Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стемпинг - нове слово в манікюрі

Стемпинг - спеціальна методика нанесення малюнка на нігті. Операція виконується із застосуванням спеціальних інструментів і володіє істотними перевагами в порівнянні з іншими методами прикраси наших рук і ніг. Тим, хто хоч трохи знайомий з друкарською печаткою, відразу стане зрозумілий принцип цього напрямку. Справа в тому, що стемпинг - це по-суті друк на нігтях. Тут вам і кліше з необхідним малюнком і скрапер (штамп), і фарба, і скребок.

Для поліграфістів все вже ясно, а для решти легко прояснюємо ситуацію. Насамперед ви повинні вибрати для себе малюнок (або орнамент) і його майбутній колір. Вибір робиться з наявних кліше,які являють собою гравіювання на спеціальному металевому диску - така собі а-ля матриця стодолларовой купюри в американських бойовиках. Далі на кліше наноситься обраний відтінок фарби так, щоб був покритий тільки малюнок. Надлишки фарби видаляються спеціальним скребком.

Дуже важливо! Стемпинг вимагає щоб кліше прикладається ні до нігтя,а до спеціального гумового штампу! У вас має вийти чіткий яскравий відбиток. Саме цей шматочок гуми з малюнком і прикладається до нігтя. Далі (після висихання) малюнок на нігті потрібно зафіксувати за допомогою спеціального прозорого лакового покриття або рідини.

Як ми побачили, стемпинг не представляє собою нічого складного,одночасно маючи такі позитивні моменти:

1. Різко економить час на процедуру нанесення однакового малюнка на всі нігті.

2. Дозволяє самостійно зробити собі красу навіть тим, хто не володіє художніми навичками.

3. Нанесений малюнок може використовуватися як базовий для подальшої індивідуальної розпису кожного нігтя.

4. Місце нанесення стемпінга (руки або ноги) абсолютно неважливо. Залежно від цього розрізняють стемпинг-педикюр і стемпинг-манікюр, при цьому самі види манікюру та педикюру можуть бути різними.

5. Процедуру можна робити як на штучних нігтях, так і на натуральних. Техніка роботи при цьому залишається незмінною.

6.Після стемпінга не потрібно ніяких додаткових заходів щодо догляду - тільки комплекс звичайних процедур.

Таким чином у вигляді стемпінга ви отримуєте високоякісний індивідуальний недорогий догляд за своїми улюбленими нігтиками. Якщо ж ви зважитеся робити його будинку, то ціна буде взагалі смішний,а невелика кількість витрат буде пов'язано тільки з придбанням базового інструменту (кліше, штампа, скребка і фарби). Надалі ви легко розширите свій арсенал купівлею декількох додаткових кліше.

Нехай ваші нігті будуть завжди доглянутими і оригінальними з таким доглядом як стемпинг!

Додати коментар


Захисний код
Оновити