Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відновлення нігтів

Після того як ви зняли нарощені нігті, дайте час для відпочинку своїм натуральним нігтям. Мінімальний термін відновлення не повинен бути менше двох-трьох тижнів. Нехай ваші нігті відпочинуть, перебуваючи на своїй природності. Протягом цього часу проведіть комплексне лікування і відновлення нігтів, навіть якщо ви вирішили поки не нарощувати нігті. У будь-якому випадку варто регулярно робити процедури для зміцнення нігтьової пластини. В комплексне лікування входять ванночки, маски, масажі. Також дуже хороший ефект дає застосування парафінотерапії.Після тривалого носіння накладних нігтів в лікувальний комплекс можна включити препарати з вмістом кальцію, для кращого його засвоєння рекомендується приймати разом з вітаміном D (в олії), і також масляні розчини вітамінів А і Е. Ці ж вітаміни можна окремо наносити на нігтьову пластину і легким масуючою рухом втирати в паросткову зону нігтя. Таким же способом корисно використовувати й інші олії (оливкова, шипшини і т.д.) протягом двох тижнів, можна більше. Немаловажне значення має харчування, так як від загального стану організму залежить і стан нігтів:

 


- Вітамін А необхідний для росту і зміцнення нігтів (міститься в печінці, зелені, помідорах, моркві);

- Вітамін В сприяє засвоєнню білка і необхідний для росту нігтів (міститься в капусті, пивних дріжджах, яєчному жовтку, пророслих зернах пшениці);

- Йод сприяє росту нігтя (міститься в морській капусті, шпинаті, морепродуктах);

- Кремній важливий для еластичності і твердості нігтів (великий вміст у свіжих овочах);

- Кальцій робить нігті більш твердими і прискорює ріст (міститься в молочних продуктах);

- Залізо необхідно для структури і форми нігтьової пластини (міститься в відвареної яловичини, яблуках);

- Сірка запобігає запальним процесам, важлива для утворення нігтя (міститься в капусті, цибулі, огірках).


Прийом продуктів, що містять желатин (желе, заливні), сприяє зростанню і фортеці нігтів. Можна окремо приймати медичний желатин, по 5 г на день, протягом 1 місяця, не раніше ніж через місяць курс можна повторити.

У вітамінний комплекс можна включити таблетований вітамін Н (біотин). Все це благотворно позначається на нігтях. На ніч можна змащувати нігтьову пластину звичайним йодом, але не густо, протягом 10 днів; можна і через день - в залежності від вбирання; можна робити не курсом, а по можливості. Не забувайте і про сольових ванночках - просто, доступно і дуже ефективно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити