Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн нігтів френч з малюнком

Дизайн нігтів френч з малюнком набуває широкої популярності. Цікавий факт, що слово манікюр в перекладі з латинської означає не тільки догляд за нігтями, а взагалі догляд за руками. Кожна жінка просто зобов'язана знати, що ця процедура є і доглядом за шкірою рук, і доглядом за нігтями, та створення дизайну на нігтях,яка дозволяє сучасним жінкам мати красиві і доглянуті руки за допомогою стрімкого розвитку технологій в області косметології.

По самій назві «френч» або дизайн нігтів френч з малюнком вже можна припустити, що таке поняття як французький манікюр є вихідцем з Франції.Спочатку дизайн нігтів френч припускав месяцеподобний акуратний кінчик нігтя, пофарбований у білий колір. Але «все тече, все змінюється». Це вислів відомого філософа давнини притаманне також і до індустрії краси, в результаті чого з часом привносились все нові й нові елементи французького манікюру,які мали визнання у сучасних модниць. Так виникло безліч різновидів французького манікюру, зокрема такий як дизайн нігтів френч з малюнком.

Однією з таких різновидів, які нараховує дизайн нігтів френч з малюнком є ​​кольоровий френч. Його особливість полягає в тому, що кінчик нігтя фарбується не в білий,як при класичному варіанті, а в будь-який інший колір, при цьому можливе використання і кольорового лаку для основного фону нігтя. В даний час майстерність фахівців з нанесення такого виду френча досягло своєї вершини - вони можуть зобразити на кінчику вашого нігтики будь-який візерунок на вашу капризу.Дизайн нігтів френч з малюнком має різновид - фан-френч, що виник на фабриці кіноіндустрії Голлівуді як альтернативний варіант класичного вигляду манікюру. При такому дизайні не обов'язковою буде месяцеподобная форма кінчика нігтя, вона може бути ламаної і покритою безліччю різних декоративних матеріалів: стразами, слюдою, фольгою,фігурками, перекладними перламутровими елементами і так далі. Комбінуючи різні елементи дизайну, майстри манікюру створюють неперевершений візерунок, який виділяє лінію посмішки на вашому манікюрі.

Ще один популярний і надзвичайний дизайн нігтів френч з малюнком - френч Міленіум.Для такого дизайну нігтів найчастіше використовують як покриття кінчика нігтя блискітки, часто акрил з блискітками або мікропил і так далі. Такий варіант французького манікюру також може бути виконаний і на натуральних нігтях, але слід бути уважними при нанесенні блискіток на кінчик нігтьової пластини - шар повинен бути щільним,не просвічує краю.

Ще один різновид, яку має дизайн нігтів френч з малюнком, яка по праву може вважатися найбільшою, тому що включає в себе кілька, а втім взагалі всі інші види френча, які тільки змогли придумати креативні майстри манікюру, - нестандартний френч. По-перше,його особливістю є нестандартна форма кінчика нігтя - трикутна, V-подібна, скошена або будь-яка інша. В іншому, все що, може придумати майстер, ваша буйна фантазія, можливо втілити в дизайн нігтів френч з малюнком. Однак для всіх різновидів френча є одна особливість - малюнок наноситься не на весь ніготь,а тільки на кінчик.

Відмінною ж особливістю класичного виду французького манікюру є покриття кінчика нігтя білим лаком, або викладання його за допомогою білого акрилу. Існує також більш швидкий спосіб придбати настільки доглянутий вигляд для ваших ручок - експрес-френч.У його основу входить використання готових форм певних обрисів, так звані френч-тіпси. Тіпса накладається майстром манікюру на ніготь і закріплюється акрилом, лаком або іншим закріплює матеріалом.

Дизайн нігтів френч з малюнком можна створити і в домашніх умовах, якщо підібрати нескладний малюнок.Для такої процедури вам знадобиться лак для нігтів білого кольору і безбарвний, стрази у вигляді зірочок. З інструментів прихопіть голку, невеликий пінцет, косметичні ручки для нігтів темно-червоного і срібного кольорів, косметичний олівець для нігтів золотистого кольору.

Отже, почнемо робити дизайн нігтів френч з малюнком.Приступимо до самої технології нанесення френча з малюнком, який дозволить виглядати вашому манікюру ексклюзивно і оригінально. Першим ділом займіться підготовкою нігтя до нанесення френч манікюру: нарощуємо ніготь акрилом або гелем, манікюрної пилочкою вирівнюємо поверхню нігтя,знежирюємо поверхню нігтя за допомогою ацетон містить рідини. Обережно і ретельно профарбовують кінчик нігтя від лінії посмішки до краю нігтя білим лаком. На пофарбовану білу поверхню наносимо за допомогою срібної ручки три великі точки, не даючи їм висохнути між ними ставимо темно-червоні. Після цього,не даючи остаточно висохнути цим точкам, за допомогою голки або зубочистки ви повинні об'єднати поставлені крапки в суцільну лінію. Потім можна спокійно дати висохнути манікюру на даному етапі. Далі, щоб виконати дизайн нігтів френч з малюнком, ви можете прикрасити лінію переходу френча за допомогою срібного олівця,провівши ним лінію трохи нижче лінії посмішки і залишаємо повністю висихати. Потім проведену лінію можна покрити клеєм або лаком, і з допомогою пінцета прикрасити її стразами у формі зірочок або будь-якими іншими прикрасами, щільно притискаючи їх до нігтя. Не забувайте,що запорукою успіху в даному випадку буде повне висихання манікюру на кожному етапі його нанесення. Зрештою, коли малюнок остаточно висох, покрийте ваш оригінальний дизайн нігтів френч з малюнком безбарвним лаком або закріплювачем, який дозволить вашому манікюру зберегтися як можна довше, надаючи при цьому вашим нігтиками блиск.Ось така нескладна як виявилося процедура, яку ви зможете виконати не один раз, дивуючи себе і оточуючих дивовижними польотами фантазії в дизайні нігтів френч з малюнком. Але найголовнішим правилом є корекція такого манікюру не рідше, ніж один раз на два тижні,інакше ваш дизайн нігтів френч з малюнком вже не буде виглядати красивим і доглянутим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити