Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Місячний манікюр

Місячний манікюр модниці вперше змогли побачити на показі мод в Парижі. Тому нескладно здогадатися, що таке красиве і романтичну назву міг отримати тільки французький манікюр. Такий новий і оригінальний, на не схожий на жоден інший вид манікюру, потряс світ моди. Його поява була настільки ефектним і приголомшуючим,що жодна сучасна модниця не змогла встояти перед його витонченістю і унікальністю. Та втім саме тільки назва місячний манікюр френч вже зумовлювало його злет на пік популярності, так як все французьке, так уже склалося, безсумнівно є самим модним і успіх його гарантований.

Таким чином,з появою цієї нової техніки виконання манікюру всі сучасні модниці хоча б раз зважилися зробити його на своїх нігтики, піддавшись неймовірному ефекту від побаченого.

Місячний манікюр сучасності - це неймовірна кількість використовуваних колірних рішень, обов'язкове гармонійне поєднання двох контрастних тонів,використання високоякісного лаку, визначальне міцність і витонченість покриття. В даний час цей вид манікюру доступний практично всім дівчатам і жінкам, незалежно від вікових категорій і фінансових можливостей.

Дизайн такого варіанту французького манікюру не має чітко обумовлених кордонів. Наприклад,край нігтя можна покривати не тільки білим лаком, як при класичному виконанні місячного манікюру, а й самими різними кольорами лаку. Те ж можна сказати і щодо поєднання кольорів - нині популярні не тільки світлі, але і темні виконання місячного манікюру.

Звичайно, такий вид манікюру, зроблений майстром-професіоналом,виглядає ідеально, проте його можна виконати і в домашніх умовах самостійно, якщо підійти до цього з особливою уважністю і терпінням.

Найкрасивішою формою нігтів для французького ленного манікюру є мигдалеподібні або округлі нігтики. Для того, щоб приступити до процедури нанесення такого виду манікюру, почніть, насамперед,з підготовки рук: зробіть масаж, ванночку, обріжте зайву кутикулу і підготуйте нігті до манікюру.

Перший етап (місячний манікюр) - це нанесення лаку-основи темного або будь-якого яскравого кольору, нанесеного обов'язково в два шари. Однак уважно стежте за тим, щоб ці шари були не надто товстими,що дозволить вам ретельніше профарбувати зону кутикули.

Після висихання основи ви приступаєте безпосередньо до створення шедевра. Вам знадобляться деякі інструменти, наприклад, такі, як спеціальна тоненька пензлик для малювання або кисть для рідкої підводки. Візьміть сріблястий лак (або будь іншого кольору, відмінного від основи),умочіть пензлик і проведіть чіткі лінії по контуру лунки кожного нігтики. Наступний етап - прикрашення. Вам належить зафарбувати нижню частину нігтики лаком іншого кольору, при цьому намагаючись не заходити на лінію контуру. І завершальний етап - це нанесення закріплювача для додання манікюру блиску та об'єднання колірних зон.Місячний манікюр буде готовий після усунення деяких недоліків. Якщо ви зібралися прибирати недоліки за допомогою ватних паличок - дуже даремно, тому що вони можуть залишити ворсинки на вашому манікюрі. Краще скористайтеся для цього спеціальним коректором або змоченою в рідині для зняття лаку дерев'яною паличкою.Тепер сміливо можете похвалитися своїм шедевром і показати його в світлі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити