Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Манікюр скотчем

Манікюр скотчем - нова технологія створення красивих нігтів. Для створення гарного і унікального манікюру жінки застосовують найрізноманітніші засоби. У даній статті ми розповімо вам про те, як зробити манікюр за допомогою скотча. Ви будете приємно здивовані тим,що манікюр за допомогою скотча допоможе створювати малюнки на нігтях легко і дуже швидко.

Манікюр скотчем допоможе намалювати на нігтях різноманітні принти. Найбільш поширеними є геометричні, але при наявності бажання можна створювати будь-які малюнки, просто вирізаючи з скотча фігурки або ж візерунки.В даному випадку скотч виступає в ролі трафарету. Приклеюючи його на нігтьову пластину, потрібно зафарбувати необхідну частину нігтя, наприкінці малюнок має чіткі межі і добре видно.

Досить поширеним варіантом зробити манікюр скотчем є малюнок «Два квадрата». Квадрати розташовують по діагоналі. Перевагою такого варіанту є те,що зробити його може навіть новачок.

Щоб створити манікюр скотчем вам потрібно: базовий лак, кольоровий лак, золотистий лак, малярський скотч, ножиці, прозорий лак.

Перший крок. Треба взяти базовий лак і нанести його на нігті. Важливо: базовий лак потрібно завжди наносити перед будь-яким манікюром,оскільки він надає рівність нігтям і захищає їх від впливу кольорових лаків.

Другий крок. Виберіть лак будь-якого кольору і накрасьте нігтьову пластину. В даному випадку, узятий був фіолетовий, який ефектно поєднується з золотистим. Нафарбуйте свої нігті обраним лаком у два шари. Важливо: лак повинен повністю висохнути, оскільки в іншому випадку при приклеюванні скотча на ніготь лак зітреться і манікюр доведеться починати заново.

Третій крок. Коли переконаєтеся, що лак висох, потрібно взяти малярський скотч, вирізати два прямокутника, наклеїти одну смужку горизонтально, а другий вертикально. Так ви виділите зону на нігті, яку будете зафарбовувати золотистим лаком.

Важливо: звичайний скотч не підійде, так як він залишає сліди на нігтях, тому беріть тільки малярський.

Четвертий крок. Треба взяти золотистий лак і акуратно зафарбувати необхідний ділянку нігтя. Після потрібно почекати пару хвилин і видалити скотч з поверхні нігтя. Проробіть цю процедуру з іншими нігтями.

П'ятий крок.Можна застосувати цей же скотч або відрізати новий і так само наклеїти його на ніготь, тільки зверху, щоб золотисті квадрати з'єднувалися.

Шостий крок. Щоб завершити манікюр скотчем вам залишилося нанести верхнє покриття, яке вирівняє манікюр і закріпить його.

Додати коментар


Захисний код
Оновити