Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Протигрибкові препарати для нігтів

Сучасні протигрибкові препарати для нігтів допомагають повністю убити грибок. Вони бувають тільки двох видів: зовнішні і внутрішні. Внутрішні являють собою таблетки і капсули, які активно впливають на грибок, знижують ризик його виникнення і зупиняють розвиток. Як правило, такі засоби приймають протягом приблизно двох-п'яти місяців. Але ефективніше всього скористатися «пульс-терапією». Суть її полягає в застосуванні лікарських засобів курсами з великими перервами.Препарати внутрішнього дії діляться на п'ять груп, в залежності від діючої речовини:
1) Ітраконазол (Ітрамікол, Орунгал),
2) Флуконазол (Мікомакс, Нофунг, Дифлюкан, Мікосіст, Дифлазон, Мікофлюкан),
3) Тербінафін (Ламізил, Тербізін, Ламікан, Бінафін, Екзифін, Тербікс),
4) Кетоконазол (Мікозорал),
5) Гризеофульвин.
У більшості випадків фахівці призначають Орунгал, Ламізил і Дифлюкан. Вони в 97% випадків повністю виліковують грибок нігтів.

Орунгал - протигрибковий препарат, продається у вигляді розчину і капсул. Приймати його треба після їжі всередину. Дозування призначає лікуючий лікар, відпускається препарат в аптеках за рецептом. Він протипоказаний під час вагітності, в період лактації та при гіперчутливості. З великою обережністю його потрібно приймати при цирозі печінки, дітям і всім літнім людям. Цей лікарський засіб може мати такі побічні ефекти як головний біль, нудота та алергічні реакції. В цілому воно має більше позитивних відгуків. Мінусом є висока вартість, те, що він призначений не для всіх, а також те, що він може нашкодити травній системі і деяким органам.

Ламізил - це протигрибковий препарат широкого спектра дії, випускається в таблетках по 250 мг (упаковка 14 штук). Добова доза для дорослої людини 250 мг, для дітей розраховується виходячи з їх маси. Тривалість лікування 1-2 тижні. Вживати його можна незалежно від прийому їжі. Досить добре переноситься, не взаємодіє з іншими препаратами, нетоксичний. Застосовується для лікування хворих у старечому і літньому віці, дітей, а також при захворюваннях нирок і печінки. Протипоказанням є підвищена чутливість до препарату, вагітність та годування груддю.

Дифлюкан - це протигрибковий засіб, що володіє широким спектром дії на багато грибки. В аптеках продається без рецепту. Випускається у вигляді капсул (призначається по 200-400 мг (4 капсули) в день на тривалий час), розчину для внутрішньовенного введення і порошку для суспензії (по 10 мл на добу досить тривалий час). Протипоказання: вагітність, лактація, алергічна реакція, спільний прийом з цизапридом, астемізолом і терфенадином. Дитяча доза розраховується залежно від маси тіла: на 1 кг маси тіла дитини від 3 до 12 мг, залежно від тяжкості хвороби.

Зовнішні засоби для лікування оніхомікозу являють собою пластирі, гелі, креми, мазі і лаки для нігтів. Найбільш популярними лаками проти грибка є Батрафен і Лоцеріл. Вони проникають в глибокі шари нігтьової пластини. Перед нанесенням лаку потрібно пилкою акуратно видалити уражену ділянку і стерти жирове покриття.

Для видалення ушкодженої нігтьової пластини використовують кератолитические мазі і пластирі. З їх допомогою ніготь розм'якшується, і пошкоджену ділянку легко видаляється. Пластир накладається на ніготь, зверху заклеюється звичайним лейкопластиром і бинтом, а через два-три дні уражені ділянки знову покриваються пластиром. Лікування проводиться до тих пір, поки повністю не зникнуть уражені ділянки. Лікування нігтів на руках триває близько 6 місяців, на ногах - від дев'яти місяців до року.

В аптеках можна купити спеціальні набори для лікування мікозу на нігтях, одним з таких є Мікоспор. У його складі є пластир, скребок для нігтів і мазь. Можна користуватися і кремами місцевого застосування, такими як Тербікс, Тербізил і Ламізил. У їх складі є Тербінафін. Крем потрібно кожен день наносити на уражені ділянки. Тривалість лікування може становити від 2 до 6 тижнів.

 

Протигрибкові препарати для нігтів місцевої дії допомагають на початкових стадіях захворювання. На більш пізніх термінах потрібно проводити комплексне лікування, одночасно застосовуючи внутрішні і зовнішні лікарські засоби від грибка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити