Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корекція нігтів

Однією з найбільш затребуваних нині послуг салонів краси визнана корекція нігтів, що цілком зрозуміло. Оскільки нігті, а точніше - їх стан, є одним із головних зовнішніх ознак розвитку і функціонування організму. А корекція нігтів забезпечує респектабельний, привабливий, доглянутий вигляд власниці шикарного манікюру, завершуючи образ чарівної модниці.

 

Корекція нігтів і її види

Професійна корекція нігтів являє собою косметологічну процедуру в умовах будинку або салону краси, яка полягає в накладенні спеціального матеріалу (акрилу, гелю, біогелю і пр.) на відросла частина нігтя в області кутикули зі зміною покриття нігтя.

Корекція нігтів, звичайно ж, включає стандартну обробку нігтя, розробку його форми і дизайну, а також в якості завершального етапу повноцінної корекції нігтів та манікюр. Корекція нігтів може бути і відновленням.

В залежності від стану нігтів і складності роботи майстра візажисти розрізняють три основних види корекції нігтів:

1. мала корекція нігтів застосовна при незначних механічних пошкодженнях покриття нігтів (припустимо, подряпини, облом нігтя, забій пальця з наступним відшаруванням і натурального, і штучного нігтя і т.д.).

2. середня корекція нігтів - традиційна щомісячна операція для любительок штучних нігтів, які за чотири тижні збільшують довжину за рахунок росту натуральних нігтів (приблизно 2 мм на тиждень); тому середня корекція нігтів завдяки спеціальній речовині заповнює приховує різницю природних і нарощених нігтів;

3. велика корекція нігтів доречна в екстрених випадках катастрофічного стану штучних нігтів (при зміщенні матеріалу, відшаруванні нігтя, його поломки, зміні форми і т.п.); велика корекція нігтів нагадує моделювання нігтів.

Корекція нігтів будь-якого виду актуальна тільки для штучних нігтів, які вимагають набагато більших витрат часу і грошей (вартість корекції нігтів - в середньому 50% від ціни нарощування) Оскільки догляд за нарощеними нігтями більш кропіткий - наприклад, своєчасна корекція. Щоб скрізь і завжди виглядати ідеально і з гордістю і захопленням демонструвати здорові нігті та ексклюзивний манікюр, у разі штучних нігтів їх корекцію варто робити кожні 3-4 тижні.

Тому корекція нігтів внутрішньо зміцнює і зовнішньо удосконалює нігті, надаючи естетичний вигляд.

Корекція нігтів: техніка виконання

Корекція нігтів як необхідна і періодична процедура після нарощування зазвичай займає годину - за 60 хвилин майстер виконує більше десяти операцій по перетворенню нігтів.

Отже, корекція нігтів починається з миття рук візажиста і його клієнта, включаючи гігієнічну і дезінфікувати обробку кожного нігтя відвідувачки салону краси. Далі при корекції нігтів у випадку забарвлених нігтів потрібно видалити залишки лаку.

Першим етапом корекції нігтів можна назвати нанесення на кутикулу спеціального отшелушівателя на кілька хвилин, після закінчення яких спеціальним інструментом відсувають відросла кутикулу. Після видалення дезинфікуючим речовиною отшелушівателя відрізають кутикулу, що супроводжується втратою блиску натуральних нігтів.

Наступний крок корекції нігтів - обробка пилою проблемних зон нігтя з відшарування речовини на натуральних нігтях. Цей етап в корекції нігтів повинен супроводжуватися також дезінфекцією, сушінням і проклейкою нерівних країв нігтя.

Як тільки висохне клей, акуратно знімають блиск зі шва з наступним вирівнюванням речовини за допомогою пилки. Цей головний інструмент при корекції нігтів дозволяє швидко, надійно та якісно зняти 2/3 товщини матеріалу для точного збігу натурального і нарощеного нігтя.

Корекцію нігтів продовжують обробкою нігтя дезинфікуючим засобом, видаляють залишки відпилювання і кутикули, і нормалізатором кислотно-лужного балансу для натуральних нігтів. На завершення цього етапу корекції нігтів варто нанести одним шаром спеціальний препарат без вмісту кислоти, що гарантує точне з'єднання акрилу з кератином натуральних нігтів, які захищені від зовнішнього пошкодження та аномалій росту.

Одна з основних стадій корекції нігтів - акуратне нанесення моделюючого речовини у формі кульку за допомогою пензлика, яку слід тримати під кутом 45-ти градусів до нігтя. До речі, справжні професіонали ніколи не накладають ні акрилові кульки, ні скульптурний гель одночасно на кілька нігтів. Корекція нігтів - послідовна і поетапна процедура.

Достатньо часу при корекції нігтів займає і машинна обробка натуральних нігтів, а точніше - нижній арки кожного нігтя. Косметологи рекомендують не спилювати матеріал в області нижньої арки нігтя, а ретельно видалити надлишки.

У завершенні корекції нігтів декількома пилками надають блиск, після чого миють і сушать руки клієнтки. Після цього корекція нігтів увазі проклейку кордону між натуральним нігтем і акрилом в нижній арці.

Красивим і щасливим кінцем корекції нігтів може стати масаж кистей рук з тонізуючими ароматичними маслами, ексклюзивним манікюром (рисок, ліплення та ін.)

До речі, саме корекція нігтів, яка зобов'язує витончену і жіночну модницю щомісяця відвідувати салон краси, дозволяє кожні 3-4 тижні міняти стиль, виправляючи норму, довжину, колір нігтів, реалізуючи найнеймовірніші фантазії в області краси.

Додати коментар


Захисний код
Оновити