Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нейл арт (nail art)

Нейл-арт - це Исскусство живопису на нігтях. Кожна жінка мріє блищати. А для того щоб убити будь-якого чоловіка і здивувати власних подруг, ви просто не зможете обійтися без стильних туфельок, модної сукні, карколомної зачіски і вдалого макіяжу і, звичайно ж, нейл-арт. Адже, погодьтеся, образ буде незавершеним без звичайного манікюру.

Мистецтво, пов'язане з прикрасою нігтів називається нейл-арт. За допомогою даної науки (нейл-арт) ваші нігті можуть надовго стати центом загальної уваги і непідробного захоплення.



Самими першими хранителями майстерності нігтів вважалися Ханумхотеп і Ніанкзанум, які входили до складу свити фараона Давнього Єгипту. Навіть сама Клеопатра не змогла встояти перед спокусою зробити свої нігті довше і красивіше, що сьогодні творить нейл-арт. Вона їх забарвлювала за допомогою самої звичайної хни.

На сьогоднішній день даний вид мистецтва (нейл-арт) вельми просунувся, так нігті вже не просто фарбують в якийсь однотонний колір, їх прикрашають за допомогою різних малюнків і прикрас. Розписувати нігті можна і в домашніх умовах. Для створення шедевра знадобиться всього лише кілька пляшечок лаку, прикраси і, безумовно, фантазія.

Отже, постараємося познайомитися з усіма тонкощами науки прикраси нігтів Нейл-арт). Для початку вам необхідно дізнатися, чим же власне малювати на нігтях.

На сьогоднішній день існує дві основні методики нанесення нейл-арт - нанесення малюнка за допомогою голки або тонкого пензлика.

Вибираючи голку, вам слід враховувати розмір і товщину ваших нігтів. Запам'ятайте, чим тонше голка, тим дрібніше малюнок. Якщо ви віддаєте перевагу бачити на ваших нігтях детальний малюнок, вам краще скористатися тоненькою голкою, для об'ємного малюнка можна вибрати голку потолще, як радить нейл-арт.

Малювати голкою необхідно по невисохшім шару лаку: так на ніготь необхідно нанести шар лаку, потім на ще рідкий лак необхідно поставити крапельки іншого лаку і обережно проводити голкою, створюючи при цьому необхідний вам малюнок. Не рекомендує нейл-арт в даному випадку використовувати швидкосохнучий лак. Для новачків краще починати малювати рухами, спрямованими в краплю.

Крім того, можна спробувати малювати за допомогою вушка голки, але цей варіант доречний лише при довгих нігтях, так як малюнок вийде досить великим і значним.

Пензлики, які вибирає нейл-арт, також бувають різними. Вони найчастіше використовуються для нанесення різних контурних ліній і малюнків, крім цього, їх доцільно використовувати при зафарбовуванні якогось елементу і при нанесенні блискіток.

Пензлик зручна тим, що нею можна малювати не тільки по рідкому лаку. Лак, яким рекомендується створювати нейл-арт, повинен бути негустим, але при цьому досить насиченим.

Для створення художніх малюнків рекомендує нейл-арт використовувати не тільки лак, але і всілякі пристосування, такі як:

Нейл-арт та скотч

Для того щоб на нігті зробити якийсь певним малюнок, можна вирізати трафарет з скотча і наклеїти його безпосередньо на сам ніготь, а після того, як лак підсохне, скотч потрібно зняти. Трафарет зі скотчу можна вирізати за допомогою звичайного леза або канцелярського ножа. В даному випадку рекомендується використовувати швидковисихаючі лаки.

Нейл-арт та гелеві ручки

Малюнок за допомогою гелевих ручок необхідно наносити на ніготь після повного висихання верхнього шару лаку. Після того, як гель підсохне, покрийте ніготь звичайним безбарвним лаком. Рекомендує нейл-арт використовувати тільки швидковисихаючі лаки

Нейл-арт та фломастери

Для того щоб не возитися зі всілякими лаками, пензликами і голками, існують спеціальні різнокольорові фломастери. Вони являють собою балончики, заповнені лаком, з тоненькою пензлем на кінчику. Після використання фломастерів їх рекомендує нейл-арт промити за допомогою рідини для зняття лаку.

Нейл-арт та шовк

Для створення неповторного малюнка допускається використання шовкової тканини. Так ніготь покривають лаком різних кольорів, потім беруть лоскуточек шовкової тканини, змочують його в рідині для зняття лаку і проводять по невисохшім нігтям. В даному випадку відбувається оголення нижніх шарів лаку, в результаті виходить вельми цікавий малюнок.

Для нанесення нейл-арт майстри використовують всілякі прикраси:

Нейл-арт і тканина

З тканини необхідно вирізати шматочок, що співпадає за розміром з вашою нігтем. На ніготь необхідно нанести лак, на нього наклеїти тканину. Після чого ніготь покривається шаром безбарвного лаку. Безпрограшно в даному випадку виглядає мереживо. З його допомогою можна декорувати абсолютно весь ніготь або ж застосовувати як доповнення до основного малюнку. Кріпити мереживо рекомендується на клей. Ви, звичайно, можете скористатися лаком, але в даному випадку мереживо триматися не буде, воно зморщитися і буде виглядати неакуратно.

Нейл-арт та нитки

Існує величезний вибір ниток, призначених спеціально для нейл-арту. Рекомендується використовувати звичайні срібні або золочені нитки для вишивання. Кріпити їх слід на клей або лак, зверху покривати закріплювачем або лаком.

Нейл-арт та манікюрна фольга

Подібну фольгу необхідно кріпити на нігті за допомогою клею-олівця або звичайного лаку. Вона буває листової і тисненої. Тиснена фольга має текстурну поверхню. За допомогою фольги можна прикрасити частина нігтя або покрити його всього. Для того щоб прикріпити фольгу, вам знадобитися видалити спеціальну захисну плівку з неї і прикріпити на ніготь. Після цього рекомендується покрити поверхню закріплювачем або звичайним безбарвним лаком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити