Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зняти нарощені нігті?

Як зняти нарощені нігті? - Це питання рано чи пізно, але неминуче постає перед прихильницями штучної краси. Ідеальним місцем для такої процедури є салон краси, найкраще саме той майстер, який вам робив нігті. Справа в тому, що його професійна пам'ять все одно зачепила якісь нюанси процедури. Однак не у всіх жінок вистачає часу і грошей на таку процедуру. У цьому випадку за допомогою наших рад жінки цілком самостійно зможуть впоратися з щоб зняти нарощені нігті і в домашніх умовах.

Попереджаємо відразу, якщо ви хочете зняти нарощені нігті, що процедура триває аж ніяк не п'ять хвилин,до того ж для неї вам будуть потрібні спеціальні засоби і деякий інструмент. Сама процедура залежить від того, які саме нігті у вас на руках. Для акрилових і гелевих нігтів процедура відрізняється. Відмінність починається на другому етапі - етапі видалення штучного нігтя з пластини натурального нігтя.Друге попередження відноситься до любителям швидкості, які хочуть зняти нарощені нігті. Деякі «розумники» намагаються просто зірвати ніготь. Це ідіотське заняття може привести тільки до травми, так як професіонали в салоні спеціально обробляють прилеглі поверхні штучного і натурального нігтя для поліпшення їх зчеплення.Розповімо по порядку як же зняти нарощені нігті. Перший же етап - відкушування штучного нігтя - завжди однаковий. Візьміть щипчики, які є в будь-якому манікюрному наборі, і дуже обережно відкусите краю нарощеного нігтя під самий ваш рідний ніготь. Радимо вам бути уважним, щоб не пошкодити свій ніготь.Таким чином обробіть всі п'ять пальців і тільки потім приступайте до наступного етапу.

Тут шляху техніки того як зняти нарощені нігті розходяться. Розглянемо для початку як зняти нарощені нігті з гелю. Вся проблема нігтів з гелю полягає в тому, що вони ні розм'якшуються, ні розчиняються. Їх потрібно тільки спилювати.Така процедура в салоні у майстра займе від 30 хвилин до години, тобто по 5-10 хвилин на кожен ніготь. У салоні також є спеціальні шліфувальні машинки, проте їх застосування ускладнено тим, що ніготь сильно нагрівається і його доводиться охолоджувати. Слідом за машинкою майстер проходиться по нігтю пилочкою для видалення залишків гелю.Продовжуємо розповідати вам, як зняти нарощені нігті. Через брак машинки, насамперед підберіть відповідну пилочку. Вам не підійде скляна, а також металева з манікюрного набору. Візьміть широку абразивную пилочку з позначкою 80/100. Далі, пам'ятаючи класиків Ільфа і Петрова, можна сказати: «Пиляйте, Шура, пиляйте».Говорячи науковою мовою, йде механічне зняття шару гелю. При цьому ви обов'язково отримаєте досить багато пилу як гелевою, так і самого абразиву. Постійно видаляйте пил за допомогою щіточки і перевіряйте стан шару. Це важливо для того щоб зняти нарощені нігті.

Важливо не почати пиляти свій власний ніготь.Протріть спиляну поверхню ваткою з ацетоном і натисніть на поверхню нігтя. Натуральний ніготь по відчуттях м'якше, ніж гель. Пам'ятайте це коли захочете зняти нарощені нігті.

Коли шару гелю залишилося зовсім трохи, візьміть іншу абразивную пилку з параметрами 150/180. Спилювати їй варто не так інтенсивно,при цьому гельначнет відшаровуватися лусочками. Ми рекомендуємо вам не спилювати повністю гелевий шар. Залишивши кілька мікронів, отшліфова його за допомогою Баффало і поліровки, ви отримаєте прекрасний зовнішній вигляд нігтя й додаткову його захист.

Перевага майстра в досвіді, двох вільних руках і професійному інструменті.Проводячи таку процедуру будинку, ви просто значно віддаляєте час отримання кінцевого результату. Ризикнемо припустити, що домашнє зняття гелевих нігтів забере у вас мінімум половину дня.

Тепер розповімо як зняти нарощені нігті з акрилу. Для зняття нігтів з акрилу вам знадобитися спеціальна рідина Acrilik Remover,яка продається в спеціальних магазинах. Ідеальним поєднанням буде варіант, коли рідина для зняття нігтів і самі нігті будуть одного і того ж виробника. При відсутності часу для походу в магазин або бажанні заощадити ви в крайньому випадку можете скористатися простою рідиною для зняття лаку.Єдиною умовою для такої рідини є наявність у її складі ацетону, який допоможе зняти нарощені нігті.

Далі слід зайнятися аплікацією і навирезать 10 прямокутників з алюмінієвої фольги розміром 12х7 мм. Також знадобляться маленькі шматочки тканини або ватяні диски, розрізані навпіл або на чотири частини.Тканину або розрізані диски повинні бути такого розміру, щоб повністю покривали нігті.

Читайте далі. Візьміть пилку для нігтів з грубим напиленням і зніміть верхній блискучий шар штучного нігтя. Цей зовнішній шар утворений фінішним гелем і не дуже добре піддається обробці. На самому початку пилочка буде просто прослизати,проте з часом абразив зробить свою справу, і робота піде швидше. Верхній шар важливо зняти повністю, так як він просто не розчиняється в рідині і під його залишками акрилу буде дуже важко розм'якшуватися.

Щоб зняти нарощені нігті, після зняття шару ви просто змочуєте рідиною шматочки ганчірочки або вати і прикладайте їх до нігтів.Для запобігання занадто швидкого випаровування ацетоновій складової тряпочку слід накрити вирізаними шматочками фольги. Край фольги можна загорнути фантик, щоб максимально запобігти попаданню повітря.

Далі у вас є 35-40 хвилин вільного часу. Саме за такий проміжок акрил зазвичай розм'якшується і перетворюється на желеподібну масу. Цю кашу легко можна прибрати за допомогою будь-якого гострого інструменту з металу або пластику. Ось тут вам варто діяти швидко, інакше неприбраний акрил знову почне застигати під дією повітря. Залишки акрилу елементарно знімаються ватним тампоном, змоченим в тій же рідини.

Коли хочете зняти нарощені нігті,радимо вам обробляти пальці по-черзі. Після закінчення процедури обов'язково вимийте руки з милом. На весь цикл у вас має піти не більше 2 годин і не так багато зусиль.

Якщо у вас нігті з біогелю, технологія зняття нігтів така ж, як і при акрилі.Різниця буде лише в спеціальної рідини - тут уже підміна звичайної ацетоносодержащей рідиною не пройде. Потрібна вам рідина також продається в спеціальному магазині, при цьому є достатньо широкий вибір в діапазоні ціна-якість. Там же в магазині ви можете отримати консультацію щодо її застосування.Після того як вам вдалося зняти нарощені нігті будь-якого типу ви можете відчути дискомфорт від сухості шкіри навколо нігтів. Це результат дії пилу, який легко забирається за допомогою звичайного живильного крему.

Додати коментар


Захисний код
Оновити