Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижневі мозолі, звичайні мозолі

Наступна проблема - це стрижневі мозолі. Найчастіше виникають в міжпальцевих проміжках ніг першого та другого пальців, п'ятого і четвертого, а також на огрубілих ділянках стопи. Спробуйте видалити такі мозолі спеціальним мозольною пластиром. Наклейте і носіть пластир протягом декількох днів, потім зніміть його і видаліть непотрібну шкіру. При необхідності повторіть процедуру.Наступний спосіб вимагає ретельного виконання. Візьміть звичайний лейкопластир, в центрі виріжте маленьку дірочку (трохи менше самої мозолі) і наклейте так, щоб в дірочки перебувала тільки мозоль, а решта шкіра була закрита пластиром, і на середину мозолі капніть 2-3 краплі оцтової есенції. Не перестарайтеся, намагаючись за один раз позбутися від проблеми, краще через деякий час повторити процедуру.

 
Таким же чином можна позбавлятися від бородавок, якщо вони не застарілі і невеликі.

Звичайні мозолі утворюються між пальцями, мозоль є способом самозахисту шкіри від зайвого роздратування або механічного впливу. Якщо ви стали «щасливим володарем» такий мозолі, на ніч змащуйте її живильним кремом, а вдень припудрюйте присипкою.

- У боротьбі зі звичайними мозолями допомагає просте і давно випробуваний засіб - рослинна олія або розчин вітаміну Е. Нанесіть на розпарені ноги на ніч. Якщо будете це робити регулярно, то вже через три-чотири дні мозолі пом'якшаться і поступово зникнуть.

- Розпарте ноги, прикріпіть до мозоля шкірку лимона з м'якоттю. Протягом двох-трьох днів повторюйте процедуру, після чого розпарте ногу і акуратно зніміть мозоль.

- Щодня після ножних ванн накладайте на область мозолів хлібний м'якуш, змочений в оцті.

- Видалити старі мозолі можна наступним чином. Зробіть мильно-содову ванночку з розрахунку 1 столова ложка харчової соди на 2 літри води. Потім обробіть мозоль мозольна рідина, ляпісом або накладіть мозольний пластир. Рідина наноситься строго на мозоль, інакше можна пошкодити шкіру навколо мозолі. Якщо потрібно, повторіть процедуру.

- Тверду мозоль видаляють так: після ванночки мозоль змазують жирним кремом. Потім на неї накладають шматочок алое, накривають компресним папером або целофаном і фіксують пластиром. Вранці компрес знімають і змащують мозоль мозольна рідина.

- Також добре допомагають компреси з натурального лавандового або лимонного масла на ніч.

Додати коментар


Захисний код
Оновити