Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн нігтів зі стразами

Дизайн нігтів зі стразами, безсумнівно, виглядає не тільки модно і вишукано, але й навіть розкішно. Це обумовлено тим, що в усі часи символом розкоші були витончені ювелірні прикраси, посипані коштовним камінням. Але це не говорить про те, що якщо вам не по кишені придбати безліч ювелірних прикрас з дорогоцінними каменями,то і виглядати розкішно вам не судилося. Для цього просто необхідно зробити нотки зі стразами, які дозволять додати вашому образу вишуканості і розкоші.

По суті, стрази - це імітація дорогоцінних каменів. Цей винахід з свинцевого скла ювеліра Георга штрассе характеризується високими показниками заломлення і дисперсії. Він-то і почав вперше використовувати їх, виготовляючи біжутерію найвищого класу. Тому, природно, що застосування таких «коштовностей» у майстерності манікюру надає вашому образу вишуканості і завжди буде модним і затребуваним. Фахівці художнього манікюру за допомогою штучних «сапфірів»,«Рубінів» і «діамантів» перетворять ваші нігтики в дорогоцінну прикрасу, довершує ваш образ. Порушення цілісної лінії стилю абсолютно неприйнятно. Тому незважаючи на ваш смак і перевагу майстер порадить вам, які саме камені і візерунок слід вам вибрати дотримуючись весь сформований вами образ і відповідаючи вашим прикрасам.Зробити дизайн нігтів зі стразами, тобто прикріпити стрази до нігтів досить просто - спеціальним клеєм, гелем або акрилом. Зверху стрази також вимагають закріплення тим же акрилом або гелем, а більш зміцнити їх на вашому нігтику допоможе прозорий лак або закріплювач. Якщо ви дуже акуратний і зосереджений людина, то,навіть не вирушаючи в салон, ви зможете зробити дизайн нігтів зі стразами. Вибирати стрази слід найбільш підходящі до вашого теперішнього стилю та способу. Вибір зроблено, тепер слід підібрати до них клей і закріплювач, і сміливо вирушайте займатися манікюром. При цьому ви повинні дуже чітко розташувати стрази на нігтьової пластини в тому порядку,яким хочете його бачити. Прикріпіть стрази клеєм і в заключному етапі розкрийте їх закріплювачем. Але все ж слід пам'ятати, що професійне виконання дизайну нігтів зі стразами все-таки буде виглядати набагато акуратніше і якісніше, ніж в домашніх умовах.

Якщо ви зважилися все-таки здійснити свою мрію без походу в салон,то наведемо приклад техніки виконання дизайну нігтів зі стразами.

По-перше, щоб зробити дизайн нігтів зі стразами, вам, перш за все, знадобляться стрази, лак, клей, закріплювач і зубочистка.

Першим етапом буде нанесення фонового кольору лаку на нігті. Для насиченості кольору може мати місце і повторне нанесення.Другий етап - це етап кріплення страз. Існує два способи кріплення - на ще не висохлий лак і на клей. Якщо кріпити стрази на НЕ висохлий лак, то вам слід взяти зубочистку і намочити її кінчик водою. Потім, прикріпивши страз до зубочистці, поставте його в потрібному місці на нігті і трохи натисніть для найбільш міцного скріплення з лаком.Якщо ж ви вирішите кріпити стрази за допомогою клею, то дочекайтеся повного висихання фонового шару лаку, потім поставте краплі клею або прозорого лаку в місцях майбутнього розташування страз. За допомогою все тієї ж зубочистки прикріпіть страз до нігтьової пластини.

Третім етапом (дизайн нігтів стразами) буде етап закріплення страз на нігті.Для цього слід покрити стрази шаром прозорого лаку, який буде деяким запорукою довговічності вашого манікюру. Однак, зловживати цим не варто, тому що з кожним шаром закріплювача стрази все більше втрачають свій блиск. І все одно всьому хорошому приходить кінець - у підсумку вони відваляться.Існують деякі правила створення нігтів зі стразами, яких слід дотримуватися, щоб ваш манікюр виглядав гармонійним і був довговічний, так як стрази, як і багато інші прикраси, можуть не тільки бути прикрасою, але і зіпсують дизайн ваших нігтів при неправильному їх використанні.

Перше правило (дизайн нігтів стразами): щоб уникнути наляписто і громіздкість малюнка не використовуйте занадто багато страз. Вислів «чим більше - тим краще» - це якраз не для цього випадку. Краще на один ніготь нанесіть певний малюнок з страз, а на інших прикріпіть тільки по одному в тому попередньому. Друге правило (дизайн нігтів стразами): використовуйте стрази великих розмірів тільки на одному нігті, або на довгих нігтях. Цим ви зможете уникнути громіздкості в манікюрі і зможете зберегти жіночність ваших ручок.

Третє правило (дизайн нігтів стразами): правильно підбирати колір страз. Якщо ваш вибір припав на безбарвні стрази,то вони будуть гармоніювати з будь-яким кольором фону, якщо ж на кольорові, то їх колір повинен збігатися з одним з квітів малюнка, або він повинен бути контрастним до фонового покриттю нігтя.

Четверте правило (дизайн нігтів стразами): щоб уникнути на натуральних нігтях слідів від страз,робіть їх не надто часто або робіть такий манікюр на штучних нігтях.

Правило п'яте: роблячи дизайн нігтів зі стразами, завжди враховуйте захід, на який ви збираєтеся. Якщо це день народження, вечірка, дискотека або інше невимушене захід - саме те, що треба.А от якщо ви прийдете з таким яскравим і блискучим манікюром на ділову зустріч, ви будете виглядати як мінімум безглуздо.

Дизайн нігтів зі стразами при вмілому нанесенні і використанні - це, безсумнівно, той засіб, який додасть вишуканості та розкоші вашому образу!

Додати коментар


Захисний код
Оновити