Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування нігтів

Нарощеними нігтями сьогодні нікого не здивувати. Нарощування нігтів міцно зайняло своє місце в нігтьової індустрії. Нарощені нігті користуються великим попитом і популярністю у жінок і не тільки. Технології по яких відбувається нарощування нігтів дуже різноманітні, і з кожним днем продовжують створювати нові технології, більш вдосконалені і витончені. І доки є попит, будуть народжуватися нові пропозиції. Грамотно виконане нарощування нігтів перетворить будь-яку руку. Довгі ноги виглядають стильно, красиво і сексуально. Тут, як і в будь-якому іншому справі, не можна зловживати, так як у цієї краси є свої побічні ефекти. Нігті - це не тільки краса, але ще й здоров'я, і тут потрібна розумний підхід.Перш за все, майте на увазі, те, що підходить вашій подрузі, може зробити ваші руки потворними, та й нігті можуть зіпсуватися від невірно обраної технології. Нігті у всіх різні - тонкі, тендітні, товсті, нерівні, гнучкі. Їх структуру треба враховувати індивідуально, заочно раду дати важко. Для того щоб правильно підібрати технологію нарощування нігтів для себе, проконсультуйтеся з гарним фахівцем, а ще краще проконсультуйтеся у декількох різних фахівців. Не поспішайте здійснювати своє бажання моментально і за всяку ціну. До речі, ціна за послугу ще не гарантує її якість. Також не спокушайтеся дешевиною процедури. Моделювання нігтів - процедура високого класу, і ціна у неї відповідна. Витратьте час на збір потрібної вам інформації, щоб не зіпсувати задоволення від розкішних нігтів, які відлетять назавтра ж. До речі, тіпси можуть відлетіти просто тому, що ви понервничали. Часто це природна реакція організму у стресовій ситуації на чужорідне тіло. Ще однією з причин є регулярний прийом медикаментів, у відповідь організм виділяє ацетон, і тоді штучні нігті ніщо не утримає на поверхні натуральних.

 

Якщо приймаєте антибіотики, відкладіть нарощування нігтів тижня на дві. Також ніготь може відлетіти від сильного удару. Якщо штучний ніготь відлетів протягом 10 днів після процедури, вирушайте в салон - вам забезпечений безкоштовний гарантійний ремонт. Нарощені нігті часто страждають від дверей автомобіля, відкривання металевих банок з колою і т.д. За аварію з вашої вини доведеться платити окремо.

Після нарощування нігтів для зняття лаку користуйтеся щадними засобами з найменшим вмістом ацетону, щоб не зіпсувати структуру тіпсів. Коли знімаєте лак, звертайте увагу на те, як виглядають ваші нігті, будь крихітне плямочка або незначна зміна кольору нігтя може свідчити про початок хвороби, проконсультуйтеся з майстром. Навіть якщо майстер стверджує, що все в порядку, а проблема посилюється, краще зняти тіпси і дати відпочинок нігтям. На своєчасне лікування ви витратите менше часу і коштів, ніж в подальшому, якщо хворобу запустити.
Види нарощування нігтів

В даний час використовують три основні технології нарощування нігтів: акрилову, гелієву і шовкову. Кожна з технологій нарощування нігтів має свої переваги і недоліки. Майстри екстра-класу, як правило, володіють усіма технологіями нарощення, деякі майстри воліють працювати небудь одним матеріалом.

Нарощування нігтів за акриловою технологією вважається некомфортною через сильного запаху, оскільки в цьому випадку використовується рідина, що має кислотний склад, хоча в нових поколіннях акрилу ця проблема практично усунена, нові ліквідує майже не пахнуть. Робота з акрилом досить трудомістка, але це того варто, ці нігті все ж найміцніші.

Нарощування нігтів по гелієвої технології має масу переваг, але займає багато часу і має високу собівартість.

Нарощування нігтів по шовковій технології-найдешевша і зручна.

При будь-якому вигляді нарощування обрізний манікюр виконується або за кілька днів, або після, але ніколи не в день самого нарощення. Також нарощування нігтів не виробляється на пошкоджені нігті або травмовану кутикулу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити