Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Акрилові нігті, акрилове нарощування нігтів (відео)

Акрилове нарощення нігтів включає в себе кілька етапів:

Акрилове нарощування нігтів, етап 1. Спочатку нігті готують до моделювання. Для цього потрібно продезінфікувати нігті і виконати сухий манікюр (по необхідності), відсунути кутикулу і видалити птеригій. Підніміть вільний край нігтя пилкою з абразивом на 180, потім шліфувальником прошліфуйте нігті. Спеціальною щіточкою видаліть пил з нігтьової пластини і з шкіри навколо нігтя. Нанесіть препарат для очищення поверхні нігтьової пластини і дайте просохнути.Акрилове нарощування нігтів, етап 2. Встановіть форму, склейте її вушка для створення ідеального «С-вигину» майбутнього нігтя.

Акрилове нарощування нігтів, етап 3. Потім в спеціальну ємність, скляну або керамічну, налийте ліквід, обмокніте кисть в стаканчик з мономером. Ретельно вичавте ліквід, щоб кисть залишилася практично сухий. Після цього наберіть кулька камуфлюється рожевої пудри. Він повинен виглядати як їжачок - по периметру повинні залишатися непросочені ліквідує частинки пудри, ледь тримаються за акриловий кульку. В іншому випадку, якщо кулька буде більш вологим, ви не зможете працювати, так як акрил розтечеться по формі і нігтю, особливо, якщо ви використовуєте яскраво-білу пудру. Почекайте, поки акриловий кульку просочиться ліквідний, і нанесіть акрил на нігтьову пластину. Розподіляйте його вигладжує рухами по вільному краю і до зони кутикули, залишаючи 1 мм від краю кутикули.

Зверніть увагу на те, що акрил полімеризується (перетворюється в пластмасу, затвердевая) повільно; навіть якщо ви тільки навчаєтеся, у вас буде достатньо часу акуратно вирівняти вигин «лінії усмішки». Особливий рожевий колір пудри дозволяє приховати всі недоліки натуральної нігтьової пластини, а також візуально подовжити її.

Акрилове нарощування нігтів, етап 4. Потім промокніть кисть в ліквідний, відіжміть надлишки об край стаканчика і наберіть кулька яскраво-білої пудри. Викладіть акрил на форму, задаючи довжину вільного краю. Зазвичай вона складає не більше двох третин від довжини нігтьового ложа. Підштовхніть акрил до вільного краю і розподіліть по кутах «лінії усмішки», також підрівняйте його з боків. Для того щоб добудувати кінчики «лінії усмішки», візьміть дуже маленькі кульки яскраво-білого акрилу. При правильної консистенції кульок мармуровий ефект не виявляється ні на білому, ні на рожевому акрилі. При цьому не має значення, яким способом наносити акрил і яку техніку використовувати, - кінцеві якості і властивості акрилу залишаться колишніми, не виникне бульбашок повітря і повітряних кишень. Після того як «лінія посмішки» добудована, її потрібно вирівняти кінцем пензля. У вас є достатньо часу для корекції помилок.

Акрилове нарощування нігтів, етап 5. Таким же способом наберіть кулька рожевої пудри. Починаючи від зони кутикули і закінчуючи вільним краєм, повністю покриваючи вільний край, покрийте нігтьову пластину рожевим акрилом.

На цьому етапі необхідно сформувати арку нігтя: найвища точка повинна знаходитися в стресовій зоні і плавно сходити нанівець до вільного краю. У зони кутикули потрібно викладати трохи більше акрилу, згодом товщина акрилу у зони кутикули плавно спиливается і відшліфовується.

Акрилове нарощування нігтів, етап 6. Видаліть форму пінцетом для «С-вигину» з бічних сторін вільного краю, заповніть акрилом.

Акрилове нарощування нігтів, етап 7. Обпиляєте вільний край, бокові сторони і поверхня штучного нігтя. Зашліфуйте і відполіруйте ніготь.

Акрилове нарощування нігтів, етап 8. Нанесіть масло на кутикулу і злегка втріть його. Потім руки вимиваються і витираються насухо. На ніготь можна нанести захисне покриття, або звичайне глянсове безбарвне, або ж просто відполіруйте нігті. Френч манікюр не втратив своєї популярності і завжди актуальний. Для акрилового нарощування нігтів краще використовувати пудру дрібного помелу, це дозволяє уникнути утворення пухирців повітря незалежно від консистенції та об'єму акрилового кульки.

Акрилове нарощування нігтів також можна виконувати на тіпсах. Моделювання нігтів за акриловою технологією слід виконувати тільки в салонах, це робота професіоналів. Самостійне виконання в домашніх умовах виключено. Якщо ж ви вирішили професійно займатися нарощуванням нігтів, то настійно рекомендую пройти навчальні курси.

Просте покриття акрилом

Такий спосіб теж широко використовується. При хороших власних нігтях акрил наноситься безпосередньо на їх поверхню, забезпечуючи подовження нігтьової пластини. Після нанесення акрилу на ніготь особливо ретельно запилюється кордон з власним нігтем, щоб надалі, коли він відросте, на місці з'єднання не було неестетичного горба. Таким нігтям корекція потрібно приблизно раз на три тижні. Для цього запилюються довжина і наполовину товщина, потім знову наноситься шар акрилу. При проведенні корекції завжди підтримується конструкція нігтя: кінчик і кутикула повинні бути тонкими, а середина - товстіше, щоб ніготь не зламався. Зняти нігті легко: відрізається вільний край, після чого пальці опускаються в спеціальну рідину, в якій акрил повністю розчиняється.

Акрилове нарощування нігтів робиться і на ногах. Зазвичай нігтям зберігають власну довжину, а занадто короткі нігті кілька подовжують. Як правило, корекція нігтів на ногах потрібно рідше, ніж на руках. Одноразового акрилового нарощування нігтів може вистачити на все літо, тобто на той період, в який ця процедура найбільш затребувана.

Акрилове нарощування нігтів на ногах виконує не тільки декоративну функцію. З його допомогою можна випрямити вростають ніготь. Оскільки акрил є твердим матеріалом, він тримає ніготь, не дає йому зігнутися і «тягне» за собою в правильному положенні.

Штучні нігті можна фарбувати звичайними лаками, на таких нігтях лак тримається досить довго. При бажанні або необхідності штучні нігті можна підпилювати самостійно абразивними пилками і шліфувати. Будь нарощеним нігтям потрібна корекція, не ігноруйте це дуже важлива умова для збереження здоров'я нігтів. Щонайменшу тріщину або зазор між своїм нігтем і нарощеної частиною необхідно усувати негайно, щоб запобігти потраплянню бруду, інфекції, вологи, що може сприяти розвитку грибкового захворювання. І навіть якщо вам здається, що нігті абсолютно герметичні, корекція повинна проводитися раз на два-три тижні.

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Краса жінки - под текстом -->

<ins class="adsbygoogle"

style="display:inline-block;width:580px;height:400px"

data-ad-client="ca-pub-0166298041788435"

data-ad-slot="6082098101"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script></center>

{/source}

Додати коментар


Захисний код
Оновити