Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн нігтів чорний

Дизайн нігтів чорний дуже популярний. Зовсім ще недавно застосування чорного лаку в манікюрі було актуально лише у шанувальниць прихильниць готичного стилю або стилю емо. Ну це якщо не враховувати застосування чорного лаку для нігтів в контурах і окремих штрихах на малюнку.Проте в даний час чорний лак і дизайн для нігтів стає неймовірно модним і вже досить часто його можна побачити в манікюрі зірок шоу-бізнесу та світських левиць.

Ще більш актуальним є чорно-білий дизайн нігтів. Застосування поєднання цих контрастних кольорів завжди виділяється і виглядає красиво.

Найпростішим варіантом черно-білого дизайну нігтів є французький манікюр. Можна зробити край нігтя і білим, і чорним - все залежить лише від вашого бажання. Але слід враховувати і те, що це два абсолютно різних манікюру і виробляють вони різне враження. Добре виглядати стане і чорно-білий дизайн нігтів в місячному манікюрі або в поєднанні французького і місячного. Але давайте поки відійдемо від класики, оскільки в чорно-білому дизайні нігтів можна придумати безліч варіантів. Наприклад, зробити чорний дизайн нігтів в горошок або намалювати знак інь і ян. У даних кольорах він буде чудово виглядати. Простим, але, тим не менш, дуже цікавим рішенням манікюру в черно-білому кольорі стане мармуровий малюнок. Його можна намалювати за допомогою спеціалізованої манікюрної фольги або ж просто завдавши в хаотичному порядку краплі лаку і просто змішавши їх за допомогою голки. Робити чорний дизайн нігтів слід швидко, поки лак не встиг засохнути, в іншому випадку у вас просто нічого не вийде.У даному дизайні нігтів просто шикарно виглядатимуть різноманітні геометричні візерунки. Це вельми суворий манікюр, який доречний і на роботі в офісі і для вечірки в офісі. Малюнок можна робити лініями або додати різні геометричні фігури, такі як квадрати, ромби, трикутники і багато інші.

Красиво в чорно-білому кольорі виглядають абстракції або квіткові візерунки. Тут головне не перевантажувати малюнок деталями, а більше звертати увагу на форми.

Чорний і білий колір є класикою, яка завжди буде актуальною. Чорний і білий колір у всьому світі постійно застосовується в манікюрі. Черно-білий стиль може бути застосований у створенні абсолютно будь-якого образу.

Незважаючи на гадану простоту, чорно білий дизайн нігтів завжди вважався досить складним. Думаю, вам цікаво буде дізнатися за яким же причин дизайн нігтів виконаний із застосуванням чорного і білого кольору, вважають складним. Для початку слід зазначити,що сам по собі чорний колір завжди вважався таємничим, а білий в переважній більшості випадків застосовувався в процесі виконання французького манікюру або ж весільного. Поєднання білого з чорним дозволить створити насправді привабливий манікюр. Дизайн чорно білих нігтів зараз користується підвищеною популярністю.

Дизайн черно-білих нігтів в будь-який час буде стильним і красивим. Застосовуючи тільки чорний і білий можна придумати безліч візерунків і при цьому намалювати схожий візерунок або малюнок не вдасться.

До традиційних малюнків і узорів можна віднести, пласкі і горошини.Кваліфіковані майстри манікюру здатні створити абстрактні малюнки із застосуванням різних блисків і страз. Дизайн чорно білих нігтів зі стразами і блискітками сміливо можна вважати найбільш яскравим.

Чорно білому кольору можуть віддати свою перевагу жінки, які твердо знають, що саме вони хочуть від цього життя. Жінки,віддають перевагу даному дизайну, завжди добиваються поставлених цілей.

Кому підходить дизайн черно- білих нігтів? У випадку якщо ви любите класику, то ваш дизайн саме чорно білий. У разі якщо любите все нове і цікаве, то можна вибрати який-небудь хитромудрий дизайн в чорно білому кольорі.Дівчата віддають свою перевагу цього дизайну нігтів є вільними особистостями, які не мають комплексів. Вміло поєднуючи чорний і білий кольори ви зможете створити стильний манікюр, який нікого не залишить байдужим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити