Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн рожевих нігтів

Дизайн рожевих нігтів неймовірно популярний серед дівчат. Фон для такого дизайну може бути абсолютно будь-який, на ваш смак. Це може бути звичайне покриття лаком, блискітки або пігмент. Як тільки ви сформувати нігтик і наклали базу, додали блискіток і покрили їх гелем, просушіть нігті в лампі і знежирте. Після вже на готовому фоні,маленькою кистю намалюйте чотири білих пелюстки. Повтор пелюсток зробіть з іншого боку нігтьової пластини ближче до кутикули. Таким чином у вас виходить дизайн рожевих нігтів.

Далі дизайн рожевих нігтів робимо так. Прорисуйте легким натиском довгою пензликом білі лінії від центру квітів і з'єднайте квіти між собою.Уздовж ліній за допомогою Дотса поставте маленькі білі крапки для виразності дизайну. Точки розташовуються на будь-якому відстань їх можна намалювати близько один одному або навпаки віддалити, виконуючи дизайн рожевих нігтів.

Змішайте білу акрилову фарбу з крапелькою червоною, у вас повинен вийти блідий рожевий відтінок,за допомогою якого ви будете робити дизайн рожевих нігтів. Прорисуйте всередині кожного лепесточка тонким пензлем смуги. Те ж саме робимо з іншим квіткою. Цей нюанс дозволить зробити намальовані квіти більш виразними і об'ємними. Додайте ще білих точок на пелюстки за допомогою Дотса.

Жовтим акрилом малюємо середину квітів,роблячи дизайн рожевих нігтів. Рожевою фарбою оформляємо товкач з центру квітки. ДОТС проставляємо маленькі точки рожевого кольору. Завершальний штрих: за бажанням додайте зелені листочки до вашого малюнку. Дайте малюнку просохнути і перекрийте його фініш-гелем, а потім просушіть в лампі.

Технологія створення нігтьової форми,яку передбачає дизайн рожевих нігтів

Існують різні форми нігтів і безліч технік для додання правильної обраної форми.

Квадратна форма або квадратна лопатка, володіє чітким вираженим контуром, цей добре якщо ви робите дизайн рожевих нігтів. Куточки і торцева частина нігтя ні коли не буває закругленою.Щоб отримати квадратну форму нігтів, виробляємо наступні дії, які потрібні щоб отримати дизайн рожевих нігтів.

1.Запіліваем паралелі.

2. Вільний край також запилюють перпендикулярно центральній лінії.

Форма - класична лопатка, фактично та ж квадратна форма, тільки кути закруглені.Щоб надати потрібну форму нігтям поступаємо таким чином.

1. Запилюють паралелі.

2. підпилюють вільний край нігтя перпендикулярно центру.

3. І закруглюємо куточки нігтьової пластини.

Форма - звужена лопатка, вдалий вибір щоб зробити дизайн рожевих нігтів. Ще один різновид квадратних нігтів.Дуже елегантно виглядає при великій довжині нігтя.

1. Запилюють боковини нігтя, звужуючи до вільного краю

2. Формуємо вільний край нігтя, перпендикулярно центральній лінії.

Форма, яка потрібна щоб виконати дизайн рожевих нігтів - олива. Головна характеристика такої форми полягає в тому, що край нігтя являє собою округлу м'яку лінію,дзеркально зображає лінію кутикули. У такої форми немає кутів, і вона повністю повторює овал.

1.Удаляем куточки.

2. Запилюють паралелі.

3. Вільний край запилюють, закругляя боки.

Мигдалеподібна форма, вважається класикою і в той же час вона дуже складна у виконанні. Така форма не має гострих кутів,закруглення торцевій частині досить сильно виражено, ніж округлість протилежної кутикули. Форма нагадує мигдалеподібний горішок. Для додання такої форми робимо наступні дії.

1. Зрізуємо кути нігтя.

2. Запилюють боковини, щоб утворився кут щодо вільного краю.

3. Вільний край закруглюємо за допомогою пилки.

Форма - стилет.Дуже екстравагантна нігтьова форма. Основне опис, це єдиний чітко виражений гострий куточок з торцевого боку нігтьової пластини. Довжину вільного краю робимо близько 1,5 см. Для додання такої форми щоб отримати гарний дизайн рожевих нігтів нам потрібно зробити наступне.

1. Відрізати кути

2. Бічні сторони запилюють так,щоб вони зійшлися в середній точці нігтя. У вас вийти трикутник з рівними сторонами, його підставою буде лінія почала бічних валиків.

Московська форма - за основу беруться квадратні нігті, але при цьому торцева лінія скошена, і розташована під кутом до центру нігтя, тобто до прямої лінії делящей ніготь на половини.Для додання це форми, поступаємо таким чином.

1. Відрізаємо під кутом вільний край.

2. Паралелі запилюють.

3. Запилюють вільний край.

Поєднання мигдалеподібної форми і лопатки називається місячної.

1. Відрізаємо під куточком вільний край.

2. Запилюють паралель.

3. Запилюють вільний край нігтя, але закруглюємо з одного боку.Тепер можна робити Дизайн рожевих нігтів.

Форма - пайп дуже рідкісна і не розповсюджена нігтьова форма. Але з нею теж вийде вдалий дизайн рожевих нігтів. Такі нігтики мають подовжений ніготь з паралельними боковинами, Вільний край нігтя запиливается так, щоб утворився скос з обох сторін дорівнює куту в 45 градусів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити