Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Японський манікюр

Японський манікюр - дуже оригінальний. У сучасному світі склалося думка про Японію, як про країну з надзвичайно розвиненими технологіями. Однак у Країні Вранішнього Сонця ніколи не покривалися тінню забуття народні традиції, в основу яких були предками закладені такі принципи як натуральність, природність і природність. Тому вся концепція японського манікюру полягає в оздоровленні нігтів з метою підкреслити його природну красу і привабливість.

Таким чином, японський манікюр є засобом не тільки поліпшення зовнішнього вигляду ваших нагідок, а й засобом його оздоровлення. Особливо показаний такий вид манікюру для людей з ламкими і шаруються нігтями, результатами чого, як правило, є незбалансоване харчування, або вплив будь-яких негативних факторів або речовин на нігті.

Головна відмінність японського способу догляду за нігтями від звичного нам європейського - це миттєва поява позитивного результату. Достатнього двотижневого курсу для того,щоб побачити оздоровчий ефект від такої процедури (японський манікюр). А все криється в самій концепції підходу до проблем нігтьової пластини. Спочатку перед початком проведення такої процедури фахівці піддають вашу нігтьову пластину попередньої діагностиці, після чого вже підбирають індивідуально вашим проблемам препарати,хоча послідовність маніпуляцій для всіх залишається однаковою. Склад препаратів буде неодмінно виготовлений з натуральних і природних компонентів, спрямованих на посилене зовнішнє живлення нігтів. Потім на підготовлений ніготь наносять виготовлене речовина і покривають спеціальним лаком,для подальшого проникнення корисних поживних елементів не тільки в нігтьову пластину, а й в кореневу частину нігтя. Всі ці корисні мікроелементи не тільки зміцнюють сам ніготь, але і є запорукою зростання нової здорової пластини.

Японський манікюр обов'язково показаний людям з надзвичайно ламкими і ослабленими нігтями,оскільки такий вид манікюру спрямований саме на лікування і відновлення пошкодженої нігтьової пластини. Такий вид манікюру ви зможете спробувати тільки в спеціалізованих салонах, де працюють професіонали своєї справи збройні спеціальними професійними препаратами з догляду та лікування нігтів.Кожен з етапів цієї процедури (японський манікюр) має обгрунтування і ставить перед собою чіткі цілі. Першим етапом (японський манікюр) є легкий пілінг шкіри рук і спеціальна обробка нігтів, нанесення на кутикулу розм'якшують коштів, яка готує ваші руки і нігті до подальшого доброчинного впливу.Другий етап (японський манікюр): вам нанесуть на нігті зволожуючу сироватку, а також спецзасіб для посилення росту нігтів на корінь нігтя. Метою третього етапу (японський манікюр) є зміцнення нігтів. Для цього наносять на нігтьову пластину лікувальну пасту з мікроелементами,яка дозволяє заповнити мікротріщини і сприяє реставрації нігтя зсередини. Кальцій і крихта натуральних перлів, що входять до складу цієї пасти, вирівнюють поверхню нігтя, стимулюють його зростання, перешкоджають розшарування, зміцнюють його верхній шар і зберігають необхідну вологу. Четвертим етапом (японський манікюр),з метою досягнення найбільшого ефекту, буде втирання в нігті блоком з телячої шкіри цього лікувального складу. Метою п'ятого етапу (японський манікюр) є покриття даного складу пудрою Хон, для того, щоб герметично закрити лікувальний склад від негативного впливу зовнішнього впливу, завдяки входить до її складу кремнію.Потім надаємо дзеркальний блиск нігтям шляхом полірування перловою пудрою.

Шостий етап процедури (японський манікюр) спрямований на поліпшення кровообігу, стан шкіри. Цього досягають шляхом арома-масажу, де використовують шовкові мішечки з травами, ефірними маслами і кварцовим піском. І заключний, сьомий етап, -це нанесення тонізуючого і зміцнюючого шкіру рук жасминового крему.

Головною особливістю японського манікюру є індивідуальний підхід до проблем нігтів кожного клієнта. Провівши діагностику нігтьової пластини перед початком процедури, майстер манікюру підбирає індивідуальний догляд для даного клієнта з безлічі засобів,застосовуваних у японському манікюрі, і підбирає відповідний засіб - основу терапії - по спеціальній таблиці.

Японський манікюр - це не естетична процедура, як ми звикли вважати манікюр взагалі. Це, швидше, косметична процедура, що має оздоровчий терапевтичний ефект по зміцненню та відновленню нігтьової пластини.Це досягається за рахунок наповнення структури нігтя корисними мікроелементами і створення якоїсь «плівки», огороджувальної нігті від негативного впливу навколишнього середовища.

Японський манікюр - переваги. По-перше, за допомогою цієї процедури ваші нігті зможуть оздоровитися і виглядати привабливо,що призведе до відмови від штучного нарощування нігтів. Якщо ви до цієї процедури вже нарощували нігті, то японський манікюр допоможе відновити структуру ваших нігтів після цієї процедури. По-третє, ця процедура додасть твердість і пружність вашим нігтям. По-четверте, дану процедуру слід повторювати всього лише два рази на місяць,так як найбільш оптимальне засвоєння поживних елементів відбувається протягом двох тижнів. По-п'яте, дану процедуру можна вважати і як основний догляд за нігтями, так і як доповнюючий інші види і методи догляду за нігтями. І останнє, найголовніше перевага: дана процедура показана як жінкам, так і чоловікам,які також можуть бути незадоволені видом і станом своїх нігтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити