типс лучіте зняти і замінити іншим, при цьому очистити нігтьову пластину.
  • Тіпси приклеюються на ретельно знежирену нігтьову пластину, а руки повинні бути сухими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити