Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн нігтів френч

Дизайн нігтів френч є зараз найпопулярнішим. Що собою являє «френч»? Даним терміном на самому початку називали тип манікюру, який з Франції поширився по всьому світу, іншими словами «френч» являє собою французький манікюр. Дизайн нігтів френч являє собою прямий білий краєчок нігтя, який представлений, як посмішка. Але з плином часу утворилися й інші типи френча. Так:

1) Дизайн нігтів френч квітковий - краєчок нігтя якогось іншого кольору, а не білого.

2) Дизайн нігтів френч фан-френч - краєчок нігтя формується з різних матеріалів, наприклад, бульонкі або ж блискіток і т.д.

3) Дизайн нігтів френч неповторний - це краєчок нігтя,який виконується в незвичній формі - форма «V», трикутної форми, скошеної форми і т.п.

Але всі представлені типи манікюру володіють одним загальним параметром: ніготь не покривається цілком. Основною зоною, до якої прикладають зусилля, виконуючи дизайн нігтів френч - це краєчок.

Формують дизайн нігтів френч різними шляхами. Існує два найпоширеніших методу. Виходячи з першого, нігті нарощують під лак і тільки після цього вільний краєчок обробляють за допомогою лаку і накривають блискітками. Інший варіант - дизайн нігтів френч на нігтях нарощуються відразу ж, краєчки виконують з акрилу або ж вклинюються з кольорового акрилу. Традиційний дизайн нігтів френч являє собою прикрасу нігтя, під час якого краєчок покривається білим. У деяких варіантах його викладають яким-небудь матеріалом, наприклад, акрилом. Буває, що він створюється під лак, і тільки потім його покривають лаком, який спеціально потрібен для французького манікюру.Окремим типом такого манікюру як дизайн нігтів френч виявляється експрес-френч, при якому нарощування нігтів відбувається на френч-тіпси. Спеціаліст клеїть виконані тіпси на ніготь, які володіють необхідною формою, при цьому краєчок прямий і білий. Після цього тіпса покривається акрилом або лаком і т.п.

Дизайн нігтів френч-міленіум є відомим типом французького манікюру, під час якого краєчок нігтя обробляється мікроскопічної пилом, лаком з блискітками, блискітками і т.п. Ще застосовується акрил разом з блискітками. Є варіант, під час якого на звичайні нігті накладаються блискітки на краєчок. Унаслідок цього потрібно врахувати,що мікроскопічна пил і блискітки зобов'язані бути густими і маленькими, оскільки через них краєчок незайнятого нігтя буде світитися.

Кольоровий дизайн нігтів френч являє собою викладку незайнятого краєчка нігтя, використовуючи для цього будь-який колір, тільки не білий. Це виконується або за допомогою спеціалізованих матеріалів,або застосовуючи для цього лак. Застосовувати можна деякі сполучення різноманітних кольорів. Фахівці з досвідом можуть навіть виконати на краєчку нігтя зображення.

Фан-френч, як дизайн нігтів френч являє собою якийсь вид французького манікюру, при якому лінія посмішки не обов'язково повинна бути прямою. Під час фан-френча краєчок нігтя можливо використання різноманітних матеріалів: стрази, рівні елементи з акрилу, фольга, слюда і багато інших. Іншими словами застосовувати можна все, на що фантазії буде вистачати. Можна виконувати різноманітні поєднання.

Нестандартний дизайн нігтівНестандартний дизайн нігтів френч поєднує в собі всі залишилися варіанти і види френча. У нестандартний френч входять різноманітні методи гри з матеріалами, формою і квітами. Основне, що формує з френча дизайн нігтів френч - це те, що краєчок нігтя виділяється від ложа нігтя.Всі інші деталі залежать від творчості фахівця і волі клієнта. Так, нестандартний френч - це максимальна кількість простору для творчості та ідеї.

Традиційний дизайн нігтів френч

Традиційний французький манікюр являє собою не занадто короткі нігті, у яких нігтьова пластина натурального бежевого або блідорожевого кольору, а краєчок білий. Нігті, найчастіше, містить прямокутну форму з невеликим заокругленням, куточки робляться трохи м'якими. Для того щоб дизайн нігтів френч, назва якому дали фахівці, протрималися більш тривалий час, по закінченню манікюру нігті покриваються за допомогою безбарвного лаку.Охайний і витриманий французький манікюр є чільною деталлю стилю бізнес-вумен. В якості самого ошатного типу минулі краєчки нігтів прикрашають за допомогою блискіток або стразів.

Як виконати дизайн нігтів френч?

У стандартний комплект французького манікюру, купити можна який в різних магазинах, що торгують косметикою, є: лаки, Як природного (ніжно-перламутровий або рожевий), так і білого кольорів, також набір з наклейок, щоб краєчки були акуратно пофарбована, в деяких випадках прозорий лак і досконала інструкція.

За допомогою наклейок позначають потрібну зону для фарбування нігтя білим лаком. Іноді наклейки замінюють, наприклад, скотч, але при цьому справжні наклейки розташовують більш сприятливу і годя форму лінії по краю із закругленою формою. При нанесенні білого кольору можна не побоюватися за нерівну кордон. Для того щоб лак не змастив, необхідно не прибирати наклейку до того часу, поки лак не буде сухим. Лінію скорегувати, якщо виникне така потреба,можна за допомогою рідини, яка застосовується для зняття лаку. Вона міститься в спеціалізованому олівці - даний засіб, яке схоже з маркером, можна придбати в магазинах з косметикою. Подальшої стадією французького манікюру є накладення блідо-рожевого або ж перламутрового лаку. Щоб натуральність була більшою,краєчки нігтя фарбують.

Найбільш легкий спосіб виконати дизайн нігтів френч дає можливість реалізувати спеціалізований білий маркер для французького манікюру. З його допомогою фарбують білий край, як з внутрішньої, так і зовнішньої сторони. Але дизайн нігтів френч такого плану буде триматися в хорошому стані не більше одного дня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити