Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Манікюр, види манікюру

Класичний обрізний манікюр

Технологія виконання такого манікюру включає в себе наступні етапи:

  • Відсунення кутикули (руки сухі).
  • Надання форми нігтю (руки сухі).
  • Обрізання зайвої шкіри (у воді) навколо нігтя.
  • Масаж.
  • Знежирення нігтя перед нанесенням лаку.
  • Покриття нігтя лаком.

Перші два етапи манікюру виконуються на сухих руках починаючи з мізинця лівої руки. Лопаткою з заокругленим краєм легко натискають рухом проводять по краю кутикули і зрушують її. Рух має бути легким і акуратним. Не намагайтеся насильно відсунути кутикулу, якщо шкіра не піддається. На наступному етапі манікюру, коли шкіра розмокне, все зайве легко віддалиться. Отже, відсуваємо кутикулу спочатку на лівій руці (починаючи з мізинця і закінчуючи великим пальцем), потім на правій в тій же послідовності.

Бувають випадки, коли шкіра дуже тонка, кутикула практично відсутня, тоді на сухих руках використовувати лопатку не варто.

Потім надаємо форму нігтю, використовуючи ножиці з прямими кінцями, по прямій зрізаючи ніготь, щоб довжина залишалася однаковою на всіх нігтях, потім переходимо до бічних частин нігтя, видаляючи зайве на відростила частини нігтя, намагаючись зберегти природну форму нігтя. Не вирізуйте сильно куточки, це завжди псує форму нігтя і впливає на швидкість відростання. На сильно зрізаних куточках утворюються задирки і сильней наростає шкіра, що в свою чергу впливає на частоту виконання манікюру. Далі в манікюрі для створення більш чіткої і красивої форми використовується пилка. Чи не вдосконалюйте форму нігтя ножицями, це займає більше часу і малоефективно. Тепер переходимо до наступного етапу манікюру. Руки опускають у ванну з водою, вода повинна бути бажано тепла, так щоб шкіра розпарився, але не перепарився. Час прийняття ванночок регулюйте самі. Для одного типу шкіри достатньо 2-3 хв, декому може знадобитися і 10 хв. Щоб манікюр був приємніше, можна використовувати ароматичні або пом'якшують добавки, але не сильно мильні, щоб обраний засіб не викликало незручностей від ковзання.

Якщо ви тільки навчаєтеся і працюєте повільно або робите манікюр собі, то можна розмочувати по одній руці. Суха шкіра не зрізається ніколи, навіть якщо вам здається, що ви зрізали зовсім трохи. Це шкодить шкірі, порушує форму нігтя і виглядає не естетично.

Робимо манікюр далі: з ванночки дістаємо по одному пальцю (решта у воді) і так само з мізинця лівої руки, попередньо промокнувши палець серветкою, зрізаємо шкіру. Для цього використовуємо ножиці із закругленими кінцями. Потрібно відсувати шкіру від нігтя, щоб бачити, яку частину потрібно видалити. Ножички прикладаємо до шкіри і, як би ковзаючи наскільки можна ближче до нігтя, починаємо рух з бічного валика вгору, переходячи до кутикули, потім вниз на протилежний бічній валик.

Ця процедура манікюру проводиться серединної частиною лез, але ніколи не вістрям ножиць, тобто ножиці лежать на шкірі і переміщаються без відриву, плавно, як би ковзаючи по поверхні, і вістря ножиць направлено кілька вгору, як ніс човна.

Коли робимо манікюр, намагаємося зрізати шкіру однією тонкою рівномірною смужкою.

Не намагайтеся виконати ножицями всю роботу. Прибирайте тільки добре видиму, непотрібну огрубіла шкіру. Решта віддаляється кусачками. Також ножицями забирається шкіра під нігтем: надавіть (злегка) подушечку пальцем і натягніть на себе. Якщо під нігтем є зайва шкіра, то видаліть її, зрізуючи півколом.

Робимо манікюр далі. Тепер переходимо до роботи з кусачками. Незважаючи на їх масивність, в порівнянні з ножицями, вся тонка робота виконується саме ними. При використанні кусачок потрібна підвищена обережність. Одне полотно кусачок підводимо якомога ближче до нігтя, кілька кладемо на бік (але ніколи прямо, ви не будете бачити, де різати), легким натисканням стуляємо полотна і просуваємося вгору до кутикули.

Спочатку з одного боку обрізаємо шкіру, просуваючись вгору до кутикули, потім з протилежного. На цьому етапі манікюру, всі маніпуляції виконуйте якомога ближче до нігтя. Не зрізайте багато шкіри, після такого манікюру болять пальці. Якщо ви бачите, що в місцях зрізу шкіра стає червонуватою, пора зупинитися, це вже неприпустимо.

В манікюрі кожен палець спочатку обробляють ножицями, потім кусачками - таким чином, проводиться робота з пальцем до кінця. Оброблюваний палець періодично змочуйте водою і протирайте серветкою. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки ретельно оброблений палець, до того ж при протиранні підводяться недосрезанние шматочки шкіри, які ви легко побачите і зможете видалити.

Після завершення манікюру переходимо до масажу. Після масажу обов'язково знежирюємо нігті, краще ацетоном, і покриваємо лаком.

Види манікюру


Крім широко відомого і поширеного в Україні класичного манікюру (обрізного) зараз з'явилося багато нових видів і технологій виконання манікюру. Мета будь-якого манікюру зводиться до одного - зробити руки доглянутими, красивими і привабливими, але способи різні. Кожна жінка має можливість вибрати те, що підходить саме для неї.

Класичний манікюр є найбільш затребуваним і доступним. Салонні процедури манікюру, як правило, виконуються з великим професіоналізмом, і якщо ціновий бар'єр не є для вас перешкодою, ви можете користуватися послугами професіоналів. У будь-якому випадку догляд за руками необхідний, та й економія на собі дорожче коштує. Отже, вибір за вами.

Необрізний європейський манікюр

Такий манікюр є нетравматічность і щадним, так як видалення кутикули проводиться без допомоги ножиць.

Апаратний манікюр

Для виконання цього виду манікюру використовують портативний електричний прилад з безліччю додаткових пристосувань: коло з наждаковим покриттям для шліфування, бори, фрези, полірувальні камені.

Спа манікюр

Спа манікюр складається з поетапного комплексного догляду за шкірою рук і безпосередньо нігтями. Завдання спа манікюру - не тільки естетичне оформлення нігтів, але і лікувальний відновлюючий догляд.

Гарячий манікюр

Ще один різновид манікюру - це гарячий манікюр, який можна виконувати, поєднуючи з класичним або європейським манікюром, тільки додатково застосовуються підігріваються ванночки, до складу яких входять креми і зміцнюючі засоби для нігтів.

Дитячий манікюр

Дитячий манікюр простий. Малюкам рекомендується зрізати відросла частина нігтя 1 раз на тиждень маленькими медичними ножицями з прямими кінцями, не змінюючи форми нігтя, тобто тільки прямо, ні в якому разі не чіпаючи куточків. Тільки цієї процедури абсолютно достатньо.

Підлітковий манікюр

Догляд за руками в підлітковому віці не обов'язково повинен включати в себе обрізний манікюр, хоча багато фахівців знаходять доречним обрізний манікюр з 14 років.

Додати коментар


Захисний код
Оновити