Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Врослий ніготь - лікування або видалення? Рішення вже є!

Врослий ніготь - одна з найбільш актуальних медичних скарг чарівних модниць, які заради сексапільної ходи на запаморочливих підборах подіумної і найчастіше досить тісного взуття готова пожертвувати здоров'ям. Тому, щоб скоротити чергу біля кабінету хірурга, фахівці заздалегідь інформують прекрасну половину людства (втім, взросшій ніготь - проблема і сучасних джентльменів, які віддають пріоритет у виборі взуття не практичності, зручності, а стильності, модельний) про причини, наслідки, клопотах, до яких може призвести врослий ніготь.

 

Врослий ніготь: сутність захворювання

Говорячи медичною мовою, взросшій ніготь - це хвороба нігтя, яка проявляється у вростанні нігтьової пластини в навколонігтьові валики, про що сигналізує біль, гній як результати запалення взросшего нігтя. Взросшій ніготь в більшості випадків з'являється на пальцях ніг, передумовами до чого можуть послужити, спадковість (посилений ріст м'яких тканин), постійне носіння тісного взуття, плоскостопість, інфекція, травма пальця, глибоке обрізання нігтя, неправильний з точки зору дизайну, гігієни педикюр.

Косметологи і хірурги рекомендують при першому ж симптомі взросшего нігтя тимчасово відмовитися від надмірно вузької, стягивающей стопу та гомілку взуття на високих підборах, від максимально короткого обрізання нігтів, а також змащувати бічні лунки хлороффіліптом або йодуксуном - антибактеріальні, протизапальні, загоюють засоби.

Якщо ж взросшій ніготь не був вчасно помічений і вилікуваний, захворювання пройде в кілька етапів: 1) біль при ходьбі, що посилює запалення, 2) набряк почервонілого нігтьового валика, який виділяє гній, що супроводжується кровотечею, що підвищує небезпеку інфекційного зараження. Тому логічні ускладнення взросшего нігтя: порушення кровообігу, запалення м'яких тканин пальця, гангрена пальця, сепсис.

Врослий ніготь: варіанти терапії

Врослий ніготь, нужденного оперативної реабілітації, передбачає різні шляхи ефективного вирішення проблеми: лікування врослого нігтя будинку, видалення врослого нігтя в умовах стаціонару (оперативне втручання, лазерна хірургія - корекція). Кожен з видів терапії врослого нігтя має особливості процедури, показання та протипоказання.

Так, лікування вдома врослого нігтя вимагає особливої уваги до санітарії: всі інструменти, руки майстра і вогнище нариву повинні бути ретельно оброблені спиртом. Лікування врослого нігтя будинку починається з перевірки ескалатором рівня глибини проникнення нігтя в шкіру пальця і величини кута, під яким потрібно педикюрні ножицями прорізати врослий ніготь з тим, щоб поступово за допомогою кусачок витягнути його.

Інакше кажучи, щоб видалити врослий ніготь будинку, потрібно спочатку одне полотно ножиць завести під ніготь, де пустка (друге знаходиться над нігтем), і акуратними і повільними рухами ножиць для педикюру прорізати ніготь під потрібним, правильно визначеним ескалатором кутом. Потім педикюрні кусачками треба затиснути край врослого нігтя і незначним зусиллям витягувати так, щоб кут вийшов з кінцем. Тоді в ложі нігтя залишається канавка, яка вказує на вільне місце.

Відкрита канавка при лікуванні врослого нігтя будинку миттєво і досить болісно реагує на найменші перетворення з врослим нігтем. Тому що часто самостійне лікування врослого нігтя проходить з кровотечею. Елементарний спосіб зупинити кров - ватний тампон з перекисом водню. Коли кровотеча успішно припинено, можна перевірити місце, куди упирався врослий ніготь, яке тепер має бути вільним і продезинфікованим перекисом. Тимчасово закрити врослий ніготь після домашньої операції слід ватним тампоном, змоченим з синтоміциновою емульсією. Загоєння врослого нігтя гарантують сольові ванночки, володіють антибактеріальними і протизапальними властивостями, протягом 3-5-ти днів після його видалення.

Видалення врослого нігтя будинку є самим хворобливим і небезпечним методом лікування, оскільки виконується не професіоналом і поза клінікою. Убезпечити себе від зараження і ускладнень внаслідок врослого нігтя можна своєчасним зверненням до хірурга, який запропонує негайне видалення врослого нігтя методом висічення вогнища захворювання скальпелем. Хірургічне втручання є найбільш раціональним, надійним способом лікування врослого нігтя, що представляє собою видалення нігтьової пластини.

Однак хірургічне лікування врослого нігтя, незважаючи на швидкість і легкість операції, вимагає тривалого - 2-3 тижні - реабілітаційного періоду. До того ж видалення врослого нігтя не вберігає від повторного захворювання, якщо не дотримуватися заходів профілактики, і не заперечує ймовірності спотворення нового нігтя. Саме тому багато страждають від болю, заподіяної врослим нігтем, вчасно, на ранній стадії хвороби, не звертаються в лікарню, де сильний в сучасних технологіях медицини доктор може запропонувати більш сучасний, абсолютно безболісний, досить доступний і швидкий спосіб лікування врослого нігтя - лазерна терапія.

Ще одна перевага лікування врослого нігтя даної інновацією полягає в тому, що лазер не тільки делікатно коректує нігтьову пластину, але і очищає заражені тканини, запобігаючи запальний процес. Відповідно, реабілітаційний період після видалення врослого нігтя лазером скорочується, в порівнянні з хірургічною операцією, і становить максимум тиждень.

До речі, лазер видаляє нігтьову пластину без крові і не допускає повторного рецидиву врослого нігтя зважаючи мінімальної травматичності такої методики лікування врослого нігтя. Лазерне видалення врослого нігтя однаково ефективно на всіх етапах захворювання. Лазер також можна використовувати у вигляді якісного засоби усунення грибкових наростів, які зникають завдяки паралельній з корекцією врослого нігтя високотерміческой обробці піднігтьового поверхні.

Таким чином, врослий ніготь - одна з найпоширеніших на сьогоднішній день проблем медичного характеру - оперативно і ефективно розв'язувана, враховуючи різноманітність методів лікування і профілактики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити