Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн коротких нігтів

Дизайн коротких нігтів входить в моду. За пару останніх років нігтьова індустрія досягла надзвичайно високого рівня. Тепер можна нарощувати нігті і прикрашати їх найрізноманітнішими способами: об'ємним дизайном, картинами, що не поступається творінь визнаних у всьому світі живописців, ліпленням. Однак все це підходить тільки для довгих нігтів.Вони - благодатне полотно, щоб розгулятися фантазії майстра манікюру. Але ні за що жінки ніколи не відмовляться і від коротких нігтів. Адже вони набагато зручніше в побуті. Але це зовсім не означає, що вони повинні бути нудними і одноманітними, їх прикрасить дизайн коротких нігтів.

Якщо ви любите носити короткі нігті,ви повинні бути дуже обережні у виборі прикрас для них. Існують деякі чіткі правила щодо того, яким повинен бути дизайн коротких нігтів, і правила можна порушувати. Якщо ви будете слідувати певним рекомендаціям, то ваші нігтики будуть по-раніше зручні і в той же час не зіпсують ваш образ і зроблять ваші ручки візуально ще більш привабливими.

Дизайн коротких нігтів і правильна стислість

Власниці коротких нігтів повинні обов'язково стежити, щоб нігті завжди мали правильну довжину, яка вам підходить.Якщо ви не можете похвалитися витонченими ручками і тоненькими пальчиками, у вас досить широкі нігті - не обрізайте нігті дуже коротко і не залишайте видимим кінчик пальчика із зовнішнього боку. Короткі нігті повинні бути такої форми, щоб ваші руки виглядали гармонійно. Створити цю гармонію можна так само допоможе дизайн коротких нігтів.Є деякі табу для коротких нігтів. Їх треба враховувати в обов'язковому порядку, так як від них безпосередньо залежить, чи буде виглядати красиво і карколомно ваш манікюр. По-перше, ні в якому разі не повинно бути великих деталей, які можуть закрити весь ніготь. Це відноситься як до деталей малюнка, так і до декоративних елементів,які кріпляться на ніготь. По-друге, дизайн коротких нігтів забороняє також покривати ніготь дрібним малюнком. Все це буде досить невиразно виглядати. Щоб манікюр не був різноголосою і занадто строкатим, не використовуйте більше трьох кольорів. Зараз для прикрас нігтів актуальна акрилова ліпка. Вона абсолютно не підходить для коротких нігтів,так як вони погано переносять будь-якої об'ємний дизайн.

Короткий шлях до краси через дизайн коротких нігтів

Дизайн нігтів повинен також правильно підходити і до їх формі. Від природи ваші нігті тяжіють до якоїсь певної формі, але, якщо ви хочете спробувати різні види прикрас, то можна цю форму переглянути.Довгаста і овальна нігтьова пластина добре буде поєднуватися з квітковим малюнком, світлим, романтичним оформленням. Прямим, квадратним нігтям більше підійдуть соковиті кольори лаку, темне оформлення, стриманий дизайн коротких нігтів і який-небудь графічний малюнок.

Французькі акорди через дизайн коротких нігтів

Французький манікюр, який давно вже став класикою, можна робити як на довгих, так і на коротких нігтях. Є велика кількість варіацій френча, де використовують не білий кінчик, а різноманітні способи, щоб відзначити як кінчик, так і ніготь весь повністю.

Найочевидніша версія френча - це темний ніготь і тонкий, абсолютно білий, намальований кінчик.Основний лак дизайн коротких нігтів дозволяє вибирати абсолютно будь-якого кольору. Такий манікюр є прекрасною можливістю показати відданість традиціям і, в той же час, вашу індивідуальність через дизайн коротких нігтів.

Кольорова абстракція

В принципі, можна також намалювати на нігтях графічний малюнок, якусь чітку абстракцію або, Навпаки, вибрати плавні і плинні лінії, які складуться в одну картину. Дизайн коротких нігтів радить не намагатися зібрати на нігтях різнорідні кольору, а вибрати різні тони кольорів однієї гами. Це буде дуже гармонійно і красиво виглядати разом з білими і чорними вкрапленнями.

Квітуча романтикаЩоб ваш образ був більш романтичний і жіночний, можете акуратно додати в дизайн коротких нігтів квіти. Для полотна на короткі нігті краще вибрати світлі тони лаку. Сам малюнок (наприклад, тоненька гілочка або квітка) повинен знаходитися збоку. Візерунок не повинен бути дуже складним і містити занадто завиті лінії.Це може призвести до дуже недоладні манікюру.

Якщо ваші нігті досить подовжені, виходять за м'якоть пальця і ​​закруглені, то можна намалювати візерунок на кінчику. Але в будь-якому випадку, якщо ви робите малюнок на тлі, не закривайте їм всю пластину. Так ви можете звести нанівець весь ефект від дизайну коротких нігтів.Ні в якому разі дизайн коротких нігтів не рекомендує розміщувати на ніготь багато стразів, камінців і блискіток. Якщо ви все ж хочете їх використовувати, зробіть їх частиною малюнка, але тільки в прикореневій частині нігтики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити