Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Легкі малюнки на нігтях

Легкі малюнки на нігтях під силу зробити навіть непрофесіоналові. Швидше за все, ви робите манікюр в домашніх умовах. Його не складно і дуже легко виконати у складі банних процедур. Тепер сміливо можна освоювати дизайн нігтів.

Один з дуже простих, але ефективних способів зробити свої нігті красивіше є легкі малюнки на нігтях. І не обов'язково викручуватись, для початку можна вибрати щось легке. У будь-якому випадку навчання починається з легких елементів малюнка.

Дуже прості у виконанні легкі малюнки на нігтях за допомогою голки. Процес створення таких малюнків приблизно наступний - наносимо лак основного тону на ніготь, зверху капаємо краплі інших кольорових лаків.Проводячи по крапельок голкою, ми змішуємо різні кольори і завдяки «розлучень» у нас виходить цікаві візерунки.

Краплі різнобарвного лаку наносяться за певною схемою, виконуючи легкі малюнки на нігтях. Це робиться для отримання однакового малюнка на всіх пальчиках.

Перший спосіб зробити легкі малюнки на нігтях -це покрити ніготь основною базою, нанести три краплі з одного боку нігтя і з'єднати їх голкою поки вони не встигли просохнути. Ви отримаєте малюнок чимось схожі на сердечка.

Можна спробувати зобразити пір'їнка. На базове покриття наносимо по діагоналі краплі різних кольорів, не доходячи до краю нігтя і по черзі чергуючи тони лаку.Потім проводимо голкою, плавно з'єднуючи кольорові краплі. І останній штрих знову робимо голкою, позначаючи центр малюнка, проводимо її по діагоналі зверху вниз.

Як тільки ви засвоїли техніку того як наносити легкі малюнки на нігтях, можете приступати до більш складних узорів.

Досить звичне і популярний напрям в дизайні нігтів на сьогодні, Це нанесення малюнків різними способами. Зробити розпис на нігтях можна самостійно вдома або звернутися в манікюрний салон. Розпису на нігтях робляться за допомогою блискіток, акрилових фарб, кольоровий пудри. Наносять малюнки за допомогою різної товщини кистей. Легкий малюнок на нігтях - це дуже гарний дизайн нігтів.Всі легкі малюнки на нігтях виконуються гострими паличками або голкою. Одержуваний результат залежить від майстерності професіонала, його фантазії. Легкі малюнки бувають різними - романтичними, смішними, сумними або навпаки веселими.

Модні тенденції існують скрізь. Не оминули вони стороною і художній розпис нігтів. Стильні та витончені малюнки,виконані на прозорій нігтьової пластини, зроблять руки дуже привабливими і ніжними. Легкий малюнок можна намалювати на вільній ділянці нігтя. Малюнки легко можна зробити самій або просто скористатися перекладної картинкою. Існує величезна різноманітність способів нанесення малюнка. Розпис нігтів можна зробити навіть гелевою ручкою.Легкі малюнки на нігтях виконуються двома основними способами. Це може бути тонка кисть або загострена паличка. І те й інше прекрасно впоратися зі створенням візерунка. Але перш ніж почати прикрашати свої нігті, необхідно правильно підібрати поєднання лаків.

Скориставшись спеціальною кистю можна зробити розпис, як на рідкою,так і на висохлої нігтьової поверхні. Необхідно враховувати що, виконуючи малюнок на вологому лаку, в процесі розмальовки він перемішається з іншими квітами. Якщо ви хочете отримати дуже витончений малюнок, вибирайте для цієї мети саму тоненьку голку.

У будь-якому випадку те, що у вас вийти на нігтях повністю залежить від вашого старання і фантазії. Створювати легкі малюнки може вийти не відразу, але з часом ви «наб'єте» руку і розпис нігтів вже не буде здаватися складним процесом.

Для створення святкового манікюру використовуйте блискучі лаки, можна використовувати і сухі блискітки. Будь-який малюнок завжди покривається спеціальним закріплювачем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити