Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Матеріали для нарощування нігтів

Дивно, але колись про нарощування нігтів нічого не знали. Просто тому що нарощування нігтів не існувало як явище. Звичайно, штучні нігті мали місце бути, але матеріали для їх створення вражали уяву: чужі нігті, пакувальний папір, тонкі бавовняні волокна, клей-цемент ... Перші матеріали для нарощування нігтів випустила фірма IBD в 1973 - так нарощування нігтів перетворилося на справжню індустрію. А через кілька років розпочався справжній нігтьової бум: попит народжує пропозицію, а нарощування нігтів ставало популярнішим рік від року.

У наш час всі матеріали, використовувані для створення штучних покриттів, відносяться до однієї великої хімічної сім'ї акрилових. Об'єднує їх те, що всі ці матеріали є полімерами, і в основі створення красивих і міцних нігтів лежить реакція полімеризації. І звичайно ж, сучасне нарощування нігтів було б немислимо, якби не були придумані такі матеріали, як система ліквідує, пудра, гелі, система клей-пудра, а також тканинні покриття. Зараз нарощування нігтів тримається на трьох китах-системах-матеріалах: акрилі, гелях і шовку. Звичайно ж, всі ці матеріали мають свої особливості.


Матеріали для нарощування нігтів

Акрил відомий тим, що спочатку його застосовували стоматологи для полімерних пломб. Саме стоматологи, до речі, і почали першими постачати матеріали для нарощування нігтів в салони краси. Акрил дає більше можливостей для дизайну, в тому числі об'ємного.

Гель. Нарощування нігтів за допомогою гелю не менш популярне, ніж нарощування нігтів за допомогою акрилу, і воно має ряд переваг. Наприклад, гель має глянсовий блиск, а ще нарощування нігтів за допомогою гелю защищ ает нігті від грибкових захворювань.

Шовк. Матеріали цієї групи не так популярні, як гель і акрил, але шовк теж має своїх шанувальників. Шовк використовується тільки з типсами. Всі матеріали для нарощування нігтів хороші по-своєму, тому вибрати яким чином зробити нарощування нігтів можете тільки ви.

Додати коментар


Захисний код
Оновити