Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Форма нігтів

Визначаємо форму нігтів

Однією з головних ознак жіночності, краси, витонченого смаку й доглянутості поряд з волоссям здавна вважають нігті. Нігті будь-якої форми, структура і кольору потребують особливого догляду, адже їх зовнішній вигляд безпосередньо впливає на вибір чоловіка своєї пасії, яка може стати його законною дружиною.До слова, психологи виявили цікаву закономірність щодо взаємозв'язку натури нареченого і залучають його перший погляд частин жіночого тіла. Так, непостійні і невпевнені у своєму виборі романтики, яким для творчості потрібні нові музи, спочатку оцінюють в незнайомці форму, розмір, колір очей, які здатні безмовно повідати про душевний стан і яскраво виражених рисах характеру леді. Спокушені і пристрасні прагматики, що сприймають жінку в якості об'єкта для сексуальних утіх, в першу чергу, зауважують в супутниці солодкі губи, апетитні форми бюста, сідниць і стегон, а завершують детальний аналіз довжиною ніг і витонченою талією.

А зрілі та мудрі сильні світу цього в пошуках своєї прекрасної половинки більш практичні, тому під час знайомства особливу увагу звертають на руки і нігті. Оскільки саме форма нігтів, їх належне стан і респектабельне візуальне сприйняття вказують на працьовитість і вміння жінки-рукодільниці і відмінною господині, її повагу і любов до себе, турботу про свій організм і зовнішності, почуття смаку і стилю і т.д.

Отже, форма нігтів, що контурно формується і генетично, а в процесі життєдіяльності залежить від гормонального розвитку і травм пальців, руки, виду праці (фізичний або інтелектуальний), вказує на стан здоров'я, особливості характеру і переваги в стилі, про що можна дізнатися, позначивши форму своїх нігтів.

Для точного визначення форми натуральних нігтів досить поглянути на нігті з семи ракурсів: справа, зліва, зверху, знизу, під кутом, прямо, з боку долоні.

 

Осягаємо форму нігтів

Спостережні, виборчі та проникливі чоловіки Сходу, вірно, знають, що форма нігтів вкаже і на стан здоров'я - фізичного і психологічного - потенційної матері його дітей. Нащадки персів, наприклад, вважають, що форма нігтів в цілому і на кожному пальці - це зовнішнє відображення внутрішніх аномалій. Тому що, згідно східній медицині, великий палець має зв'язок з мозком, вказівний - з легкими. За переказами Стародавній Персії, середній палець може підказати про проблеми з травною системою, безіменний - з сечовивідної, а мізинець - з серцево-судинною.

Форма нігтів і здоров'я

Медики, які визнають 5 основних форм нігтів (трамплінообразних, хвилеподібні, увігнуті, опуклі, плоскі), виявили можуть визначити схильність пацієнта до деяких захворювань за формою його нігтів.

Наприклад, трамплінообразних форма нігтів свідчить про аномалії дихальних шляхів. А увігнута форма нігтів - явний симптом гострого браку цинку (відповідає за стан шкіри, в тому числі і рук) і заліза (забезпечує рух крові і кисню) в організмі. Саме ці мікроелементи за умови їх споживання в нормі захищають нігті будь-якої форми від ламкості і гарантують зростання.

До речі, нормою для росту нігтів всякої форми визнана швидкість 0,15 мм на добу, яка може варіюватися залежно від віку та статі. Так, у чоловіків нігті ростуть швидше, ніж у жінок (уповільнення росту нігтів представниці прекрасної половини людства спостерігається в період вагітності). Швидкість росту нігтів будь-якої форми у дітей значно перевищує час відновлення нігтів літніх людей. Ученими також доведено, що у лівші нігті ростуть швидше на лівій руці, у правшів - на правій, що пов'язано з частотою використання конкретної руки і окремих пальців.

Форма нігтів і характер

Ще в античні часи перших косметологи відкрили 16 можливих форм нігтів, які сформували 4 основні групи за формою нігтів. Дерматологи Середньої Азії, докладно вивчили квадратну, прямокутну, круглу і гостру форми нігтів, прийшли до висновку, що власниці конкретної форми нігтів примітні ще й особливим темпераментом.

Скажімо, квадратна форма нігтів видає дотепну і проникливу, культурну та ерудований інтелектуалку з філософським ставленням до життя і розміреним її образом. Чотирикутна форма нігтів вказує на переважання розуму над почуттями та емоціями в справах серцевих і професійних. Така форма нігтів притаманна природженим лідерам, які цілеспрямовані, рішучі, незалежні і безстрашні, здатні дати ділову пораду будь-якій людині, крім себе. Оскільки люди з квадратною формою нігтів стурбовані внутрішніми протиріччями.

Невиправні трудоголіки-універсали - володарі нігтів прямокутної форми. Вони - максималісти, ідеалісти і оптимісти, які самостійно досягають усіх цілей, розраховуючи лише на власні здібності і шанс долі. Прямокутна форма нігтів говорить про надмірну довірливість, наївність, відкритість та доброту людини, чим можуть скористатися підступні і корисливі лжедрузья.

Загострена (конічна, найчастіше трикутна) форма нігтів виділяє творчих натур, яким необхідно постійно чимось зайняти руки - толі виправляючи власні або чужі рукописи (письменник, редактор), толі музіціруя (музикант, диригент), толі творячи пензлем (олівцем) на полотні (художник, модельєр), толі вправляючись з глиною, гіпсом, деревом і т.д. Така форма нігтів привертає нестандартних людей з креативним баченням світу та баченням в ньому себе. Володарі нігтів гострої форми - волелюбні, замріяні, палкі, що захоплюються експериментатори, яким бракує терпіння; вельми вразливі, ранимі, тому болісно сприймають критику. Для них важливіше набуття духовних цінностей, ніж матеріальних благ.

Кругла форма нігтів виражає схильність до зайвих сантиментів, високої емоційності людини, яка свято вірить в свої ідеали і непріемлет жорстокості і несправедливості навколишнього світу. Саме володарі нігтів круглої форми є найуспішнішими миротворцями, оскільки в будь-якому конфлікті, на який здатні поглянути об'єктивно, знаходять компроміс.

Любителі довгих нігтів будь-якої форми непередбачувані і екстравагантні в своїй поведінці, прагнуть до розкоші, багатства, спокійного життя в своє задоволення. Вони недовірливі і забобонні, кілька потайливі і заздрісні, пихаті й владні.

Якщо довгі нігті будь-якої форми загнуті вниз, то його володаря характеризує жадібність і дійшлість, а якщо нігті звернені вгору, то головна риса такої людини - лукавість.

Короткі нігті будь-якої форми вибирають енергійні і різнобічні люди, схильні до лідерства за рахунок самодисципліни, високої вимогливості і строгості по відношенню до інших. Волелюбність і гіпертрофована незалежність, самостійність роблять носіїв коротких нігтів всякої форми переконаними одинаками. Оскільки вони не здатні яскраво виражати свої почуття і бажання: послідовність і логічність у думках і поведінці пригнічують емоції гордовитого і зарозумілого матеріаліста.

Вибираємо форму нігтів

Жоден професійний косметолог сьогодні не заперечує того факту, що в разі помилки природи непривабливу форму нігтів можна змінити. Сучасні технології та методики за допомогою спеціальних інструментів дозволяють швидко і якості навіть у домашніх умовах зробити модну форму нігтів з урахуванням індивідуальних особливостей (розташування кутикули, форма нігтів і тип руки, довжина пальців) і персональних переваг (рід діяльності і стиль життя) чарівною клієнтки.

Однак при виборі форми нігтів слід керуватися декількома простими і корисними порадами майстра. По-перше, форма нігтів, які повинні набути однакову довжину) відповідає формі пальців. По-друге, якою б не була форма нігтів, вона повинна подовжувати пальці і перетворювати жінку. А по-третє, форма нігтів покликана забезпечувати комфорт і вимагати мінімальний догляд при максимальному естетичним задоволенні. Так, довгі нігті незручні при роботі музиканта, а гостра форма нігтів заважає турботі матері про дитинку.

До речі, для матерів, нянь, виховательок, медпрацівників дитячих поліклінік і стаціонарів, співробітників общепита прийнятна кругла форма коротких нігтів. Кругла форма нігтів, що нагадує півмісяць, одночасно практична і приваблива. Саме округла форма нігтів найменш травмоопасни.

Ідеальною визнана овальна форма нігтів, яка універсальна для якої професії, хобі та заходи будь-якого характеру.

Квадратна форма нігтів удосконалить плоскі нігті, але тільки в тому випадку, якщо вони ростуть на довгих пальцях. Тому що квадратна форма нігтів візуально укорочує пальці і зменшує кисть руки. Тому квадратна форма нігтів протипоказана дівчатам, яких природа нагородила широкими, грубими і пухкими пальцями.

Аналогічна ситуація і з прямокутною формою нігтів, яка так само вкорочує пальци.Поетому прямокутна форма нігтів, яка набагато оригінальніше квадратної, завершить стиль поспішає на світський прийом бізнес-леді з витонченою кистю руки і неширокими пальцями.

Самої жіночною, поза всяким сумнівом, є гостра форма нігтів, яка ніжно обрамляє миловидну руку і подовжує спритні пальчики граціозною, незалежної і зачаровує своєю красою і неприступністю кішечки, що гуляє сама по собі у пошуках гідного супутника ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити