Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прапори на нігтях

Прапори на нігтях - оригінальний візерунок. У статтях про манікюр, з візерунком виконаному в стилі британського прапора, передається, що це новий напрямок в нейл-арте. Чому ж саме прапори на нігтях затребувані для дизайну нігтів. Прапори це символи, що представляють країни, і тому виглядають ефектно. Зображення прапора завжди викликають багаті асоціації,які впливають на яскравість створюваного образу. Британські прапори на нігтях відразу асоціюється з музикою, французькі прапори на нігтях передають особливу витонченість і романтизм. Епатажно виглядають малюнки американського прапора. Такий малюнок на нігтях свідчить про вміння мислити глобально і передає широту поглядів.

Адже саме Америка на сьогоднішній день законодавець моди, шоу бізнесу та стилю.

Дизайн нігтів з прапорами актуальний для зарубіжного відпочинку, тематичної вечірки, відвідування концерту групи, фестивалю, зустрічі друзів-іноземців. Або ж відвідування змагань. Тоді малюнок на нігтях стане відмінним атрибутом азартного вболівальника.У нашому повсякденному житті цей манікюр буде виглядати дещо химерно. Доречність прапорів на нігтях в цілому залежить від вашого способу, аксесуарів та одягу. У гармонії з костюмом нігті з прапорцями стануть головною родзинкою образу.

Прапори на нігтях залучають зазвичай молодь, люблячу спілкуватися, подорожувати і експериментувати.Манікюр з прапорами може стати деяким маніфестом, сообщающим оточуючим, наприклад, що дівчина провела літо за кордоном. Французькі прапори на нігтях розкажуть про романтику в Парижі, а американський прапор буде оповідати, що канікули проходили в США.Техніка виконання малюнків може бути дуже простий (японський і французький прапор) або складною (американський та британські прапори).

Головна відмінність від нігтів з пичками і смайликами, які підходять для молодіжного дизайну, прапори на нігтях доречні і цікаві дамам старшого віку.

У моди свої правила, творчі жінки використовують свої нігтики, Як доповнення до одягу. Вже давно простий звичайний манікюр вважають не цікавим і нудним. А для модниць переважніше радикальні і сміливі дизайни нігтів.

Акриловий дизайн

Акрил це пластичний матеріал. З нього можна зліпити все що завгодно. Акрилові дизайни бувають трьох видів.Акваріумний дизайн - малюнок викладається всередині акрилу і зверху перекривається прозорим шаром акрилу. Виходить ефект занурення, і малюнок знаходитися як би усередині акваріума, а ми розглядаємо його через скло. Це виглядає дуже оригінально і красиво.

Об'ємний дизайн - коли на нігтях викладається об'ємний малюнок і фіксується акрилом,досить часто доповнюється промальовуванням. Виглядає досить крихке, але при цьому добре тримається.

Тривимірний дизайн - поєднує в собі об'ємний і акваріумний дизайн, створюється ілюзія, що малюнок як би випливає назовні.

Гелевий дизайн нігтів + ​​акриловий

Такий водоспадний дизайн поєднав гель і акрил при дизайні.Виходить об'ємне зображення як би знаходиться під струменем води або під каскадом водоспаду.

Аплікації для нігтів

Аплікація буває водній або самоклеющейся. Малюнки знаходяться на тонкій плівці, яку прикладають до просох лаку і покривають прозорим закріплювачем. Зазвичай вони випускаються кількістю 5 пар.2 великі картинки,для великого пальця. 2 маленькі для мізинця. І 6 середнього однакового розміру. Малюнок на аплікації може бути будь-яким. Це жучки, метелики, ієрогліфи, прапори на нігтях, букви і різні закарлючки. Процес з самоклеючими аплікаціями зрозумілий нам з назви. Ви відділяється потрібну картинку, і клеїте на нігтик,потім вона фіксується прозорим лаком або спеціальним закріплювачем. Водну наклейку потрібно занурити у воду і трохи почекати, папір просочиться, а малюнок легко зніметься. Якщо руху не будуть чіткими, то картинка може пом'ятися або порватися.

Фото-дизайн дуже модна тенденція в нігтьовому дизайні. Сутність процедури в тому,що на нігтики може бути запечатано будь-яке зображення.

Гелевий дизайн чимось нагадує акриловий, але він не такий опуклий, виглядає дуже ефектно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити