Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Педикюр рибками

Педикюр рибками - нова послуга косметичних салонів. У сучасному світі розвиток технологій відбувається семимильними кроками. Але не тільки це примітно і дивно. Безліч методів і прийомів в косметології можна назвати навіть екзотичними, у зв'язку з використанням неординарних інструментів для надання таких послуг.Одним з таких «інструментів» можна назвати унікальних рибок гарра руфа (Garra Rufa), які зроблять вам екзотичний манікюр чи педикюр!

Педикюр рибками в даний час на піку популярності. Вона незамінна не тільки в естетичної косметології, а й у медицині. Що з себе являє рибками Гарра руфа? Вона є родичкою гіганта-коропа і «золотої рибки», в довжину не більше декількох сантиметрів. Спонукав рибку почати харчуватися ороговілими частинками шкури різних тварин недолік планктону, в результаті чого вона поповнила свій раціон. Боятися того, що рибка зможе пошкодити вашу шкіру не варто, так як у неї відсутні зуби. Ареалом проживання такого виду рибок в основному є Туреччина і Китай, однак це не завадило такій процедурі як педикюр рибками, стати популярною і широко застосовується в таких країнах, як Франція, Японія, Нідерланди, Таїланд, Південна Корея, Україна і навіть Росія.

В АР Крим у санаторіях уже широко використовують таких рибок в косметичних і лікувальних цілях за цілком прийнятну плату.

Що стосується медицини, то послуга педикюр рибками є унікальною для людей, що страждають на псоріаз, дерматитом, екземою та іншими захворюваннями шкіри. Педикюр рибками не звільнить вас від таких захворювань, проте зможе доставити вам гарне самопочуття від значного поліпшення стану вашої шкіри вже після декількох процедур. Спробувавши процедуру педикюр рибками, ви помітите, що ваша шкіра стала м'якою як у маленької дитини, а зробивши дану процедуру кілька разів, ви закріпіть результат. Чим ще унікальний цей вид педикюру, так це тим,що він довше зберігається. Секрет полягає в тому, що рибками Гарра Руфа виділяють фермент anthralin, що уповільнює процес ділення клітин. Такого роду педикюр рибками абсолютно безболісна і приємна процедура, від якої ви можете отримати задоволення ще й займаючись спостереженням за рибками,що заспокійливо діє на нервову систему всього організму.

Суть процедури полягає в тому, що в спеціальному акваріумі, куди ви занурюєтеся, міститься до 250 рибок, очищувальних вашу шкіру. За відсутністю зубів, ці рибки шкоди завдати вам ніякого не можуть. Процедуру слід повторювати два рази на місяць, а для того,щоб зберегти м'якість ваших ніг якомога довше, використовуйте спеціальні креми. Не слід думати, що педикюр рибками позбавить вас від надто ущільненої шкіри на ногах, або зроблять ваші нігті правильної форми. Від процедури ви отримаєте приємний масаж, видаліть омертвілу шкіру і отримаєте масу приємних відчуттів.Після такої процедури фахівці вам порекомендують зробити щадний не обрізної педикюр, оскільки за 15-30 хвилин рибки блискуче впоралися зі своєю роботою і видалили весь ороговілий і омертвілий шар шкіри.

Що стосується стерильності процедури, тобто деякі прямі протипоказання, такі як відкриті рани. Рибка не звичайний інструмент,який можна продезинфікувати, тому перед початком кожної процедури клієнта оглядає фахівець. Але в іншому, можна нічого не побоюватися, оскільки після кожного клієнта відбувається заміна води в акваріумі, попередньо подвергшаяся очищенні ультрафіолетом.

Педикюр рибками не тільки чергова екзотична процедура,але й процедура надає лікувальну і щадне вплив на вашу шкіру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити