Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн нігтів

Дизайн нігтів з фольгою дуже привабливий. Дуже оригінально, цікаво і в той же час дуже красиво виглядає дизайн нігтів з фольгою. Дизайн нігтів з фольгою зазвичай виконується на нарощених довгих нігтях у формі стилета. Що стосується фонового лаку для такого манікюру, то він повинен бути непрозорим і однотонним. Якщо ви вирішили виконати такий дизайн нігтів з фольгою на натуральних нігтях, або на нарощених з прозорого гелю, то вам, насамперед, необхідно покрити нігтьову пластину декількома шарами однотонного лаку, переважно пастельних тонів.

 

Для такого виду манікюру можна використовувати кілька видів фольги. Наприклад, відривну фольгу,яка має величезне безліч кольорів і відтінків. Метод нанесення її дуже простий: за допомогою тонкої палички розподіляється на нігті, покритому прозорим лаком або клеєм. Для того, щоб якомога довше зберегти цілісність дизайну, можна покрити вийшло творіння безбарвним лаком або закріплювачем,при цьому звичайно трохи постраждає блиск і об'ємність.

Ще один вид фольги, який використовують в такому манікюрі, - перекладна фольга. Метод її нанесення також простий: нанесіть на потрібну ділянку нігтя клей, прикладіть до нього фольгу лицьовою стороною і якийсь час притримаєте для міцного з'єднання з клеєм, потім зніміть основу фольги.Такого виду фольга буває не тільки різних відтінків і кольорів, але і з візерунками.

Є такі різновиди фольги, які не вимагають нанесення на нігтьову пластину клейкої основи. Такі види фольги вже мають клейову основу і мають срібний і золотий відтінки. Виконати такий манікюр можна, використовуючи і звичайну гладку фольгу,нарізаючи її шматочками потрібної форми і величини, але приклеювати її доведеться вже на клей. Варто також відзначити і фольгу, яка дуже нагадує сусальне золото, яка також кріпиться на клейову основу і покривається зверху закріплювачем, оскільки має дуже ніжну і тонку текстуру.Але неодмінно слід пам'ятати про обов'язкове непрозорому покритті нігтьової пластини, якщо ви вирішили зробити такий манікюр на натуральні або зроблені з прозорого гелю нігті.

Дизайн нігтів з фольгою припускає наявність наступних матеріалів: тонкої різнобарвною переливається фольги, тонкого пензлика для малювання,безбарвного лаку або спеціального клею, зубочистки або пінцета, ножнічек для нарізування фольги, закріплювача, лаку або акрилової фарби чорного і білого кольорів.

Техніка виконання такого виду манікюру (дизайн нігтів з фольгою) не занадто складна. По-перше, слід нарізати різні фігури з фольги різних кольорів.Потім нанести клейкі речовини на ті ділянки нігтя, на яких ви будете кріпити фольгу. За допомогою пінцета або зубочистки акуратно прикладіть нарізану фольгу, при цьому щільно притисніть її по краях. За допомогою фольги можна створити безліч абстрактних візерунків, які найкраще клеїти ближче до кінця нігтя.Викладені фігури краще обвести фарбою або лаком і дати повністю висохнути вашому творінню. Для додання ще більшої об'ємності вашому манікюру акцентуємо увагу на завитках і вільних за допомогою білого лаку або білої акрилової фарби, тим самим, завершуючи задуманий візерунок.

Завершальним етапом манікюру є покриття нігтя закріплювачем,краще в два шари, що допоможе зберегти ваш шедевр трохи довше.

Дизайн нігтів з фольгою - не таке вже складна справа при такому-то наявності спеціалізованих магазинів і знаходяться в них матеріалів для манікюру. З їх допомогою та за сприяння вашої фантазії ви зможете створити неповторний шедевр на ваших нігтики,ніж приведете в невимовний захват ваших подруг і шанувальників. Але не варто забувати і про те, що такий вид манікюру передбачає певний образ і стиль в одязі, а також і вид заходу, де він буде доречний. Враховуючи все це, ви повинні вміло поєднувати форми і кольору малюнка вашого манікюру, і результат перевищить всі ваші очікування!

Додати коментар


Захисний код
Оновити